Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:
Siemka

Avantadorek jest ze mna od 01.05.2014. Wczesniej smigałem Hondami.
DSCF1417_zps82907258.jpg


W 2006r. został przytargany do PL odrazu dolozono mu podtlenek w/w.

-Silnik 1.8T

AEB (podobno 180KM-zamontowany był MBC, teraz seria 150)

-lakier LY7M
-Napęd 4x4
-El składane, regulowane i podgrzewane lustra.
-Blokada skrzyni biegów.
-4x el. szyby
-Środek pomalowany na czarno


Kupiony z uszkodzonym bokiem, dokładnie to przerysowane drzwi przód i tył.
Zmiany;
Tunel polift 1 DIN. (teraz czas na 2 DIN)

podświetlane kratki
Lampy , zderzaki, drzwi, klapa tyl polift jednym slowem przedlift z wygladem polifta.
Załozony gwint z tyłu teraz kolej na przód.
Wskaźnik BOOST

żółte halogeny

wymieniona skrzynia biegów stara sie zacinala.
wymienione turbo.


Fotki od zakupu po dzis dzień.


Fotki z aukcji :


132547577_1_644x461_audi-a4-b5-18t-quatt
132547577_3_644x461_audi-a4-b5-18t-quatt
132547577_2_644x461_audi-a4-b5-18t-quatt
132547577_4_644x461_audi-a4-b5-18t-quatt

Po zakupiei:

IMAG0421_zps09c8a2cf.jpg

IMAG0474_zpsd92f3c50.jpg
IMAG0434_zpsf9d486c9.jpg

egu6etu3.jpg
pyqu4ahu.jpg
aqeja8yj.jpg

IMAG0499_zps2020ad18.jpg

6c9edd42a73fffb1018b5a88b7164caf_zpsozll

f0c788822f6fa9f8584ee6a84b5a4bfd_zpseush

DSC_0197_zpsoeofanqo.jpg

DSC_0207_zpsvqain2zd.jpg
DSC_0212_zpsl5w4vjwc.jpg

DSC_0244_zps3do6plzf.jpg

DSC_0250_zps2hvupxkh.jpg

Edytowane przez -sebo-

Opublikowano

nie od razu Rzym zbudowali pchaj do przodu kolego fajny avancik witaj w clubiku

Opublikowano

gałka nie seria ktoś zrobił taką po prostu wydech średnio widać zmień ten zderzak jak najszybciej i te stickery zdzieraj

Opublikowano

Autko fajne, ma potencial, mam ta sama bude w ktora juz wlozylem troche pracy, ale jak kolega pisal, nie wszystko na raz, trzeba czasu i pomyslu, juz nie wpominajac o funduszach. Powodzenia w modach, zapraszam do mnie :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zmiana zderzaka na polift kratki tez sa ale później dołożone.
IMAG0421_zps09c8a2cf.jpg

Edytowane przez -sebo-

Opublikowano

zderzak było ładowac pod sryski, lampy widać ze pomysłem zaczerpniete z forum, pewnie poprzednik przesiadywał tu, sprawdzałeś lampy to xenon czy bixenon? Bo rozklejane to były na 100%:wink:

Opublikowano
  • Autor

Na pewno Bixenon to nie jest. lampy rozklejane i kiepsko sklejone. Zderzak znalazłem taki więc wziąłem.

zmartwiło mnie tylko to że nie znalazłem zadnej wiązki pod halo co by przerobic kostke pod ten zderzak.

Opublikowano

rocznikowo w tym nadwoziu nie było halogenów w zderzaku to i wiązki nie znajdziesz:wink:

Opublikowano

pewnie byly h4 bo jak by mial h7+h7 to by byly przeciwmgielne. a masz przycisk w srodku?? jak tak to musisz miec w kostce od lampy wolne przewody pod mglowe

Opublikowano
  • Autor

no w srodku mam dwa przyciski jak w pierwszym poscie widac.

Dlatego też moje zdziwienie, że nie ma kostek. Mój poprzednik był fanem trytytek, bo wszedzie One na zderzaku były. Jak myslicie żółte halo jak bedzie wygladać?

Opublikowano
no w srodku mam dwa przyciski jak w pierwszym poscie widac.

Dlatego też moje zdziwienie, że nie ma kostek. Mój poprzednik był fanem trytytek, bo wszedzie One na zderzaku były. Jak myslicie żółte halo jak bedzie wygladać?

no to masz w takim razie wolne przewody w kostkach lamp. obadaj dobrze i do dziela

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor



Ok. Zaczynam walkę z klapa z polifta. Póki co to się wkurzylem bo wycieraczką nie działa;/pyqu4ahu.jpg


Audi dostało kratki podswietlane. Polecam zakupy u kolegi OLI szybko i sprawnie. egu6etu3.jpg

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
Wpadł jeszcze zderzak z polifta. Kolor mi się spodobał i zastanawiam się nad malowaniem całego auta w czerń. Bo i tak kilka elementów będe

wymieniał. A i naklejeczka wpadła:)

aqeja8yj.jpgture4asu.jpgnapara8y.jpg

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e

Edytowane przez -sebo-

Opublikowano

Zderzak od polifta pasuje bez przeróbek ?

Opublikowano
  • Autor

Jedynie slizgi musisz wymienić

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e

Opublikowano

Jedynie slizgi musisz wymienić

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e

Dzieki za info :)
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zmieniłem tunel na poliftowy. Akurat w klimatroniku kabli nie musiałem przekładać:) Jedynie zabawa z przekaźnikiem.
Jeszcze czekam na tunel srodkowy i mieszek.
IMAG0434_zpsf9d486c9.jpg

Opublikowano

Trzeba bylo szukac od razu 2din ;)

send by GT-I9505

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Właśnie nie podoba mi sie 2 din:)

Avantador troszke sie zmienił.
Troszke usiadł i zmienił oczy:)

IMAG0494_zps4c085723.jpg

IMAG0495_zpsbd33b3ac.jpg

IMAG0499_zps2020ad18.jpg

IMAG0474_zpsd92f3c50.jpg

Edytowane przez -sebo-

Opublikowano

Jak tam nasz deal? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i sie stało;/
Przy wymianie swiec jedna sie ukreciła.
Troche kombinowania i reszta wyjęta z głowicy bez wyciagania jej.
DSCF3262_zps6ad06663.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.