-
1.8t AEB problem z odpalaniem
Przekaznik zmieniałem nie na nowy ale inny ori i bez zmian przepustnica czyszczona jest lustro pozostaje pompa paliwa ale póki co czas nie pozwala ogarnąć tematu
-
1.8t AEB problem z odpalaniem
No to pozostaje mi tylko sprawdzić szczelność i świece czujnik temperatury wymieniony pokazuje prawidłowe wartości filtr paliwa wymieniony ciśnienie paliwa na jałowym 3.5 bara po dodaniu gazu 4 bary już mi ręce opadają ale dzięki mszark za podpowiedź przynajmniej wiem że nie muszę szarpać się z elektrykiem
-
1.8t AEB problem z odpalaniem
Może dokładniej opiszę problem auto po nocy a nawet po godzinnym postoju ma problemu z odpaleniem tzn długo można muszę kręcić zanim odpali a jak odpalić jest ok chodzi bez problemu nie szarpie i nie gaśnie
-
1.8t AEB problem z odpalaniem
Chciałbym uzyskać trochę więcej informacji na ten temat bo nie wiem czy gonić się po elektrykach lub szukać mechanicznej przyczyny a może poprostu ten typ tak ma
-
1.8t AEB problem z odpalaniem
Witam drodzy klubowicze może odswieze kotleta lub nie bo szukając po forum nie znalazłem takiego tematu, pytanie mam audi 1.8t AEB 98r i od pewnego czasu mam problem z opalaniem mianowicie pompa nie podaje paliwa po kluczyku i jest brak prądy na bezpiecznik pompy ale jak zaczynam kręcić rozrusznikiem wsystko jest ok prad na bezpieczniku jest i auto chodzi bez problemu brak błędów na vagu bezpiecznik i przekaźnik caly,i moje pytanie czy ten model powinien mieć prąd na tym bezpieczniku po kluczyk i czy pompa tez powinna przez chwile podać paluwo
-
Proszę o analizę logo 1.8t AEB
no właśnie a co może być przyczyną tych korekt
-
Proszę o analizę logo 1.8t AEB
Czy nikt nie potrafi odczytać poprosiłem o analizę i cisza Panowie 61 wyświetleń i nikt nie potrafi poradzić dziękuję bardzo
-
Proszę o analizę logo 1.8t AEB
Witam mogę prosić o analizę logów bo na vagu pokazuje mi spalanie stukowe dodam że nie mam żadnych błędów przed logami jeździłem na 95 i wartości na cylindrachwile sięgały 14.5 logi są zrobione po zalaniu 98 i preparatu do czyszczenia wtryskow http://vaglog.pl/log_232188.html http://vaglog.pl/log_232189.html
-
Proszę o analizę logo
Witam mogę prosić o analizę logów bo na vagu pokazuje mi spalanie stukowe dodam że nie mam żadnych błędów przed logami jeździłem na 95 i wartości na cylindrachwile sięgały 14.5 logi są zrobione po zalaniu 98 i preparatu do czyszczenia wtryskow http://vaglog.pl/log_232188.html http://vaglog.pl/log_232189.html
-
spalanie stukowe
Musze poczekać z logami bo mam w exe ale niestety w vaglog muszą być VCDS i czekam aż mi kolega prześle w orginalnym formacie Pomożecie bo mam już logi wrzuciłem na vaglog ale za świat nie mogę przeżycia linka na forum porzuci ktoś jak to zrobic http://vaglog.pl/log_232189.html http://vaglog.pl/log_232188.html Lukas przesyłam logi zerkniesz czy w mam wrzucić na diagnostyke
-
Prośba o analizę logów 1.9TDI AFN
jak tu wrzucić logi mam już a vaglogu i nie mogę ich skopiować
-
spalanie stukowe
Logi w piątek południu wiec w sobotę wrzucam Lukasz jak wrzucić logi? jak wrzucić logi do analizy bo nie ogarniam
-
spalanie stukowe
Hunter dzisiaj dokladnie zobacze to ciśnienie olej na goracym i postaram sie jak najszybciej zrobic te logi hunter mała zmiana bo co śle napisałem z tym ciśnieniem oleju na rozgrzanym przy 3.5 tys obr mam 5-5.2 bara
-
spalanie stukowe
Odpowiedz dla huntera paliwo 95 Orlen silnik się nie przegrzewa rozrząd zmieniałem jak kupiłem auto czyli 30000 temu według vaga zapłon ma wartość 11.3 wcześniej też tak miałem to spalanie ale wymieniłem łańcuch i było ok co do ciśnienia to Lukas z tego co pamiętam to było 11.5 na wszystkich cylindrach ale postaram się zrobić logi i wrzucić jak najszybciej do waszej oceny a silnik seria nic nie dlubane co do ciśnienia oleju to jak pisałem wskaznik jest i zimny to 5.8 bara na jalowym na rozgrzanym na maksa na jalowym 1.6 bara przy obrotach 3.5 tys na gorącym to między 3.5 a 4 bary
-
spalanie stukowe
Po wymianie gumek na zaworach sprawdzana była kompresja jeśli o to ci chodzi i wszystko było ok cisnienie oleju tez ok mam wskaznik wiec jakieś odniesienie jest turbo tez pod kontrolą wskaznika nie wiem jak cisnienie paliwa mam zamiar zalać preparat do czyszczenia wtryskow bo póki co nie chce kopać zbyt głęboko i ładować się w koszty