Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cisza jak makiem zasial send by GT-I9505
  2. Rwie suty Avusy III jednak fajnie wyglądają i jestem ciekaw jakby się ułożyły na czarnym avancie gratki fury
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Coś cicho sie tu zrobiło ostatnio send by GT-I9505
  4. Też po oglądania tyłu do tego dochodze
  5. Audi w końcu doczekało paru wymiany eksploatacyjnych: -rozrząd z pompa wody i termostatem -filtr powietrza, paliwa, kabinowy -mechanik namówił mnie też na wymiane oleju na Mobil 5W30, podobno lepszy dla pompowtrysków. Pojeździmy, zobaczymy Dokończyłem tez prace nad PDC, wiązka położona i podpięta przez znajomego elektryka, bzyczek przyczepiony do subwoofera. Okazało się tylko że jeden czujnik (lewy skrajny) jest uszkodzony i w zamian tego wsadzono jeden z Pastucha poza tym wszystko dziala jak powinno. W kompie od razu skasowano błędy. Fotka z prac i po montażu:
  6. Dżordż, do Ciebie wchodzi lusterko z takim wkładem: ja za pierwszym razem nie dopatrzyłem i kupowałem drugie lusterko
  7. Tak, sprzedac send by GT-I9505
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A to nie wiem send by GT-I9505
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale kombi czy sedan? send by GT-I9505
  10. Dzieki za odprowadzenie do domu send by GT-I9505
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O 10 wyjezdzam z Wladka to Skierki mnie omina ale na 18 bede send by GT-I9505
  12. A ile Ci wyplula hamownia? To jest tylko fwd wiec swap na mocnieszego diesla nie za bardzo mnie korci. Wiem ze moj silnik jest zdrowy, wiem mniej wiecej ile moze miec przelatane. Czytalem o AJMach co pod te 200 kucy podchodza ale to tez jest duza ingerencja w silnik. Mi tak jak mysle na wstep 170 wystarczy send by GT-I9505
  13. Taki typek sie za mna na plazy we Wladku rozlozyl send by GT-I9505
  14. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja bym wszedl bo dawno nie bylem send by GT-I9505
  15. +1 Czekam na dalsze efekty bo RS sedan mimo iz nie wychodzil seryjnie to powinien w B5. Gratuluje wytrwalosci send by GT-I9505
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to dobrze i wszystko ok ? o Panie, jeszcze daleka droga żeby było dobrzeA co miales nieszczesliwie zlamane? ja po 2 kosciach w srodstopiu 3 tyg w gipsie i miesiac rehabilitacji send by GT-I9505
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cos dla Marcina http://m.ebay.co.uk/itm/321504245928 send by GT-I9505
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to bede musial sobie odpuscic picie bo w pon na 7 do pracy trzeba a bez auta sie tam nie dostane ale dziekuje za dobre checi Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mieszkam w Glownie i bede autem da rade mnie odwiezc z autem? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Predzej flaszke bimbru aby kazdy brudzia wypil Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja bede wracal znad morza to na pewno podjade na 18 na Real moze nawet z Marcinem wystartuje z dzielnicy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  22. O kurna powiem Ci ze zauwazylem ze na szybie sa jakies slady ale dokladnie sie im nie przygladalem bo na wszystkich szybach mam tak jakby zacieki i na razie nie wiem jak sie tym zajac. Zobacze z czasem moze uda sie cos lepszego nabyc. Dzieki za infoWysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka powiedz mi coś, ty ten swój hak miałeś wypinany czy na stałe bo szukam takowego.Ps.widze że pomału działasz przy furzeHak byl caly z tzw "belka" zespawany i poszedl do sasiada w zamian za jego belke ori powoli cos tam sie robi ale na razie brak funduszy mnie mocno powstrzymuje choc chcialbym sie troche zajac mechanika np. skrzynia 6b, sprzeglo awx, turbo wieksze, kolektor z awx, kat out i zalepienie z wylaczeniem egr. Male zmiany prze wieksza moca a i do tego beda musialy dojsc heble 312Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  23. O kurna powiem Ci ze zauwazylem ze na szybie sa jakies slady ale dokladnie sie im nie przygladalem bo na wszystkich szybach mam tak jakby zacieki i na razie nie wiem jak sie tym zajac. Zobacze z czasem moze uda sie cos lepszego nabyc. Dzieki za infoWysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pozdrownienia z calkiem slonecznego za dnia Wladyslawowa Jak mi sie uda wrocic na 18 do LDZ w niedziele to tez podjade Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  25. Dokładke sprzedajesz czy zostawiasz sobie? jak coś to daj info na PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.