Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. jednym z elementow PDC jest bzyczek ktory pika gdy czujniki wyszukuja przeszkode super sprawa
  2. przedzieraj szlaki a beda wysypy B5 q z 4.2 V8 czekam na filmik z odpalenia
  3. to zderzak z rs4 b7, siada ladnie ale nie wiem czy sa jakies przerobki, pewno jakas madra glowa z forum Ci sprzeda patent. co do dwoch kominow to ktos juz to na forum wykombinowal ale nie pamietam kto. i to chyba w tdi ale pewny nie jestem zbyt bardzo sie juz nawalilem
  4. a proncie bardzo
  5. Będziesz montował wiązke czy cały na gładko jak miał Czorny? Ja od montarzu kompletnego PDC jestem z niego mega zadowolony, przydaje sie jak cholera
  6. Jestem podjarany jak pedofil w smyku od kiedy pamietam chodzi wlasnie za mna V8 w B5 ale sedan z body RS. U Ciebie widze to tak: nie wiem co na to inni ale mnie sie w c**j podoba
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  8. Akutalnie masz u siebie ori xenon Valeo? Jak tak to zrób jakieś foto przed i po montażu bixa hella intemo bo chodzą za mną już od 2 miesięcy a potrzebuję silnego argumentu
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Do ktorej dzis robisz i w razie w gdzie mam sie kierowac? Masz na miejscu czy musisz zamowic? send by GT-I9505
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ile i czemu tak drogo? send by GT-I9505
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie aklumulator Bosch S5 77Ah, gdzie w Łodzi tanio moge znaleźć?
  12. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Takie zycie, trza brac to co jest a nie czekac na manne z nieba send by GT-I9505
  13. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie, z kanalu MuzycznaPremiera discochlosta! send by GT-I9505
  14. OficeR odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    FIS, klima i RNS-E send by GT-I9505
  15. Moze tylko tak na zdjeciu widac ale deske masz niebieska a kiere juz czarna. Nie patrzyles czy byla walona? send by GT-I9505
  16. Przez telefon zaraz po zakupie auta Ty lepiej bys sie swoim Q wkoncu pochwalil i zaczal cos dzialac, albo przynajmniej informowac spoleczenstwo o postepach z V8 + T send by GT-I9505
  17. Normalnie V8 w B5 to moje marzenie tylko ze wolal bym w takiej opcji sedana z pakietem RS. Wrzucaj od razu filmik jak zapali i jak chodzi. Powodzenia w modach [emoji106] send by GT-I9505
  18. A powiedz mi jeszcze RNS-E brales z jakiej fury? Podobno z C5 po malych przerobkach pasuje. Wyswietla Ci komunikaty na FISie? Ciezko bylo to ogarnac? send by GT-I9505
  19. Trzeba bylo szukac ori lokcia. Ten allegrowy bedzie skrzypial i wk***ial Cie tylko a wcale taki wygodny tez nie jest. Mialem go jak kupilem, poprzedni wlasciciel mial fantazje jak poczytasz moj temat. 1000 razy wygodniej i lepiej wyglada ori send by GT-I9505
  20. Pieknie sie komponuje z RNS-E bedziesz kombinowal z multifunkcja? send by GT-I9505
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To zrobimy sciepe narodowa przyjme datki w kazdej ilosci chociaz wolal bym szerokiego polifta jak szafa zrobil. send by GT-I9505 Ogladalem z Luba mieszkanie na Przybyszewskiego i jak wychodzilem zobaczylem ten bolid prawie jak z szybkich i wscieklych Korka na gaz nie znalazlem czyli musial byc pod klapka send by GT-I9505
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No widzisz, glupi to ma zawsze szczescie Juz ze znajomym z Andrespola sie umowilem ze podczas roboty mu auto podstawie i pomoze mi to ogarnac a zderzaki i tak mialy isc do malowania bo chce je zespawac z dokladkami, to jest kolejna motywacja do pracy send by GT-I9505
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wolalbym chlopy aby ktos z umiejetnosciami pomogl mi to zrobic bo sam cos spieprze :/ ja na prawde mam jeszcze dwie lewe lapy do roboty przy aucie... wiem, wstyd send by GT-I9505
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tyle ze umiejetnosci brak :/ send by GT-I9505
  25. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Da rade takie cos wyciagnac? :/ send by GT-I9505

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.