Treść opublikowana przez OficeR
-
Spociki Łódzkie
i szybko sie wypalają, poszukaj stanleya lub koitoTo jaka soczewka bedzie dobra na bixa do B5?send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
No wlasnie z tego co pisza na battalionie to podobno wypala trawe send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
send by GT-I9505 DJ, ogarnal bys przerobke lamp na bixy na soczewkach hella 3 z a6 c7? send by GT-I9505
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Felgi customy robią mega robote, ale jestem ciekaw jak by tu siadła 19" z Touarega
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Z tego co widze to chyba Colinitte 476s dobry wosk send by GT-I9505
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Trzeba bylo kupic dokladke PDC na tyl i ja na gladko robic i spawac ze zderzakiem. Lepiej by to wygladalo chyba czorny tak mial send by GT-I9505
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Tak jak patrzyłem to wydają mi się równe, ale w razie czego zawsze będzie można poprawić możliwe natomiast jest to że mogą odchodzić od siebie trochę bo oryginalny wydech był w miarę blisko siebie i trzeba go było trochę brechą rozciągać Kowi stwierdził że mogą to być te po całkiem podobne
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Moze i malo sie dzieje i niezbyt spektakularnie ale powoli do celu zamowilem i zamontowalem wkoncu koncowki wydechu. Stare uciente przy zagienciu, nowe dokrecone i przyspawane punktowo. Zamowilem tez postojowki ledowe i wlozylem na miejsce zwyklych: Wkurzala tez mnie nieustanna bolaczka B5, czyli rozpadajaca sie popielniczka z tylu. Sam nie pale i jestem wrogiem palenia a tym bardziej w aucie ale element sprawny musi byc Z czasem bede musial poprawic zderzak z tylu bo jest szczelina z prawej strony oraz zderzak z przodu bo spryski pamp odmowily wspolpracy i byc moze zalozyc nowe nadkola z przodu. To tyle jak na razie
-
Spociki Łódzkie
Czyli to byl tlusty czwartek bo stensy sie na fejsie zbieraly Marcinie, vaglodz ma swoje forum? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
To te typy co szuraja miska i wachaczorem send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Stensy sie zlecioły send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
22 to tak chyba bardziej pod moce do 2xx km. Mnie interesuje przedzial 170 - 180 km. AJM jest chyba troche bardziej podatny na tuning ale tez i chyba bardziej "wrazliwy" :/ send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Kryniu, bede musial kiedys z Toba pogadac na temat mocy do mojego AJM, co i jak mozna podlubac i bedziemy dzialac send by GT-I9505
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Hmm myślę że wyszło by świetnie, kto wie, może kiedyś tak zaszaleje Powiem ze w serii mam podobne auto jak Ty kiedys zaraz po zakupie ale swoim zaangazowaniem zrobiles mi z mozgu sieczke i zaczynam myslec o szerokim polifcie tylko znowuz gdzie tym jezdzic send by GT-I9505
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
:kox: auto ideal! Choc ciekawi mnie jak by wygladala z polifotowym tylnim zderzakiem z PDC na szeroko zrobionym gratuluje cierpliwosci i wytrwalosci send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
A co wpadly w raczki wtryski AL i bedzie wkoncu 2xx km? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Marcin, maluj zaciski w lambo green, będzie pasować a ja swoje za jakiś czas pomaluje na bardziej oczojebny zółty niż cygański łańcuch skieruję się z tym do Ciebie
-
Spociki Łódzkie
gdzie jest Lubie to? To Swietłana Bilialowa, ruska laska to jej instagram http://instagram.com/bilyalova_sveta :jerk:
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
Teraz pora na koncowki wydechu a te halogeny jakos srednio pasuja ale to Tobie ma się podobać, grunt że coś się dzieje
-
Spociki Łódzkie
- Audi A4 b5 by DaN0
Ciekawy pomysł z tą czerwnienią, ale poszedł bym w pełne liftowe lampy z przerobione na bixa. Lusterka poszukaj lewego od angola i wywal spoiler a zamontuj listweke z M3, będzie o wiele lepiej wyglądać Powodzenia w dalszych pracach nad autem- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ze smalcem z tego co pamiętam to Novwy i Tomek wojowali- A4 Diesel
- Spociki Łódzkie
Marcinie ze mna sie nie napijesz Ty mozesz wypic z kazdym ale nie kazdy moze z Toba send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
send by GT-I9505 - Audi A4 b5 by DaN0