Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO


Puchalke

Rekomendowane odpowiedzi

nefbz4.jpg

Witam, jestem Błażej i moja przygoda zaczęła się w kwietniu 2013r. W moje ręce wpadło audi a4 b5 1.6 1999r polift sedan, kupione od starszego miłego pana z osiedla :wink: . Samochód pełna seria na stalówkach 15. Niestety w okresie letnim przez moje miasto przeszło gradobicie i dość mocno uszkodziło mój samochód. Od tego czasu udało mi się ogarnąć garaż, posiedzieć trochę w temacie i nabrać wiedzy w temacie przeróbki owego samochodu :wink:. W momencie zakupu zawieszenie miało przejechane 12 tys, a rozrząd 10 tys więc wymieniłem olej i filtr.
Wyposażenie : nic nadzwyczajnego, 2x el szyby, zwykłe szare fotele i pare innych bajerów...

Dokonane modyfikacje :

Zawieszenie gwintowane MTS
Felgi rh zw3 18" 9"przód 10,5" tył opony 215/35 i 225/40 :arrow2: Przód 10+ dystans 30mm tył 11"
Przedni zderzak usa, dokładka pospawana ze zderzakiem, to samo z tyłu
obrysówki usa
klapa tył us
żółte halo
prawe lusterko duże
negatyw tył
nadkola na wiadro :grin:
progi s4
Najbliższe plany:
negatyw z przodu
bix
zdeś s4
blacharz
lakiernik

Myślę, że to tyle na początek :wink: kilka zdjęć :



aud2_1.jpg

aud2_2.jpg

aud3.jpg

aud3_2.jpg

aud5.jpg

audi3r25.jpg

Edytowane przez Puchalke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odczuwam tego aż tak, pewnie wielu z was by oszalało z braku mocy, ale mi się nigdzie nie spieszy :grin:

heh- na takim zestawie też by mi się nie spieszyło- wszak trzeba dziury omijać :wink: ogólnie autko fajnie się prezenci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6? Może kompresor? :wink:

Fajnie na dwóch pierwszych zdjeciach, ale potem nie rozumiem co sie stało z tablicą rejestracyjną. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor auta bym zostawil :wink: piekna furka, powodzenia w modach
Czuje ze temat sie tutaj za bardzo nie przyjmie bo taczka niezla i szeroka oby tak dalej i nizej daj lrpsze fotki jak ram spasowanie wyglada :D

1148829_539439546105319_1566837411_n.jpg

w 2013 wygląda to tak, niestety obciera, oznaczenia z opon znikły i w 2014 trzeba cos z tym zrobić :)

Kolor leci na czarno, będzie dużo szpachlowania wgniecen po gradzie, a częsci ( klapa, maska ) dochodza do mnie w róznych kolorach, więc nie ma sensu zostawać przy tym co jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 1.6 nie jedzie ale przynajmniej wygląda:oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et jest duże, coś koło 50-60, przód od wewnątrz ociera bez dystansu, z tyłu trzeba było ciąć zwoje żeby felga sie zmiesciła, bo ocierała o nakretke z gwintu :decayed:

sprezynax.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kozacko dobrze to wyglada jak szybko nie jezdzisz to ci ta moc nie przeszkadza wiec nie ma co nad tym silnikiem debatowac pozatym na tej glebie po wiekszosci slaskich drogach trudno szybko jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6? Może kompresor? :wink:

Możesz rozwinać temat? Jest sens w ogóle modyfikacji tego silnika ? Wydaje mi sie że jak juz to pchać 18t

wpadnie klapa to i na przód wpadnie rejka w wymiarach juesej jakoś ładnie zamocowana, narazie musi być tak bo za szybą to podobno problemy są :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentuje Twoje Audi. Zrobione z gustem i smakiem. Plany wydają się jak najbardziej słuszne - powodzenia w ich realizacji ;) Skoro już będziesz lakierował auto to nie myślałeś o jakimś ciekawszym kolorze? Ja bym tutaj widział jakiś ciekawy brąz z BMW X1 albo Dacii Logan, mogłoby to naprawdę ciekawie wyglądać na tym setupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie po to robil zderzak na gladko zeby rejka zakrywac. fura koks a moc Ci przy tym setupie nie potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...