-
Spociki Łódzkie
Zna ktos miejsce w Łodzi, gdzie rozkoduja radia lub ma 4 szt nozykow do ich wyjecia? Przy wymianie akumulatora odcielo mi radyjko ?
-
Spociki Łódzkie
W sumie można by urządzić jakiś zjazd Audi na Pasażu
-
Spociki Łódzkie
Nie sądziłem ze DeeJay jeszcze robi... dawno u niego nie byłem
-
Spociki Łódzkie
Możemy wrócić ? ale ktokolwiek jeszcze tu zagląda?
-
B6 DIVISION
Kupował ktoś flansze z zaślepkami egr z allegro lub z innego miejsca i moze cos polecic? Silnik AVF z 2003r
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Perfecto!
-
Spociki Łódzkie
Mnie też nie porwała. Fajny jedynie był ten zlot pod Łodzią z grillem ale to już wieki temu. Ja też auto zmieniłem, ale pozostałem przy A4. I też synka musze ogarniać ? Myślę że można by spróbować zebrać niektórych ?
-
Spociki Łódzkie
A ja bym to chętnie reaktywował
-
B6 DIVISION
Budżet mam na to do 900zł więc lema będzie ciężko w tych pieniądzach ogarnąć chyba że takie, co z tira spadły
-
B6 DIVISION
Jakiej firmy brać komplet wahaczy na przód? Zaczął mi walić sworzeń lewego dolnego i przy oglądaniu spodu wyszło, że jeszcze sparciały tuleje bananów, więc rozważam już wymianę wszystkich.
-
Spociki Łódzkie
Jak tam żyje Łódź? Ktoś tu jeszcze czasami zagląda?
-
B6 DIVISION
Witam. Zajmuje się ktoś tutaj regeneracją lamp od B6? Moje xenony już ledwo co żyją, w nocy bez przeciwmgłowych nie wyobrażam sobie jazdy. Z chęcią bym od kogoś kupił nawet przerobione pod bixenon/biled, a po zamontowaniu odesłał swoje leciwe do dalszych prac i wykorzystania dla dalszego handlu ?
-
Spociki Łódzkie
Ktoś wie czy w Łodzi lub okolicy regenerują pompę ABSu? Pacjent a4 b6 1.9 quattro z 2003r
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kiedy na fotele i kanape pojdzie krata z podsufitki? ? Tego tylko we wnetrzu brakuje
- Spociki Łódzkie