-
Obszywanie kierownicy
Witam, widzę że jeszcze nikt o to nie pytał- poszukuje w warszawie albo niezbyt dalekich okolicach kogoś kto ładnie obszyje mi kierownicę i nie spchrzani sprawy. Jakieś propozycje?
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
I malinowo. Na mój gust takie coś można wrzucić w jakiegoś civica albo innego hjundaja hehe ale nie w Audiczkę
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
Fajnie że soczewki wpadły Ja osobiście wywaliłbym LEDy do jazdy dziennej ze zderzaka, na mój gust wieją agrotuningiem- nie u Ciebie tylko ogólnie- ale co się komu podoba Bezawaryjności
-
[B5 AFN] Silver By Rapciuch gwint,bra xenon mody w trakcie
Kolega pewno ma na myśli xenon 6oooK czyli bardzo rzucający się w oczy i nie mniej rzucający się w oczy brak sprysków lamp A powiedz Rapciuch, nie chcesz pozbyć się drewienka ze środka?? http://a4-klub.pl/zamienie-oddam-104/all-b5-wymienie-dekory-alu-drewno-271780/
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Zgadzam się z Kolegami- zostaw te tylne i będzie malinowo, jak u mnie View image: IMAG0034 2 Pozdrawiam
-
[A4 B5] Jasność zegarów
Najciemniej pod latarnią o tym nie pomyślałem heh... A zaznaczając strzałkami styki na moich foto kierowałem się zdjęciem kolegi SOLSKIER który w temacie podmiany i rezania zegarów od A6 zamieścił takie foto (mam nadzieję że autor nie pogniewa się za łamanie praw autorskich ) potencjometr.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
[A4 B5] Jasność zegarów
Dziękuję za odzew. Niestety pierwszy sposób choć od razu mi też wydał się logiczny nie jest wykonalny gdyż przewody do podłączenia licznika nie są zbyt długie (tylko ja tak mam??). Żeby podłączyć zegary muszę je po części włożyć na swoje miejsce i na czuja po omacku wpiąć kostki więc do tych styków nie ma dostępu... Coś jeszcze pomyśle...
-
Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
Kolego z tego co się zorientowałem to jest benzyna więc temperatura nie ma nic do rzeczy. Do rzeczy ma w przypadku świec żarowych w silniku P. Rudolfa... Pozdrawiam
-
[A4 B5] Jasność zegarów
Dla pewności jeszcze się upewnię które złącza mam zmostkować bo w okolicach potencjometru jest ich trzy. Czy to te które zaznaczyłem na foto? Czy może raczej te obydwa dolne (ten po prawej zaznaczony strzałką z tym z lewej którego nie zaznaczyłem)?? Wolę się dopytać niż zrobić jakieś zwarcie i puścić zegary z dymem hehe...
-
[A4 B5] Jasność zegarów
Artur, potencjometru niestety nie ma- skąd taka konfiguracja? Skoro to faktycznie są od A4 zegary to czy tego potencjometru nie powinno tam być w serii? Wskazówka zdaje się chodzić normalnie- na zgaszonym silniku wskazuje zero a po przekręceniu zapłonu podnosi się ponad skalę- znaczy że ,,swobodę,, ruchu ma...
-
[A4 B5] Jasność zegarów
Heh, nawet nie wiedziałem że diodki też mają regulowane natężenie światła- w corsie wymienialem sobie całe podswietlenie z żarówek na LEDy i na nich potencjometr już nie działał wcale. Niezależnie od jego ustawienia natężenie było jednakowe. ---------- Post dopisany 11-03-2013 at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 23:08 ---------- Dobrałem się Koledzy do tych zegarów i zamieszczam foto. Według tego co mówił flex78 zegary są jednak z A4 więc nie wiem skąd problem z jasnością i wskaźnikiem paliwa... A może od A4 jest tylko ta obudowa z szybką natomiast całe bebechy z softem od A6??
-
Co to jest? Gadżet jakiś, czujnik?
Jak Koledzy wspomnieli- mi też wygląda to na piszczałkę od dokładanego czujnika parkowania. Takie same stary w mojej byłej firmie zakładał nam do dostawczych które tegoż czujnika nie miały w serii Pozdrawiam
-
[ A4 B5 ] 1.8T tiptronic. Białe złoto.
Powiem Ci kolego że kilka A4 oglądałem jak szukałem swojej, jeszcze więcej widziałem na allegro i tutaj- Audiczek forumowiczów ale Twoja jest kapitalna- kolor nadwozia w połączeniu z jasnym wnętrzem świetnie wygląda, podoba mi się Powodzenia i bezawaryjnosci
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
Koledzy czy jak teraz w soczewkach siedzą H7 to idzie rezać na bi-Xenon czy tylko sam Xenon zostaje? Jak szukałem w sieci tych zestawów do przerobienia to bi widziałem tylko pod H4 a pod H7 sam Xenon...
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
Patryk, dlaczego H4, takie siedziały w przedliftach? W mojej Audiczce- polift mam H7 =) A powiedz mi, orientujesz się jak konkretnie te zestawy tego producenta cenowo stoją, bo na tej stronce co link wrzucilem nie dopatrzylem się cen =\