Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O f*ck!! Będzie kox :kox::shock3:

Opublikowano
  • Autor
jak załatwiłeś sprawe z nadkolem z przodu? całkiem out, czy jakaś wycinka, ja wyciąłem, ale nadal przyciera :grin:

próbowałem przyciąć i uformować ale ocierało, więc wyje***em :decayed:. Z czasem sproboje cos ogarnąc z nimi bo jazda bez chyba nie da rady :wink:

Opublikowano
jak załatwiłeś sprawe z nadkolem z przodu? całkiem out, czy jakaś wycinka, ja wyciąłem, ale nadal przyciera :grin:

próbowałem przyciąć i uformować ale ocierało, więc wyje***em :decayed:. Z czasem sproboje cos ogarnąc z nimi bo jazda bez chyba nie da rady :wink:

je

jeździłem bez z 2 miesiące, ale to nie jazda, wszystko w komorze ujebanee, o intercoolerze nie wspomnę:facepalm:, trzeba je lekko podrzeźbić i powinno być ok:wink:

Opublikowano
jak załatwiłeś sprawe z nadkolem z przodu? całkiem out, czy jakaś wycinka, ja wyciąłem, ale nadal przyciera :grin:

próbowałem przyciąć i uformować ale ocierało, więc wyje***em :decayed:. Z czasem sproboje cos ogarnąc z nimi bo jazda bez chyba nie da rady :wink:

je

jeździłem bez z 2 miesiące, ale to nie jazda, wszystko w komorze ujebanee, o intercoolerze nie wspomnę:facepalm:, trzeba je lekko podrzeźbić i powinno być ok:wink:

ja już powoli nie mam co rzeźbic :grin: może opalarka? :naughty:

Opublikowano
jak załatwiłeś sprawe z nadkolem z przodu? całkiem out, czy jakaś wycinka, ja wyciąłem, ale nadal przyciera :grin:

próbowałem przyciąć i uformować ale ocierało, więc wyje***em :decayed:. Z czasem sproboje cos ogarnąc z nimi bo jazda bez chyba nie da rady :wink:

je

jeździłem bez z 2 miesiące, ale to nie jazda, wszystko w komorze ujebanee, o intercoolerze nie wspomnę:facepalm:, trzeba je lekko podrzeźbić i powinno być ok:wink:

ja już powoli nie mam co rzeźbic :grin: może opalarka? :naughty:

no u mnie co miało wytrzeć to wytarło:decayed:

Opublikowano

chłopaki trzeba by zainwestować po dwa nadkola na strone wyciąć te zaokraglenia i do spawać drugie nadkole(cżęść prostą) zrobić zagiecie na samym rancie tak by zapierało sie o rant błotnika wewnętrzny:naughty: bo bez nadkola jazda mija sie z celem

pospawane dokałdki zrobią robote:kox:

Opublikowano

ciesze sie ze i ja mam w swoj wklad w ten popierdrolony prodzekt :banan:

Opublikowano

najszersze b5:kox::kox: finalnie bedzie :shock3::slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobrze że pod garażem masz równa droge bo byłaby lekka lipka^^ tak jak Ja u siebie miałem.

Opublikowano
  • Autor

pod garażem jest ok ale dalej..... :whistling: Całe dnie w garażu ale taki już ze mnie człowiek, że więcej robię niż fotografuję :decayed:. Progi s4 na aucie, zderzak tylni w pomalowany, przód zapodkładowany. Aktualnie przerabiamy temat negatywu na tyle, i juz jest bliżej niż dalej więc może sie udać. Jak uda się z tyłem to wtedy bierzemy się za przód :wink:. Auto powinno wstępnie wyjechac pod koniec tygodnia to wrzuce jakies foto :wink:

Opublikowano
pod garażem jest ok ale dalej..... :whistling: Całe dnie w garażu ale taki już ze mnie człowiek, że więcej robię niż fotografuję :decayed:. Progi s4 na aucie, zderzak tylni w pomalowany, przód zapodkładowany. Aktualnie przerabiamy temat negatywu na tyle, i juz jest bliżej niż dalej więc może sie udać. Jak uda się z tyłem to wtedy bierzemy się za przód :wink:. Auto powinno wstępnie wyjechac pod koniec tygodnia to wrzuce jakies foto :wink:

This-thread-is-useless-without-pictures.gif

Opublikowano
  • Autor

fxt6dx.jpg14jnasw.jpg24d39k3.jpg2e4g37r.jpg24v1fes.jpg

Wygląda jeszcze "trochę" ulepowato ale jest lepiej niż było :decayed: jak widać progi s4 na aucie, camber na tyle wstępnie pomierzony, w tym tyg chce ogarnac: projekcik profi camberów na tyl, pomalować przedni zderak, klapę usa i dół drzwi :wink:. Razem z kumplem coś tam kminimy na temat przednich camberów, więc kto wie może sie uda :whistling:

Opublikowano

pure porn...:heat:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano
:shock3::shock3:
Opublikowano

ładnie ten tył wypchniety :kox:

Opublikowano

kolego poprostu widzaiłem już dużo ale takie cuda pierwszy raz

;0

Opublikowano

Ja pier**le ale syto ! Jest mega !:banan:

Opublikowano
:kox::jerk: rozpiertol:slina:
Opublikowano

Dobre.Jest mega:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.