Treść opublikowana przez OficeR
-
Spociki Łódzkie
Na Lublinku jebie smieciami z wysypiska... nie sprzyja to jedzeniu
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
W przyszlym tygodnii jak czas pozwoli montaz razem z gwintem
-
Spociki Łódzkie
Zawsze chetnie opier**le cos na cieplo
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja bym dorzucił jeszcze znaczek CCCO w grillu na złoto
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Na ta kamerke masz jakis link? Solidnie to wyglada i jestem ciekaw czy dalo by sie to kiedys zgrac z rns-e
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Na ciemnym polifcie cupra bardzo ladnie lezy
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Mk4 wpada?
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Ooo no widzisz... komplet idealny pode mnie poszlo pw
-
Spociki Łódzkie
Atheo 19" 9J et60, na to 225/35. Poluje jeszcze na adaptery 5x130 na 5x112 i zaczynam skladac foto masz u mnie w temacie
-
Spociki Łódzkie
Leza u Bartka i juz czekaja na opony
-
Spociki Łódzkie
jeszcze z dwa tygodnie i założę paździerza
-
[B5 APR] Quattro Avant
Przód ładnie usiadł felga 18"?
-
A4 Avant by Giniu
kupisz kita, pojeździsz, a potem sprzedaż i kupisz gwint każdy Ci to powie kup od razu gwint
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
.
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Do 1.9 jeszcze poloski trzeba zmienic podobno ale to juz madrzejszych trzeba pytac
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Klocki zostaja te same co w sa w osce na tyl serii to wiem. Modzik jak najbardziej na + [emoji106]
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Kurna zazdraszczam. Bedzie 269 czy 280? Gdzie dorwales jarzma i za ile? Bo zaciski to miekkim czlonkiem mozna kupic co mnie cholernie wkurza
-
[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
On i tak jest nieszczesliwy bo mysli ze z 1.8 jakas kuciapke wyrwie [emoji14]
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
To juz trzeba bylo poczekac, dolozyc troche i na lopaty ori rs6 c5 w 18" by starczylo bo to juz prawie w cenie zlomu chodzi
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Lipij gaz zaloz do zapalniczki bo bo slyszalem ze znowu ma ruska benzyna pojsc w gore [emoji14]
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Sie boi ze mu korby bokiem wyjda i od swiatem z cienkocienko przegra z tym swoim jeden łosiem
-
Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro
Dobrze powiedziane, krótko powiedziane [emoji14]
-
Spociki Łódzkie
Dla mnie jest wiele rzeczy do zrobienia i zadowolony z tego nie jestem Wczoraj zerwalem plastidip z ramki grilla bo mi odchodzil w paru miejscach... i teraz musze jak najszybciej folie zamowic do oklejenia bo wyglada tragicznie ze srebrna ramka [emoji14]
-
Spociki Łódzkie
Jak poskladam auto to moze w maju podjade na ogolnolodzkiego
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Na ciemnym aucie pospawany poliftowy przedni z dokładką z curpy robi robotę wg mnie. Tak mój front wygląda: Cupra czeka na montaż łącznie z gwintem i kołami. Pomyśl o spawaniu