-
Montaż Sterownika Centralnego Zamka z pilota
Czy ktoś dokładał sterownik centralnego do audi z 2000 roku?
-
[ B5 AQD] Black V6
Lusterka chciałbym dorwać z chromem:)
-
[ B5 AQD] Black V6
Audi mam od połowy 2k17. Sprowadzone w grudniu 2016. Opis: 2000r Avant 2.8 V6 (AQD) 193 KM Quattro LZ9W Wyposażenie: ksenon valeo NAVI ABS ESP ASR Immo El. lusterka+ fotochrom 4x el szyby 4x airbag dzielona kanapa centralny zamek LPG dekory drewno climatronic pełny fis podłokietnik skórzane grzane kubełki Mody: dekory oklejone na carbon żółte przeciwmgielne oraz czesc lampy wymiana ramki tylnej szyby(silniczek padł) Wywalenie białych tylnych lamp i wrzucenie ORi Plany: Dokładka cupra lotka klapy bagażnika wydech tylny zderzak z s 4 wywalenie przyciemnionych szyb Lusterka el. składane + obudowy lusterek chrom założyć nową listwę tylnych drzwi, bo jakiś cep próbował zajumać OBECNIE:
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
jak wrażenia po przejściu na skrzynie manual?
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
Autko ma nowego właściciela. Nastepca:
-
A6 C5 2.5 Tdi AKE
Co powiecie na temat tego silnika? Ktos ma taki? Jak sie sprawuje. Nalatane ma 400 tys. Audi bogato wyposażone. Jest sens sie pakowac? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż tempomatu A4 B5
Ktoś ma foto z pierwszej strony?
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
Nowe koło, jęzor i wygląd. Teraz zastanawiam sie nad dokładka z cupry. I szukam progów z eski.
-
Audi A4 B5 1.8
Gdzie ten czujnik sie znajduje?
-
Problem z szyba kierowcy.
Mam dziwny problem z szyba od kierowcy. Przy zamykaniu auta z pilota, każda szyba się domyka oprócz tej od kierowcy. Otworzyć ją mogę od środka i zamknąć, ale z pilota nie działa. Miał ktoś taki przypadek?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
no dekle obowiazkowo maluj. Kolor fajnie pasuje. Co to za czarny pasek na nadkolu?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
relingi w chromie ciekawie by wygladaly:)
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
Właśnie jestem w trakcie rozmów z uzytkownikiem w sprawie lamp:) Przód bedzie o niebo lepszy:) A moje bixy beda na sprzedaz
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
WIem. Wiem. Zostawiłem stare. JAk padną to zregeneruje tamte. Podobno wiecej wytrzymuja regenerowane
-
[B5 AML] '01 V6 Black Avant | Recaro | Bose | K&W | 18"
Idealnie sie prezentuje z relingami w tym kolorze:)