Treść opublikowana przez OficeR
-
Spociki Łódzkie
Sukcesja zostaje na 3h wjezdzamy za darmo [emoji14]
-
2.8 quattro biała perła us. kedzior96
Do quattro bedzie ciezko ale znajdzie sie cos jak bedziesz sledzil na bierzaco strony z aukcjami. Czasami ludzie sprzedaja i nie wiedza co. Inox v1 jest na allegro ale do fwd
-
Spociki Łódzkie
Oooo to duza wiara jak trzech [emoji14]
-
2.8 quattro biała perła us. kedzior96
Do 1300 kupisz w ladnym stanie uzywke kw v1 inox
-
Spociki Łódzkie
Na poczatek marca tez sie pisze
-
B5 1.8 Perełka :P
W blotniki poliftowe bez przycinania pakujesz lampy polift. Maja szeroka listwe srodkowa ( ale z tego co widze i tak je wyrzuciles - dobry ruch ), nie maja miejsca na emblemat audi pod kierunkiem i szerszy kierunek
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Dobra cena kupna a sprzedazy jeszcze lepsza
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Drogk pusciles atrape?
-
Spociki Łódzkie
Klysiu Ty tam nic ciekawego nie znajdziesz bo wodki nikt nie chcial pic [emoji14] chyba ze Baltazara Gabke wezmiesz ze soba
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Pozostaje zakup ori USA lamp i przeróbka. Namieszałeś mi w głowie tymi lampami. Też mam bixa, planuje obrysy na stałe zrobić ale rozwaliłeś mi system malowaniem w czarny połysk. za***iście to wyszło
-
Spociki Łódzkie
Się budzą ludzie na sylwestra
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Moze troche niedoprecyzowalem [emoji14]
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Dlugie sa... w bixenonie
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Kiedys mialem DRL w dlugich na 30% mocy. Dalem chyba za modul 50 zl od Gwertego. Obecnie dlugie wyrzucone calkowicie, zamiast nich na stale drl led. Wskaznik w takim miejscu bo lepiej tak niz ciac deske albo dostac wskaznikiem przy kolizji gdy kurtyna wystrzeli Fafnasty. Polecam teraz bedzie chyba kombinowal z bi ledem ale to trzeba jeszcze poczekac. Na Swieta sprawilem sobie maly prezent w postaci gwintu KW. Przod inox, sprezyny 1004, tyl zwykly. Na wiosne montaz jak sie uda kupic jakies sensowne kolo za sensowny grosz. Na nowy rok do ogarniecia blacha z przodu, wycieki plynu chlodniczego plus wymiana zbiorniczka na nowy, montaz galki ala b6 i lotki ala rs.
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
Kubelki z s4 tez sa produkcji Recaro
-
Spociki Łódzkie
B6 podobno klapa szybko gnije. Takto reszta spoko. Byly kierownik takim jezdzil i nie narzekal. Jak w kazdej marce, zalezy kto jaki trafi egzemplarz. Jedni dbaja o francuza i ma lux maszyne na lata. Inny katuje audi, vw, beemy i merce zmieniajac co pol roku i potem takie trupy odstraszaja od marki
-
Spociki Łódzkie
Cos bardziej rodzinnego?
-
Spociki Łódzkie
Na ja wczoraj bylem na tyl lodzkim to powiem Ci ze bylo po prostu grzecznie pare aut fajniejszych typu rs6 c5, s6 c5 i s8 d3 ale tak to wszystko normalne.
-
Spociki Łódzkie
oooo klysek zyje moze jakos ozywimy spoty co?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Moj nabieral mocy urzedowej przez dwa lata i sie wkoncu doczekal wiec rozumiem Cie doskonale [emoji14]
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Szukaj od razu dokladki z PDC i spawaj na gladko
-
Spociki Łódzkie
Ja odstawilem auto do Wiśniowej Góry. Blisko widzewa
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Mały update: Długo nic nie pisałem w temacie ale trochę się pozmieniało: PDC + spawanie ze zderzakie gładki przedni zderzak zespawany z dokładką usunięte listwy z drzwi turbo hybryda AWX/ARL kat out, środkowy tłumik out, egr out kolektor ssący z sharana + flansza egr wskaźnik turbo boost w kratce nawiewu 4 elektryczne szyby bixenon hella 3 + drl h7 led cree zwrotnica s4 heble przednie na patencie od @marcindlug: tylne zaciski 4-tłok i klocki z porshe boxter + tarcza 323mm z a8 d2 końcówki wydechu 80fi okrągłe ringi zegarów z a6 c5 dekory back piano
-
Spociki Łódzkie
Jakby to bylo w nastepny weekend to bardzo chetnie bo sobie juz auto odbiore od lakiernika Wysłane z mojego GT-I9505
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Peacenotwar ma ta lotke, ja tez ja bralem. Mare rezanie z dopasowaniem i bedzie idealnie Wysłane z mojego GT-I9505