Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokal

  1. Kupowałem rozrząd INA do 1,6 ADP (bez pompy wody) przedwczoraj, za 180zł w lokalnym sklepie.
  2. Nie do końca pasują kratki z anglika. Ponieważ w angielskiej desce wszystko jest na opak, to kratki z anglika trzeba zamontować do góry nogami a co za tym idzie ich zakres ruchu "góra dół" jest odwrotnie, oczywiście niektórym to nie przeszkadza a niektórzy przerabiają kratkę (ogranicznik). Natomiast wszystko jest już opisane na tym forum dziesiątki razy, łącznie ze zdjęciami
  3. Ja z tym żyje w zgodzie
  4. 1.6? Zrob mu kapitalke albo kup nowy... Wyjdzie szybciej i taniej niz zabawa w specyfiki
  5. Potraktuj to jak umowę na czas nieokreślony i ciesz się z życia Koniec końców i tak wyjdzie taniej
  6. Ja przez kilka lat nosiłem zegarek Lorus (własność i mechanizm Seiko): Zjeździłem z nim kawałek świata i katowałem go w wyjątkowo ciężkich warunkach, praktycznie nigdy go nie ściągałem z ręki (tylko do czyszczenia i dwukrotnie do zmiany paska). Niestety szkiełko było już poszczerbione i pewnego pochmurnego dnia potrzaskałem je, a gdy wreszcie chciałem zanieść do naprawy to go zgubiłem Obecnie szukam następcy
  7. Nie róbcie jaj... To są te same kółka tylko zdjęcia są zrobione z innej perspektywy... Spójrzcie na to zdjęcie: Widać że felga w lewym górnym rogu może się wydawać wypukła (zwłaszcza gdyby była na zdjęciu sama), ale jest wklęsła tak jak to dobrze widać na felgach w dolnym rzędzie Po prostu widok jest z innej perspektywy, dodatkowo takie wrażenie sprawia odbite światło... Ale to w dalszym ciągu te same kółka Aczkolwiek muszę przyznać że temat zrył beret nie jednemu
  8. A na co Tobie to? To on sprowadzał auto, to on załatwiał celny, to jego będą później ścigać gdyby im się zachciało ---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ---------- Oczywiście dla siebie trzymaj xero wszystkich papierów
  9. Ja znalazłem 3 różnice! Na pierwszej brakuje dekielka, śrub i samochodu
  10. BTW: jaki polecacie ściągacz do sworzni? mam na myśli prosty dolny i banan, coś taniego na własny użytek... edit: sorry myślałem że chodzi o wahacze
  11. sokal odpowiedział(a) na zapsu temat w 2.0
    E tam, mi w ADP przy 215/50R17 spalanie idzie 1 litr LPG w górę (czyli nie ma się czym przejmować) ale to ADP więc przy ALT nie powinieneś widzieć różnicy Komfort na 17 jest dużo lepszy według mnie niż na 15, dziury i tak omijam (na wybojach nie widzę różnicy) a dużo bardziej komfortowo takie auto się prowadzi, lepiej trzyma się drogi
  12. Gdyby działała normalnie to niezależnie od warunków na dworze w środku rwało by suty
  13. Jak można tak sp***dolić jednego z najpiękniejszych kabrioletów Za takie coś powinna być kastracja żeby genów dalej nie posłać
  14. Podziękuj kolegom fidotp i Pulpit
  15. Jeżeli "wydaje Ci się" że chłodzi to znaczy że nie działa jak należy Zrób tak jak kolega wyżej Ci podpowiedział, odciągnij czynnik i wymień dławik, nie zapomnij też o zmianie osuszacza! Przestanie Ci się wydawać
  16. Ale wtedy chyba niektórzy jeszcze nie ogarneli że profil opony jest opisywany procentowo a nie w mm
  17. Mój ojciec (budowlaniec) używa sprzętów Makita a były teść HILTI (też budowlaniec). I jeden i drugi katuje takie sprzęty w pracy niemiłosiernie traktując je jako narzędzia do ciężkiej pracy a nie zabawki do oglądania - poza sprawami typu wymiana szczotek, przetartego kabla czy smarowanie te sprzęty im wciąż działają jak należy i bardzo je chwalą. Sam od czasu do czasu pożyczam od ojca głównie wiertarę Makity i widzę jak chodzi ten sprzęt, jego przebieg nie robi na nim wrażenia
  18. Nie przesadzajcie... Wiele razy okazujemy komuś dowód... W urzędach (100% pewności że podajesz dane złodziejowi/bandycie/oszustowi), podczas stłuczki, kupując różne usługi... Za każdym razem zgłaszać zaginięcie dowodu? Skan to nie wszystko i nic nie daje, właśnie po to mamy dokumenty w formie plastiku a nie pliku pdf
  19. Co prawda kotlet i nie na temat ale jeśli już mowa o Kamoka to mam łączniki od ok 35kkm i mają się świetnie
  20. Przestań odgrzewać takie kotlety nie dodając niczego sensownego... :facepalm:
  21. Myślisz że on nadal próbuje?
  22. sokal odpowiedział(a) na czornycinek temat w 1.6
    Zdziwiłbyś się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.