Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mario1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przekaznik zmieniałem nie na nowy ale inny ori i bez zmian przepustnica czyszczona jest lustro pozostaje pompa paliwa ale póki co czas nie pozwala ogarnąć tematu
  2. No to pozostaje mi tylko sprawdzić szczelność i świece czujnik temperatury wymieniony pokazuje prawidłowe wartości filtr paliwa wymieniony ciśnienie paliwa na jałowym 3.5 bara po dodaniu gazu 4 bary już mi ręce opadają ale dzięki mszark za podpowiedź przynajmniej wiem że nie muszę szarpać się z elektrykiem
  3. Może dokładniej opiszę problem auto po nocy a nawet po godzinnym postoju ma problemu z odpaleniem tzn długo można muszę kręcić zanim odpali a jak odpalić jest ok chodzi bez problemu nie szarpie i nie gaśnie
  4. Chciałbym uzyskać trochę więcej informacji na ten temat bo nie wiem czy gonić się po elektrykach lub szukać mechanicznej przyczyny a może poprostu ten typ tak ma
  5. mario1980 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam drodzy klubowicze może odswieze kotleta lub nie bo szukając po forum nie znalazłem takiego tematu, pytanie mam audi 1.8t AEB 98r i od pewnego czasu mam problem z opalaniem mianowicie pompa nie podaje paliwa po kluczyku i jest brak prądy na bezpiecznik pompy ale jak zaczynam kręcić rozrusznikiem wsystko jest ok prad na bezpieczniku jest i auto chodzi bez problemu brak błędów na vagu bezpiecznik i przekaźnik caly,i moje pytanie czy ten model powinien mieć prąd na tym bezpieczniku po kluczyk i czy pompa tez powinna przez chwile podać paluwo
  6. no właśnie a co może być przyczyną tych korekt
  7. Czy nikt nie potrafi odczytać poprosiłem o analizę i cisza Panowie 61 wyświetleń i nikt nie potrafi poradzić dziękuję bardzo
  8. Witam mogę prosić o analizę logów bo na vagu pokazuje mi spalanie stukowe dodam że nie mam żadnych błędów przed logami jeździłem na 95 i wartości na cylindrachwile sięgały 14.5 logi są zrobione po zalaniu 98 i preparatu do czyszczenia wtryskow http://vaglog.pl/log_232188.html http://vaglog.pl/log_232189.html
  9. Witam mogę prosić o analizę logów bo na vagu pokazuje mi spalanie stukowe dodam że nie mam żadnych błędów przed logami jeździłem na 95 i wartości na cylindrachwile sięgały 14.5 logi są zrobione po zalaniu 98 i preparatu do czyszczenia wtryskow http://vaglog.pl/log_232188.html http://vaglog.pl/log_232189.html
  10. mario1980 odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    Musze poczekać z logami bo mam w exe ale niestety w vaglog muszą być VCDS i czekam aż mi kolega prześle w orginalnym formacie Pomożecie bo mam już logi wrzuciłem na vaglog ale za świat nie mogę przeżycia linka na forum porzuci ktoś jak to zrobic http://vaglog.pl/log_232189.html http://vaglog.pl/log_232188.html Lukas przesyłam logi zerkniesz czy w mam wrzucić na diagnostyke
  11. jak tu wrzucić logi mam już a vaglogu i nie mogę ich skopiować
  12. mario1980 odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    Logi w piątek południu wiec w sobotę wrzucam Lukasz jak wrzucić logi? jak wrzucić logi do analizy bo nie ogarniam
  13. mario1980 odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    Hunter dzisiaj dokladnie zobacze to ciśnienie olej na goracym i postaram sie jak najszybciej zrobic te logi hunter mała zmiana bo co śle napisałem z tym ciśnieniem oleju na rozgrzanym przy 3.5 tys obr mam 5-5.2 bara
  14. mario1980 odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    Odpowiedz dla huntera paliwo 95 Orlen silnik się nie przegrzewa rozrząd zmieniałem jak kupiłem auto czyli 30000 temu według vaga zapłon ma wartość 11.3 wcześniej też tak miałem to spalanie ale wymieniłem łańcuch i było ok co do ciśnienia to Lukas z tego co pamiętam to było 11.5 na wszystkich cylindrach ale postaram się zrobić logi i wrzucić jak najszybciej do waszej oceny a silnik seria nic nie dlubane co do ciśnienia oleju to jak pisałem wskaznik jest i zimny to 5.8 bara na jalowym na rozgrzanym na maksa na jalowym 1.6 bara przy obrotach 3.5 tys na gorącym to między 3.5 a 4 bary
  15. mario1980 odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    Po wymianie gumek na zaworach sprawdzana była kompresja jeśli o to ci chodzi i wszystko było ok cisnienie oleju tez ok mam wskaznik wiec jakieś odniesienie jest turbo tez pod kontrolą wskaznika nie wiem jak cisnienie paliwa mam zamiar zalać preparat do czyszczenia wtryskow bo póki co nie chce kopać zbyt głęboko i ładować się w koszty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.