Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    send by GT-I9505
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cukierasow wiecej jezdzi ale czasami az szkoda aparatu
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uj z lampami... progi z laminatu wolaja o pomste do nieba send by GT-I9505
  4. Ja na Felsztynskiego send by GT-I9505
  5. Widziana kiedys pod Kauflandem w lodzi przy Jana Pawla czesto bywasz w tych rejonach? send by GT-I9505
  6. Duzo roboty na podejscie tego schowka? Czy tylko wykrecenie raczki a dokrecenie schowka? send by GT-I9505
  7. Kurna gdzie dorwales progi? Szukam co jakis czas i nic nie ma :/ send by GT-I9505
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pierwsza niedziela miesiaca przy Auchanie o 16 na Jana Pawła send by GT-I9505
  9. Zawsze w pierwsza niedziele miesiaca o 16 na Auchanie przy Jana Pawła send by GT-I9505
  10. Ladnie lecisz z tematem. Musze pomacac na spocie jak podjedziesz send by GT-I9505
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kryniu nie wiem czy to Twoje ale chyba widzialem Cie na Limanki od zachodniej wczoraj na atheo? 19" wziales? send by GT-I9505
  12. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jest cygańsko i przy okazji profi montaż lotki
  13. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to jest motywacja aby szukac sline send by GT-I9505
  14. Panowie, luzujcie gumy w majtkach. nie ma o co kruszyć kopi. Ernest napisal ze gwint ta-technix to rozwiazanie chwilowe i to jego brocha czy mu sie on wyleje za 200 km czy za 2000 km. Widzialem ale nie macalem (niestety) auto poprzednie fake S4 i bylo ladnie zadbane wiec nie ma co sie bac ze gosc zrypie ese. EOT: bardzo mi sie podoba ta nowa rolka
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    poszukalem troche czesci na allegro i zastanawiam sie czy lepiej by bylo malowac auto czy tez szukac w kolorze bo troche tego jest. co byscie doradzili?
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widze ze aktywny przekaz informacji jest i swiat jest maly wazne ze nikomu sie nic nue stalo a oswiadczenie musialo byc bo po co komus mandaty musze sie z nim jeszcze skontatkowac bo jest sprawa do obgadania ale cos na razie nie odbiera Wiem juz napewno ze bede szukal blotnika lewego, byc moze drzwi kierowcy, chcialbym do tego dorzucic progi z S4, przednie nadkola i lotke moze byc w laminacie i bede sie tez bral za spawanie zderzakow w tym gladki przod. No chyba beda tuningi [emoji14] send by GT-I9505
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak to sie mowi: dzwon podstawa tuningu :/ Szukam juz blacharza... send by GT-I9505
  18. Moze to Cie przekona na czarna ramke grilla send by GT-I9505
  19. Ladna Audiolka kojarze ja chyba z lodzkich spotow [emoji14] send by GT-I9505
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ mozna by u Ciebie auto zostawic na weekend 17-19 bo wyjezdzam z rodzina a nie chcialbym zostawic auta pod kamienica [emoji14] send by GT-I9505
  21. :kox: miales chyba jakas rolke nadkoli to atheo 9j pod serie nadkola z tymi dystasnami co podales to wejdzie czy nie bardzo? send by GT-I9505
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bezpiecznik caly. W jednych gniazdach prad jest a w innych nie :/ send by GT-I9505
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panowie i pani Magdo potrzebny pilnie elektryk w miare tani ktory tez zna sie na robocie. Odcielo mi prad w niektorych gniazdkach w mieszkaniu a facet od ktorego wynajmujemy ma na to wyjebane :/ send by GT-I9505
  24. Jakie dystanse dales do atheo? Rowno na et35 czy cos innego? send by GT-I9505

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.