Treść opublikowana przez OficeR
-
Spociki Łódzkie
W dziale z gadzetami dla forumowiczów poszukaj, chyba ktos jeszcze sprzedaje Wysłane z mojego GT-I9505
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Auto po prostu rwie suty milo bylo pogadac chociaz tego ostatniego dnia juz prawie na trzezwo. Mam nadzieje ze 3 badanie juz wiekszego wyniku nie pokazalo Wysłane z mojego GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Nie przesadzajmy, zawsze wczesnie rano wstawal i byl pelen wigoru Wysłane z mojego GT-I9505
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ostatni to ja wrocilem bo wlasnie przekroczylem drzwi od swojego domu dzieki wszystkim za dobra zabawe, nie poznalem moze wszystkich ale milo bylo pogadac z kazdym z osobna. Pewne juz jest ze na BT musze jechac! Pozdrowiam wszystkich Wysłane z mojego GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
My z Julka juz dotarlismy a zaraz ja wracam na swoje smieci. Zdjecie ze zniszczenia Tomka przekaze tylko jemu bo nie wiem czy bedzie chcial aby oglodalo ono swiatlo dzienne Wysłane z mojego GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
powoli czekamy na piatkowy obiad Wysłane z mojego GT-I9505
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Wiem że niewiele trzeba, ale jakoś mi się nie chce skoro i tak będę zmieniał końcówki wydechu Kilka nocnych fotek po których stwierdzam, że potrzebne mi większe koło, gwint i lepszy aparat
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Gwerty mam tylko pomalowane, wyczyszczone i wymnienione odblysniki, nie chcialem na razie bixow bo szkoda mi jedynych lamp moze kiedys... Pare szybkich modów na dzień przed OEMem wpadł moduł DRL od Gwertego, dokładka PDC od MaxsteRR założona, pozostała wiązka, zmieniłem łokieć na ori w skórze, wyleciał hak a na jego miejsce ori belka. Auto umyte, odkurzone w środku, nawoskowane czeka na jutrzejszy start do Ostrowa teraz trochę zdjęć: Przydałoby się jakieś fajne końcówki na wydech założyć, na razie nie zdarzyłem z tym, a tu mały bagaż do Ostrowa Usunąłem też ostatnie znaki po poprzednim właścicielu, naklejka zerwana, klej zdrapany i od razu ładniej się prezentuje Może jak się trochę ściemni, zrobię parę fot jak świecą lampki Wysłane z mojego GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
LDZ jak sie umawiamy na wyjazd na Ostrow? Gdzies jakas zbiorka, godzina? Wysłane z mojego GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Kto jeszcze jedzie z LDZ?Wysłane z mojego GT-I9505
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Parter: 311 - Marco. 312 - Hołowczyc20 313 - OficeR 314 - tomek881025 315 - kkrawat + chopin 316 - trzacha19744 + DeeJay_Kill 317 - Kryniu 318 - Kasjan I piętro: 321 - Bielun22 322 - Cinek mk IV 323 - Rooney1990 324 - Andr3i 325 - marcindlug 326 - MiGsu (czekam na potwierdzenie) 327 - Magic87 + Kriss Sierrafan (czekam na potwierdzenie) 328 - Slavko87 Mi 313 ladnie pasuje, czekam na impreze do upadlego badz paru upadlych Rooney jest na 1 pietrze w 3 domku Wysłane z mojego GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Tak aby bylo dobrze i taniej Wysłane z mojego GT-I9505
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Jak tak teraz patrze na mape to nie wiem czy jest sens jechac prawie do poznania a potem na ostrow Wysłane z mojego GT-I9505
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
No wspolnie bedzie najlepiej jechac w kolumnie. Na A2 dolaczymy do Arka i jakos tam dalej sie potoczymy PS: gdzie tej zajazd jest? Wysłane z mojego GT-I9505
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
No właśnie, tylko 2 dni a ja jeszcze PDC i modułu DRL nie mam czasu założyć
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Nie spodziewal bym sie tak szalonej decyzji Wysłane z mojego GT-I9505- Spociki Łódzkie
Pany jak ruszamy na Ostrow? Wysłane z mojego GT-I9505- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Z łódzkiego jak ekipa zamierza się zebrać?- Spociki Łódzkie
Byłem koło po 18 w Realu i potem się trochę pokręciłem po parkingu ale żadnej A4 nie widziałem to się zebrałem- Spociki Łódzkie
Marcin, wplacaj reszte kaski za zlot terminy Cie juz gonia Wysłane z mojego GT-I9505- Spociki Łódzkie
DJ możemy założyć plemie indian bo razem deszcz przywołaliśmy Wysłane z mojego GT-I9505- Spociki Łódzkie
Nie ma to jak umyc auto 5 min przed deszczem Wysłane z mojego GT-I9505- Spociki Łódzkie
Szkoda ze nie nowe avusy, fajniej by wygladaly Wysłane z mojego GT-I9505- Spociki Łódzkie
ja najwieksze dystanse pokonuje tankujac na BP przy realu ja nie pije alko Ale piwo to nie alkohol a jakis orlen tu jest dobry? - Spociki Łódzkie