-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czarne lub ciemny granat... ale raczej czarne :-D mijaliśmy się cały tydzień teraz w gloeszowie ;-) myslałem może, że to wihajster ale chyba jednak nie :-D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nareszcie weekendzik i pifko a tak apropos kto jedzie Avantem B6 na SCI 077... ??
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
ojjj tam ojjj tam jutro też będziesz ??
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzisiaj w Istebnej trafiłem avancika ;-)
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
dziękuje ;-) ledów już niema od czwartku zeszłego, nie obudziły się po zimie i wyleciały ;-)
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
jutro ma być kiepska pogoda... może za tydzień??
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
chętnie bym się przejechał na jakiś zlocik ;-)
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
autko wali po kilometrach i ma się dobrze powoli się tam coś dziubie, w ostatnim czasie zmienione: amortyzatory, kpl. tarcz klocków przód tył, rozrząd, olej w skrzyni biegów, wpadły lampy soczewkowe, grill po lifcie, jakieś tam bbs-y na lato i ogólnie auto sie kóla...
-
[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
ładnie ją odpicowałeś :-P na felgi też długo nie trzeba było czekać :-D ja moją A4 przytachałem właśnie ze sosonowca :-P
-
[B5 ADR] Bremslicht uberprufen - jak się tego pozbyć ?
witam , mam ten sam problem z bremslicht, kupiłem wszystkie nowe żarówki i problem nie zniknął i nadal świeci. Więc wziąłem się za włącznik stopu nad pedałem hamulca, rozebrałem go i tam jest wszystko ok, nie rozumiem co się tam może zepsuć :?: dla pewności przetarłem styki papierem ściernym. Oczywiście poodciskałem wszystkie wtyczki. A ciekawostka bo jak popiołem go pod kompa dałem skrzynia biegów to wywala mi tam błąd czujnika stopu. Ale odkąd auto kupiłem to go wywalało cały czas, a BREMSLICHT nie świeciło. Podpowiedzcie coś bo mnie już szlak trafia....
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
witaj trepek musimy sie spiknąc na spota z wampirem i obadac tego twojego klekota
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
wtorek po 17 w Czechowicach widziany srebrny sedan na SBI z wlepka na klapie, ja stałem pod społem... pozdro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siema :-)
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
ma tu ktoś z forum bordowego sedana na glebie i szerokim kole?? Blachy SBI Ar20
-
[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1
pare nowych foto str.1