Treść opublikowana przez OficeR
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Widze Pana, Panie Michale jutro o 16 na Pasazu. Obecnosc obowiazkowa :>
-
Spociki Łódzkie
Kryniu podjedzie na 16 na spota
-
Spociki Łódzkie
Moze jeszcze Kryniu by podjechal als to napisze do niego smsa
-
Spociki Łódzkie
Dzialamy cos jutro? :>
-
A4 B7 2.0 TDI Czarny Avant / BOSE / RNS-E / WEBASTO / FMIC / PDC / CHIP / FELGI 18" RS6
Choroba musi postepowac [emoji14] fajnie sie zgrywaja obeysowki z drl i bixem. To dobry modzik. W b7 tez chyba jakies dodatki w zderzaki sa od usa ale to juz nie wiem.
-
A4 B7 2.0 TDI Czarny Avant / BOSE / RNS-E / WEBASTO / FMIC / PDC / CHIP / FELGI 18" RS6
Ocho... podpatrzyl na spocie i tez chce gwint tez z czasem u Ciebie wleci
-
S4 b5
Mi tez sie wydawalo ze na klosz poleciala folia, tak to wyglada. Ale jak udalo sie bez niej taki efekt uzyskac to jak najbardziej na + dla mnie [emoji106]
-
Spociki Łódzkie
Za malo :> chyba musze pospieszyc sie z kupnem felg i na StencedLodz zaczne jezdzic [emoji14]
-
Spociki Łódzkie
No i jakos przewidzialem ze jak sie raz spot zrobi to nastepny dopiero za pol roku kurna ide na wrozbite do Polsatu
-
A4 B7 2.0 TDI Czarny Avant / BOSE / RNS-E / WEBASTO / FMIC / PDC / CHIP / FELGI 18" RS6
Tez kiedys mowilem ze nie bedzie gwintu ale mi wytlumaczyli na forum i zmadrzalem
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Dodzwoniles sie do lakiernika z Wisniowej Gory?
-
Spociki Łódzkie
Z guma? W jakich piniadzach?
-
A4 B7 2.0 TDI Czarny Avant / BOSE / RNS-E / WEBASTO / FMIC / PDC / CHIP / FELGI 18" RS6
Ja Cie namowie do gleby
-
Spociki Łódzkie
Malo nas, malo nas do pieczenia chleba [emoji14]
-
Spociki Łódzkie
Na gwincie jeszcze ja nie jezdzilem ale kazdy z kim gadalem mowil ze jak juz brac to brac kw wiec lyknalem szkoda ze tylko przod mam inox a tyl basic ale za to mam grubsze i sztywniejsze sprezyny na przod [emoji14] moze kiedys wleci inox na tyl
-
Spociki Łódzkie
Ja dopiero co KW nabylem i nie montowalem bo rolki brak to tez sie nie interesowalem
-
Spociki Łódzkie
O Lodzi nic nie slyszalem ale popytaj szafy. On ma jakiegos sprawdzonego ziomka od tych spraw
-
Spociki Łódzkie
Zalezy od pogody. Ma byc max 13° z lekkim sloncem wiec sadze ze Auchan bedzie ok
-
[B5 ANB] CzarnyOprawca
Skad brales zarowki ledowe? Drogo to wyszlo?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A mnie sie oklejenie nawet na zdjeciach podoba. Nadanie innego kierunku w modach zawsze jest spotykane z odmiennymi zdaniami ale jak dla mnie to juz wiesz ze chce podbierac Twoje pomysly ja sam jakbym mial dobre kolo i zdrowa blache oraz kase odlozona to oklejal bym w czerwony mat. Dla mnie wszystko na plus, czekam na nowa koncepcje z lampami i dobrych sesji
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Przy okazji kilku napraw pare pier**l doszlo do auta: -lotka a'la rs w kolorze -zarowki dwuwloknowe ( pala sie od razu po zaplonie ) - nowy zbiorniczek plynu chlodniczego + kruciec - klocki z tylu (tak sie za nie zabieralem ze prawa felge wypadalo by w odrdzewiaczu wykapac - oslona prawego przegubu - galka z a3 - komplet isofixow Teraz troche poprawic budżet i szukac jakies rolki 19" na przyszlosc w planach: - hample 280 z tylu - progi z esy - dokladka z cupry - zaciski w żółć - sciema szyb Dalej czas i portfel pokaze
-
Spociki Łódzkie
To ja sie jeszcze wstrzymam
-
Spociki Łódzkie
Jakie parametry i ile ewentualnie byś kiedyś za nie sobie krzyczał? masz już z oponą?
-
Spociki Łódzkie
2tlg jak dobrze pamietam?
-
Spociki Łódzkie
A masz jakies w 19"?