-
Głośniki na przód 165mm do 600zł
Witam, póki co radio seria, jakie głośniki na przód do 600zł, cały zestaw zwrotnice + woofery + tweetery. Potem w miarę czasu polecą głośniki w tylne drzwi + wzmak + sub do bagaja. Oczywiście drzwi będą wygłuszone. Zależy mi na dobrym dźwięku. Słucham głównie hip-hopu, rapu, techno. Proszę o pomoc
-
[B6 AMB] Sprawdzenie DV i N75
Tak, to jest wina DV'ki, miałem to samo, po wstawieniu zaworku properfekta już jest w porządku
-
Uszczelka pod głowicą 1.8T
Uszczelka pod głowicę, uszczelka dolotu i wydechu, pod dekiel wałków, warto zmienić uszczelniacze na zaworach, zplanować głowicę, można sprawdzić łańcuszek i napinacz czy nie wymagają wymiany. Ja u siebie zmieniałem uszczelkę to części kosztowały mnie 400zł, z planowaniem 650zł
-
Podniesienie doładowania bez programu
To w końcu brać tą dv'kę i MBC ProPerfekta? Czy dv oryginalny bosha a mbc jakiejś innej firmy?
-
Podniesienie doładowania bez programu
Czyli brać dv'ke i MBC ProPerfekta i się nie zastanawiać?
-
Podniesienie doładowania bez programu
Teraz przejrzałem trochę tematów i zacząłem zastanawiać się nad BOV'em properfekta typ II, i nie jestem pewien czy brać dv'ke czy bov'a ;/
-
Podniesienie doładowania bez programu
A ja mam pytanie jeszcze, zmieniam dv'ke i myślę nad kupnem takiego czegoś Zawór upustowy DV ProPerfekt bov turbo vw audi (2443201658) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dobry wybór? Bo na forge to mnie nie stać ;/
-
Podniesienie doładowania bez programu
No ale ja mam k03 ale z większymi wirnikami i rozwierconą stroną zimną pod większy wirnik (hybryda karambola), nie znam się dlatego pytam was o porady i tak jak mówię, w najbliższym czasie nie będę mógł sobie pozwolić na wydanie 1500zł na program a jakiegoś gotowca to się raczej nie opłaca.
-
Podniesienie doładowania bez programu
Czyli jeśli wstawię sobie MBC, ustawię na 0.6 bara to będzie mi trzymało turbo ciśnienie 0.6 bara w pełnym zakresie obrotów bez spadków? Bo z tego co się dowiedziałem na ten temat to tak?
-
Podniesienie doładowania bez programu
Czyli po prostu wstawiam MBC pomiędzy n75 a WG reguluję go na ciśnienie które mi odpowiada i powinno to działać? Nie będzie ECU w tryb awaryjny wchodził?
-
Podniesienie doładowania bez programu
Ok, wierze wam na słowo, więcej w tym siedzicie niż ja na pewno Czyli z tego co mam rozumieć mam teoretycznie tyle mocy ile powinno być w serii przy takim ciśnieniu jakie mam teraz. Więc czekam na lepsze czasy i robię program Zna ktoś fabrykę mocy w Lublinie? Może ktoś coś o nich powiedzieć?
-
Podniesienie doładowania bez programu
No ok, to wszystko już mi wyjaśniliście, po prostu nie wiedziałem że jest tak że większa turbina większa objętość, wydawało mi się że jak dolot nie zmieniony to objętość (obszar gdzie powietrze się znajduje) się nie zmienia
-
Podniesienie doładowania bez programu
Czyli to że ciśnienie przy większych obrotach spada o 0.2 bara nic nie znaczy? Nie powinien być taki duży spadek, ECU powinien chyba utrzymywać stałe ciśnienie . Jeśli tyle samo powietrza wpada to by wynikało że na seryjnej turbinie mam 0.6 bara a na hybrydzie 0.5 bara, na fabrycznej spadało do 0.55 bara a na tej spada do niecałego 0.3 bara? Coś tu mi się nie kalkuluje...
-
Podniesienie doładowania bez programu
No ok, ale dlaczego po przekroczeniu 4krpm ciśnienie spada do 0.3 bara, z 0.5 bara jeśli podobno w serii od 0.6 spada do 0.55?
-
Podniesienie doładowania bez programu
No właśnie coś jest chyba nie tak, bo mam takie błędy: 00561 - Mixture Adaptation 14-00 - Adaptation Limit (Add) Exceeded 16716 - Knock Sensor 2 (G66): Signal too Low P0332 - 35-10 - - - Intermittent 00532 - Supply Voltage B+ 07-10 - Signal too Low - Intermittent Czujnik spalania stukowego wiem że mam do wymiany, ale jeszcze przed nowym turbo nie mogłem się uporać z tym 00561
haras
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta