Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W dziale z gadzetami dla forumowiczów poszukaj, chyba ktos jeszcze sprzedaje Wysłane z mojego GT-I9505
  2. Auto po prostu rwie suty milo bylo pogadac chociaz tego ostatniego dnia juz prawie na trzezwo. Mam nadzieje ze 3 badanie juz wiekszego wyniku nie pokazalo Wysłane z mojego GT-I9505
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie przesadzajmy, zawsze wczesnie rano wstawal i byl pelen wigoru Wysłane z mojego GT-I9505
  4. Ostatni to ja wrocilem bo wlasnie przekroczylem drzwi od swojego domu dzieki wszystkim za dobra zabawe, nie poznalem moze wszystkich ale milo bylo pogadac z kazdym z osobna. Pewne juz jest ze na BT musze jechac! Pozdrowiam wszystkich Wysłane z mojego GT-I9505
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    My z Julka juz dotarlismy a zaraz ja wracam na swoje smieci. Zdjecie ze zniszczenia Tomka przekaze tylko jemu bo nie wiem czy bedzie chcial aby oglodalo ono swiatlo dzienne Wysłane z mojego GT-I9505
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powoli czekamy na piatkowy obiad Wysłane z mojego GT-I9505
  7. Wiem że niewiele trzeba, ale jakoś mi się nie chce skoro i tak będę zmieniał końcówki wydechu Kilka nocnych fotek po których stwierdzam, że potrzebne mi większe koło, gwint i lepszy aparat
  8. Gwerty mam tylko pomalowane, wyczyszczone i wymnienione odblysniki, nie chcialem na razie bixow bo szkoda mi jedynych lamp moze kiedys... Pare szybkich modów na dzień przed OEMem wpadł moduł DRL od Gwertego, dokładka PDC od MaxsteRR założona, pozostała wiązka, zmieniłem łokieć na ori w skórze, wyleciał hak a na jego miejsce ori belka. Auto umyte, odkurzone w środku, nawoskowane czeka na jutrzejszy start do Ostrowa teraz trochę zdjęć: Przydałoby się jakieś fajne końcówki na wydech założyć, na razie nie zdarzyłem z tym, a tu mały bagaż do Ostrowa Usunąłem też ostatnie znaki po poprzednim właścicielu, naklejka zerwana, klej zdrapany i od razu ładniej się prezentuje Może jak się trochę ściemni, zrobię parę fot jak świecą lampki Wysłane z mojego GT-I9505
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    LDZ jak sie umawiamy na wyjazd na Ostrow? Gdzies jakas zbiorka, godzina? Wysłane z mojego GT-I9505
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kto jeszcze jedzie z LDZ?Wysłane z mojego GT-I9505
  11. Parter: 311 - Marco. 312 - Hołowczyc20 313 - OficeR 314 - tomek881025 315 - kkrawat + chopin 316 - trzacha19744 + DeeJay_Kill 317 - Kryniu 318 - Kasjan I piętro: 321 - Bielun22 322 - Cinek mk IV 323 - Rooney1990 324 - Andr3i 325 - marcindlug 326 - MiGsu (czekam na potwierdzenie) 327 - Magic87 + Kriss Sierrafan (czekam na potwierdzenie) 328 - Slavko87 Mi 313 ladnie pasuje, czekam na impreze do upadlego badz paru upadlych Rooney jest na 1 pietrze w 3 domku Wysłane z mojego GT-I9505
  12. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak aby bylo dobrze i taniej Wysłane z mojego GT-I9505
  13. Jak tak teraz patrze na mape to nie wiem czy jest sens jechac prawie do poznania a potem na ostrow Wysłane z mojego GT-I9505
  14. No wspolnie bedzie najlepiej jechac w kolumnie. Na A2 dolaczymy do Arka i jakos tam dalej sie potoczymy PS: gdzie tej zajazd jest? Wysłane z mojego GT-I9505
  15. No właśnie, tylko 2 dni a ja jeszcze PDC i modułu DRL nie mam czasu założyć
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie spodziewal bym sie tak szalonej decyzji Wysłane z mojego GT-I9505
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany jak ruszamy na Ostrow? Wysłane z mojego GT-I9505
  19. Z łódzkiego jak ekipa zamierza się zebrać?
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Byłem koło po 18 w Realu i potem się trochę pokręciłem po parkingu ale żadnej A4 nie widziałem to się zebrałem
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Marcin, wplacaj reszte kaski za zlot terminy Cie juz gonia Wysłane z mojego GT-I9505
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ możemy założyć plemie indian bo razem deszcz przywołaliśmy Wysłane z mojego GT-I9505
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie ma to jak umyc auto 5 min przed deszczem Wysłane z mojego GT-I9505
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szkoda ze nie nowe avusy, fajniej by wygladaly Wysłane z mojego GT-I9505
  25. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja najwieksze dystanse pokonuje tankujac na BP przy realu ja nie pije alko Ale piwo to nie alkohol a jakis orlen tu jest dobry?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.