Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. no wlasnie mialem Ci ten filmik wrzucic Ale ta laska strasznie piszczy może gdyby się zamknęła to...
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sebastianie, Twoja osobistość dużo znaczy na dzielni byłem dziś w Folcar i za avanta z pozdowieniami od Ciebie zawołali 500 a bez pozdrowień 600 może jak mi się w końcu zbiorą rzeczy do 4 el szyb to zrobie ścieme
  3. Plany co do srodka na plus, do konsoli poliftowej postaraj sie moze wcisnac RNS-E
  4. OficeR odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić Lecim z tym... Zbroimy się na przyszły sezon Piekne lejce bedziesz kombinowal z multifunkcja?
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pokaz jakies fotki czy cos
  6. Ej! Jo sie pierwszy upominalem o rolke send by GT-I9505
  7. Przeca tu dekory było w polerce maluj je na czarno a bedzie po wielu przemysleniach tez bede chcial kiedys swoje na czarno pomalowac a nie na burdelowy czerwony badz biala perle
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Takie cabrio bez cabrio send by GT-I9505
  9. No to juz wiem czego na nowy sezon sie spodziewac u Endrike na spotach
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z rana send by GT-I9505
  11. A touaregow nie chcesz opchnac? send by GT-I9505
  12. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    BĘDĘ TATA! send by GT-I9505
  13. No i ladnie [emoji106] pasowal by tu grill S lub RS i nizej furke send by GT-I9505
  14. Trzeba bylo szukac od razu 2din send by GT-I9505
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja ide spac po robocie, dobranoc
  16. Zrob sobie sama obramowke lampy. Ja tak mam i mi sie podoba. Delikatne zmiana a cieszy oko niektorzy jeszcze maluja ten chrom przy kierunku ale to juz kwestia gustu. send by GT-I9505
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To zbieram fundusze na dlubanie w motorze send by GT-I9505
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bede musial chyba tez tak zrobic. Nie bedzie problemu jak sie kiedys do Ciebie odezwe o pomoc? send by GT-I9505
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A zamiast kata wstawiles cos czy tylko wydlubales? send by GT-I9505
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sam dlubales? send by GT-I9505
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kryniu, wywalales u siebie kat? Zastanawiam sie nad malymi zmianami mechanicznymi np na poczatek wywalic kata i zaslepic egr send by GT-I9505
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja a kto jutro w pracy? send by GT-I9505
  23. A macie jakies pogladowe foto jak lezy ta rolka na czarnym avancie? send by GT-I9505
  24. No to mnie namowiliscie na wiosne szukam tuaregow send by GT-I9505
  25. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ja odpadam :/ nie wyrobie sie z zakupami send by GT-I9505

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.