Treść opublikowana przez OficeR
-
Spociki Łódzkie
send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
cukierasow wiecej jezdzi ale czasami az szkoda aparatu
-
Spociki Łódzkie
Uj z lampami... progi z laminatu wolaja o pomste do nieba send by GT-I9505
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
Ja na Felsztynskiego send by GT-I9505
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
Widziana kiedys pod Kauflandem w lodzi przy Jana Pawla czesto bywasz w tych rejonach? send by GT-I9505
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Duzo roboty na podejscie tego schowka? Czy tylko wykrecenie raczki a dokrecenie schowka? send by GT-I9505
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
A z ktorej czesci Lodzi jestes? send by GT-I9505
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
Kurna gdzie dorwales progi? Szukam co jakis czas i nic nie ma :/ send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Pierwsza niedziela miesiaca przy Auchanie o 16 na Jana Pawła send by GT-I9505
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Zawsze w pierwsza niedziele miesiaca o 16 na Auchanie przy Jana Pawła send by GT-I9505
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Ladnie lecisz z tematem. Musze pomacac na spocie jak podjedziesz send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Kryniu nie wiem czy to Twoje ale chyba widzialem Cie na Limanki od zachodniej wczoraj na atheo? 19" wziales? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Jest cygańsko i przy okazji profi montaż lotki
-
Spociki Łódzkie
No to jest motywacja aby szukac sline send by GT-I9505
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Panowie, luzujcie gumy w majtkach. nie ma o co kruszyć kopi. Ernest napisal ze gwint ta-technix to rozwiazanie chwilowe i to jego brocha czy mu sie on wyleje za 200 km czy za 2000 km. Widzialem ale nie macalem (niestety) auto poprzednie fake S4 i bylo ladnie zadbane wiec nie ma co sie bac ze gosc zrypie ese. EOT: bardzo mi sie podoba ta nowa rolka
-
Spociki Łódzkie
poszukalem troche czesci na allegro i zastanawiam sie czy lepiej by bylo malowac auto czy tez szukac w kolorze bo troche tego jest. co byscie doradzili?
-
Spociki Łódzkie
Widze ze aktywny przekaz informacji jest i swiat jest maly wazne ze nikomu sie nic nue stalo a oswiadczenie musialo byc bo po co komus mandaty musze sie z nim jeszcze skontatkowac bo jest sprawa do obgadania ale cos na razie nie odbiera Wiem juz napewno ze bede szukal blotnika lewego, byc moze drzwi kierowcy, chcialbym do tego dorzucic progi z S4, przednie nadkola i lotke moze byc w laminacie i bede sie tez bral za spawanie zderzakow w tym gladki przod. No chyba beda tuningi [emoji14] send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Jak to sie mowi: dzwon podstawa tuningu :/ Szukam juz blacharza... send by GT-I9505
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Moze to Cie przekona na czarna ramke grilla send by GT-I9505
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Ladna Audiolka kojarze ja chyba z lodzkich spotow [emoji14] send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
DJ mozna by u Ciebie auto zostawic na weekend 17-19 bo wyjezdzam z rodzina a nie chcialbym zostawic auta pod kamienica [emoji14] send by GT-I9505
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
:kox: miales chyba jakas rolke nadkoli to atheo 9j pod serie nadkola z tymi dystasnami co podales to wejdzie czy nie bardzo? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Bezpiecznik caly. W jednych gniazdach prad jest a w innych nie :/ send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
panowie i pani Magdo potrzebny pilnie elektryk w miare tani ktory tez zna sie na robocie. Odcielo mi prad w niektorych gniazdkach w mieszkaniu a facet od ktorego wynajmujemy ma na to wyjebane :/ send by GT-I9505
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Jakie dystanse dales do atheo? Rowno na et35 czy cos innego? send by GT-I9505