-
Wymiana rozrządu w audi a4b5 1.6 100km
Kupowałem rozrząd INA do 1,6 ADP (bez pompy wody) przedwczoraj, za 180zł w lokalnym sklepie.
-
montaż kratek nawiewu z lifta do przelifta
Nie do końca pasują kratki z anglika. Ponieważ w angielskiej desce wszystko jest na opak, to kratki z anglika trzeba zamontować do góry nogami a co za tym idzie ich zakres ruchu "góra dół" jest odwrotnie, oczywiście niektórym to nie przeszkadza a niektórzy przerabiają kratkę (ogranicznik). Natomiast wszystko jest już opisane na tym forum dziesiątki razy, łącznie ze zdjęciami
-
Spasowanie zderzaka z błotnikami
Ja z tym żyje w zgodzie
-
Środek do uszczelniania / Olej - 2050 lubro/libro
1.6? Zrob mu kapitalke albo kup nowy... Wyjdzie szybciej i taniej niz zabawa w specyfiki
-
Zawarcie związku małżeńskiego w USC pytanko :)
Potraktuj to jak umowę na czas nieokreślony i ciesz się z życia Koniec końców i tak wyjdzie taniej
-
Jakie zegarki nosicie?
Ja przez kilka lat nosiłem zegarek Lorus (własność i mechanizm Seiko): Zjeździłem z nim kawałek świata i katowałem go w wyjątkowo ciężkich warunkach, praktycznie nigdy go nie ściągałem z ręki (tylko do czyszczenia i dwukrotnie do zmiany paska). Niestety szkiełko było już poszczerbione i pewnego pochmurnego dnia potrzaskałem je, a gdy wreszcie chciałem zanieść do naprawy to go zgubiłem Obecnie szukam następcy
-
Porównanie felg mega szybko odpowiedzi szukam
Nie róbcie jaj... To są te same kółka tylko zdjęcia są zrobione z innej perspektywy... Spójrzcie na to zdjęcie: Widać że felga w lewym górnym rogu może się wydawać wypukła (zwłaszcza gdyby była na zdjęciu sama), ale jest wklęsła tak jak to dobrze widać na felgach w dolnym rzędzie Po prostu widok jest z innej perspektywy, dodatkowo takie wrażenie sprawia odbite światło... Ale to w dalszym ciągu te same kółka Aczkolwiek muszę przyznać że temat zrył beret nie jednemu
-
Zwrot zaświadczenia o akcyzie komisowi - pytanie dla znawców tematu
A na co Tobie to? To on sprowadzał auto, to on załatwiał celny, to jego będą później ścigać gdyby im się zachciało ---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ---------- Oczywiście dla siebie trzymaj xero wszystkich papierów
-
Porównanie felg mega szybko odpowiedzi szukam
Ja znalazłem 3 różnice! Na pierwszej brakuje dekielka, śrub i samochodu
-
ile roboty przy zmianie zawieszenia
BTW: jaki polecacie ściągacz do sworzni? mam na myśli prosty dolny i banan, coś taniego na własny użytek... edit: sorry myślałem że chodzi o wahacze
-
Felgi 17" a spalanie ALT.
E tam, mi w ADP przy 215/50R17 spalanie idzie 1 litr LPG w górę (czyli nie ma się czym przejmować) ale to ADP więc przy ALT nie powinieneś widzieć różnicy Komfort na 17 jest dużo lepszy według mnie niż na 15, dziury i tak omijam (na wybojach nie widzę różnicy) a dużo bardziej komfortowo takie auto się prowadzi, lepiej trzyma się drogi
-
Oblodzony gruby przewód klimy
Gdyby działała normalnie to niezależnie od warunków na dworze w środku rwało by suty
-
Musicie to zobaczyć
Jak można tak sp***dolić jednego z najpiękniejszych kabrioletów Za takie coś powinna być kastracja żeby genów dalej nie posłać
-
Czy tak można z oponami ??
Podziękuj kolegom fidotp i Pulpit
-
Oblodzony gruby przewód klimy
Jeżeli "wydaje Ci się" że chłodzi to znaczy że nie działa jak należy Zrób tak jak kolega wyżej Ci podpowiedział, odciągnij czynnik i wymień dławik, nie zapomnij też o zmianie osuszacza! Przestanie Ci się wydawać