Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zna ktos miejsce w Łodzi, gdzie rozkoduja radia lub ma 4 szt nozykow do ich wyjecia? Przy wymianie akumulatora odcielo mi radyjko ?
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W sumie można by urządzić jakiś zjazd Audi na Pasażu
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie sądziłem ze DeeJay jeszcze robi... dawno u niego nie byłem
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Możemy wrócić ? ale ktokolwiek jeszcze tu zagląda?
  5. OficeR odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupował ktoś flansze z zaślepkami egr z allegro lub z innego miejsca i moze cos polecic? Silnik AVF z 2003r
  6. Perfecto!
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mnie też nie porwała. Fajny jedynie był ten zlot pod Łodzią z grillem ale to już wieki temu. Ja też auto zmieniłem, ale pozostałem przy A4. I też synka musze ogarniać ? Myślę że można by spróbować zebrać niektórych ?
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ja bym to chętnie reaktywował
  9. OficeR odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Budżet mam na to do 900zł więc lema będzie ciężko w tych pieniądzach ogarnąć chyba że takie, co z tira spadły
  10. OficeR odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakiej firmy brać komplet wahaczy na przód? Zaczął mi walić sworzeń lewego dolnego i przy oglądaniu spodu wyszło, że jeszcze sparciały tuleje bananów, więc rozważam już wymianę wszystkich.
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak tam żyje Łódź? Ktoś tu jeszcze czasami zagląda?
  12. OficeR odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Zajmuje się ktoś tutaj regeneracją lamp od B6? Moje xenony już ledwo co żyją, w nocy bez przeciwmgłowych nie wyobrażam sobie jazdy. Z chęcią bym od kogoś kupił nawet przerobione pod bixenon/biled, a po zamontowaniu odesłał swoje leciwe do dalszych prac i wykorzystania dla dalszego handlu ?
  13. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ktoś wie czy w Łodzi lub okolicy regenerują pompę ABSu? Pacjent a4 b6 1.9 quattro z 2003r
  14. Kiedy na fotele i kanape pojdzie krata z podsufitki? ? Tego tylko we wnetrzu brakuje
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na Facebooku
  16. Widze tu takie felgi
  17. Ta soczewka biled wejdzie w lampe z b6?
  18. Ekstra się prezentuje siądzie w B6?
  19. OficeR odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super, chetnie je odkupie
  20. OficeR odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam nowe żarówki h6w led i nie chce mi sie póki co kombinować bardziej
  21. OficeR odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, szukam gniazda/wtyku żarówki postojowej H6W? Ma ktoś na zbyciu?
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie ma ktos na zbyciu podsufitki jasnej z a4 b6 avant bez szyberdachu?
  23. Ile Cie wyszedl ColorMFA na gotowo? Jak cos daj znac na PW prosze
  24. Po prostu staralem wybierac sie drogi ktore byly proste jak stol a jak byly jakies krzywizny to toczylem sie 20km/h ? Fajne jeszcze sa 19 z a5 gdzie jest 9j i et33

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.