Treść opublikowana przez OficeR
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Zdejmij znaczek tak jak oznaczenia klapy sie sciaga, maznie sie na spocie plastidipem a mam czarny mat to potem sobie przykleisz jak cos to ropa przy tankowaniu to polejesz i zejdzie send by GT-I9505 Aa Tobie o dope chodzilo "facepalm" z tym nie pomoge [emoji14] send by GT-I9505
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
A foto z intemo? Tak daja ori po polerce kloszy. Jak dla mnie slabo to wyglada podczas jazdy send by GT-I9505
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Masz jakies foto porwnanie z ori zenonem a intemo? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Pierwsze zakupy mlodego taty send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Nowy milosnik Audi przyszedl na swiat send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Oczekiwanie na bloku porodowym to prawdziwa udreka dla psychiki... send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Kryniu z dwururki strzeliłeś? No to brawo! A Ty Marcinie nie przejmuj się, niedługo będę miał sok z gumijagód to Ci troski odejdą
-
Spociki Łódzkie
Nie gadaj glupot facet. Trza sie wziac w garsc i walczyc dalej kto jak nie Ty! send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Wszystko ma swoj czas send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Nie przejmuj sie Marcinie Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Kłysek, urodził się już Junior? Bo mój focha na matke strzelił i nie wychodzi
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Tez dzis siedzialem u DJ i jak dla mnie jest mega u siebie spieprzylem sprawe i mam pochowane ale moze za jakis czas doczekaja sie wymiany Dzienne zeob sobie w dlugich, lepiej wg mnie bedzie wygladac send by GT-I9505 I srodki lamp sobie na czarno pomaluj to bedzie pasowac do srebrego koloru send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Czyli nastepny spot u Klyska send by GT-I9505
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
No to widze do dogadales sie z Tomkiem ladnie siadzie ta koncowka send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Jak mi sie syn nie urodzi jeszcze to podjade send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
B5 nie mozesz sciagnac z body od eski? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Moglem przy Klysku stana bo jedna drugiej warta send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Widze ze nie tylko ja to zauwazylem. Czekam az verva powyzej 5 skoczy :/ send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
O swoja to sie nawet nie pytam bo pobijanej nie ma co fotografowac send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
No to na 20. Ja moze pozniej podjade bo rodzinke bede mial na glowie send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Ja bym zmienil na 20. Pogady tak nie ma a takto sie pogada ma sam wieczor a potem juz tylko siusiu, paciorek i spac send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Mozesz nas po kolei zapraszac na pizze send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Niedziela 18 [emoji106] send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Tez jestem za weelendem a najlepiej niedziele tylko w jakis wieczornych godzinach send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Zalezy w jaki dzien tygodnia send by GT-I9505