Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. Zdejmij znaczek tak jak oznaczenia klapy sie sciaga, maznie sie na spocie plastidipem a mam czarny mat to potem sobie przykleisz jak cos to ropa przy tankowaniu to polejesz i zejdzie send by GT-I9505 Aa Tobie o dope chodzilo "facepalm" z tym nie pomoge [emoji14] send by GT-I9505
  2. A foto z intemo? Tak daja ori po polerce kloszy. Jak dla mnie slabo to wyglada podczas jazdy send by GT-I9505
  3. Masz jakies foto porwnanie z ori zenonem a intemo? send by GT-I9505
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pierwsze zakupy mlodego taty send by GT-I9505
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nowy milosnik Audi przyszedl na swiat send by GT-I9505
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oczekiwanie na bloku porodowym to prawdziwa udreka dla psychiki... send by GT-I9505
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kryniu z dwururki strzeliłeś? No to brawo! A Ty Marcinie nie przejmuj się, niedługo będę miał sok z gumijagód to Ci troski odejdą
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie gadaj glupot facet. Trza sie wziac w garsc i walczyc dalej kto jak nie Ty! send by GT-I9505
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wszystko ma swoj czas send by GT-I9505
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie przejmuj sie Marcinie Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. send by GT-I9505
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysek, urodził się już Junior? Bo mój focha na matke strzelił i nie wychodzi
  12. Tez dzis siedzialem u DJ i jak dla mnie jest mega u siebie spieprzylem sprawe i mam pochowane ale moze za jakis czas doczekaja sie wymiany Dzienne zeob sobie w dlugich, lepiej wg mnie bedzie wygladac send by GT-I9505 I srodki lamp sobie na czarno pomaluj to bedzie pasowac do srebrego koloru send by GT-I9505
  13. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czyli nastepny spot u Klyska send by GT-I9505
  14. No to widze do dogadales sie z Tomkiem ladnie siadzie ta koncowka send by GT-I9505
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak mi sie syn nie urodzi jeszcze to podjade send by GT-I9505
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    B5 nie mozesz sciagnac z body od eski? send by GT-I9505
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Moglem przy Klysku stana bo jedna drugiej warta send by GT-I9505
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widze ze nie tylko ja to zauwazylem. Czekam az verva powyzej 5 skoczy :/ send by GT-I9505
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O swoja to sie nawet nie pytam bo pobijanej nie ma co fotografowac send by GT-I9505
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to na 20. Ja moze pozniej podjade bo rodzinke bede mial na glowie send by GT-I9505
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja bym zmienil na 20. Pogady tak nie ma a takto sie pogada ma sam wieczor a potem juz tylko siusiu, paciorek i spac send by GT-I9505
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mozesz nas po kolei zapraszac na pizze send by GT-I9505
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Niedziela 18 [emoji106] send by GT-I9505
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tez jestem za weelendem a najlepiej niedziele tylko w jakis wieczornych godzinach send by GT-I9505
  25. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zalezy w jaki dzien tygodnia send by GT-I9505

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.