Treść opublikowana przez OficeR
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
jednym z elementow PDC jest bzyczek ktory pika gdy czujniki wyszukuja przeszkode super sprawa
-
Takie tam B5 quattro... :)
przedzieraj szlaki a beda wysypy B5 q z 4.2 V8 czekam na filmik z odpalenia
-
Takie tam B5 quattro... :)
to zderzak z rs4 b7, siada ladnie ale nie wiem czy sa jakies przerobki, pewno jakas madra glowa z forum Ci sprzeda patent. co do dwoch kominow to ktos juz to na forum wykombinowal ale nie pamietam kto. i to chyba w tdi ale pewny nie jestem zbyt bardzo sie juz nawalilem
-
Takie tam B5 quattro... :)
a proncie bardzo
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Będziesz montował wiązke czy cały na gładko jak miał Czorny? Ja od montarzu kompletnego PDC jestem z niego mega zadowolony, przydaje sie jak cholera
-
Takie tam B5 quattro... :)
Jestem podjarany jak pedofil w smyku od kiedy pamietam chodzi wlasnie za mna V8 w B5 ale sedan z body RS. U Ciebie widze to tak: nie wiem co na to inni ale mnie sie w c**j podoba
-
Spociki Łódzkie
- [ALL B5] szerokie s4
Akutalnie masz u siebie ori xenon Valeo? Jak tak to zrób jakieś foto przed i po montażu bixa hella intemo bo chodzą za mną już od 2 miesięcy a potrzebuję silnego argumentu- Spociki Łódzkie
Do ktorej dzis robisz i w razie w gdzie mam sie kierowac? Masz na miejscu czy musisz zamowic? send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
Ile i czemu tak drogo? send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
Panowie aklumulator Bosch S5 77Ah, gdzie w Łodzi tanio moge znaleźć?- Spociki Łódzkie
Takie zycie, trza brac to co jest a nie czekac na manne z nieba send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
Nie, z kanalu MuzycznaPremiera discochlosta! send by GT-I9505- [B5 1Z] A4 TDi
FIS, klima i RNS-E send by GT-I9505- [AGA B5] Avant z Radomia
Moze tylko tak na zdjeciu widac ale deske masz niebieska a kiere juz czarna. Nie patrzyles czy byla walona? send by GT-I9505- Takie tam B5 quattro... :)
Przez telefon zaraz po zakupie auta Ty lepiej bys sie swoim Q wkoncu pochwalil i zaczal cos dzialac, albo przynajmniej informowac spoleczenstwo o postepach z V8 + T send by GT-I9505- Takie tam B5 quattro... :)
Normalnie V8 w B5 to moje marzenie tylko ze wolal bym w takiej opcji sedana z pakietem RS. Wrzucaj od razu filmik jak zapali i jak chodzi. Powodzenia w modach [emoji106] send by GT-I9505- A4 B5 TDI by a4-freunde
A powiedz mi jeszcze RNS-E brales z jakiej fury? Podobno z C5 po malych przerobkach pasuje. Wyswietla Ci komunikaty na FISie? Ciezko bylo to ogarnac? send by GT-I9505- [B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
Trzeba bylo szukac ori lokcia. Ten allegrowy bedzie skrzypial i wk***ial Cie tylko a wcale taki wygodny tez nie jest. Mialem go jak kupilem, poprzedni wlasciciel mial fantazje jak poczytasz moj temat. 1000 razy wygodniej i lepiej wyglada ori send by GT-I9505- A4 B5 TDI by a4-freunde
Pieknie sie komponuje z RNS-E bedziesz kombinowal z multifunkcja? send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
To zrobimy sciepe narodowa przyjme datki w kazdej ilosci chociaz wolal bym szerokiego polifta jak szafa zrobil. send by GT-I9505 Ogladalem z Luba mieszkanie na Przybyszewskiego i jak wychodzilem zobaczylem ten bolid prawie jak z szybkich i wscieklych Korka na gaz nie znalazlem czyli musial byc pod klapka send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
No widzisz, glupi to ma zawsze szczescie Juz ze znajomym z Andrespola sie umowilem ze podczas roboty mu auto podstawie i pomoze mi to ogarnac a zderzaki i tak mialy isc do malowania bo chce je zespawac z dokladkami, to jest kolejna motywacja do pracy send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
Wolalbym chlopy aby ktos z umiejetnosciami pomogl mi to zrobic bo sam cos spieprze :/ ja na prawde mam jeszcze dwie lewe lapy do roboty przy aucie... wiem, wstyd send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
Tyle ze umiejetnosci brak :/ send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
Da rade takie cos wyciagnac? :/ send by GT-I9505 - [ALL B5] szerokie s4