Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-sebo-

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czy ktoś dokładał sterownik centralnego do audi z 2000 roku?
  2. Lusterka chciałbym dorwać z chromem:)
  3. Audi mam od połowy 2k17. Sprowadzone w grudniu 2016. Opis: 2000r Avant 2.8 V6 (AQD) 193 KM Quattro LZ9W Wyposażenie: ksenon valeo NAVI ABS ESP ASR Immo El. lusterka+ fotochrom 4x el szyby 4x airbag dzielona kanapa centralny zamek LPG dekory drewno climatronic pełny fis podłokietnik skórzane grzane kubełki Mody: dekory oklejone na carbon żółte przeciwmgielne oraz czesc lampy wymiana ramki tylnej szyby(silniczek padł) Wywalenie białych tylnych lamp i wrzucenie ORi Plany: Dokładka cupra lotka klapy bagażnika wydech tylny zderzak z s 4 wywalenie przyciemnionych szyb Lusterka el. składane + obudowy lusterek chrom założyć nową listwę tylnych drzwi, bo jakiś cep próbował zajumać OBECNIE:
  4. jak wrażenia po przejściu na skrzynie manual?
  5. Autko ma nowego właściciela. Nastepca:
  6. Co powiecie na temat tego silnika? Ktos ma taki? Jak sie sprawuje. Nalatane ma 400 tys. Audi bogato wyposażone. Jest sens sie pakowac? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  7. -sebo- odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Ktoś ma foto z pierwszej strony?
  8. Nowe koło, jęzor i wygląd. Teraz zastanawiam sie nad dokładka z cupry. I szukam progów z eski.
  9. -sebo- odpowiedział(a) na sebaoo2 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Gdzie ten czujnik sie znajduje?
  10. -sebo- opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam dziwny problem z szyba od kierowcy. Przy zamykaniu auta z pilota, każda szyba się domyka oprócz tej od kierowcy. Otworzyć ją mogę od środka i zamknąć, ale z pilota nie działa. Miał ktoś taki przypadek?
  11. no dekle obowiazkowo maluj. Kolor fajnie pasuje. Co to za czarny pasek na nadkolu?
  12. relingi w chromie ciekawie by wygladaly:)
  13. Właśnie jestem w trakcie rozmów z uzytkownikiem w sprawie lamp:) Przód bedzie o niebo lepszy:) A moje bixy beda na sprzedaz
  14. WIem. Wiem. Zostawiłem stare. JAk padną to zregeneruje tamte. Podobno wiecej wytrzymuja regenerowane
  15. Idealnie sie prezentuje z relingami w tym kolorze:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.