Treść opublikowana przez OficeR
-
[ALL B5] by Daduś
Zostaw tak jak jest a będzie dobrze to tylko zimowe koło
-
Spociki Łódzkie
No niestety ostatnio ciagle robie w czwartki na popoludnie :/ send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
A moglbym podjechac bo dawno nie bylem, tylko najpierw auto bym musial szpachla od brudu wyczyscic send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Za 2 i 3 opcja jestem za send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Technika sie podobno liczy send by GT-I9505
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
0.01 robia piekna robote w 19 chetnie zobacze jak sadzie to w na tym kondonie send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Podobno jeden w okolicy Nowosolnej jest dobry. Robi to na czarno ale jest dlubek i przyklada sie. Sam chyba na koncowke nastepnego roku bede sie z nim umawial send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Od razu czuje ze to bedzie piekny dzien send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Obojętnie byle miało gaz Klysiu, a nie lepiej jakby podał do ręki swierzo co otwarte? Te są jeszcze lepsze
-
Spociki Łódzkie
To na pewno nie mam send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
a co to w ogole jest VCDS? send by GT-I9505
-
Potrzebny tokarz - czy ktoś może kogoś polecić?
A w jakim województwie ? Może w podkarpackim i dlatego napisał w spotach łódzkich
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Czym predzej rob ori halogeny bo ledy paskudza przod B5. I zastanow sie nad bixami gdzie w miejscu dlugich masz DRL na zarowkach SMD ladnie to wyglada. Duzo fur na forum ma bixy i podobno rwa suty send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Widzialem ten profesjonalny montaz i w dodatku dostales dodatkowe poduszki powietrzne send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Ciekawe ile by mi krzykneli za avanta send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
A Piotrek masz avanta czy sedana? send by GT-I9505
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Np Kowi tak ma. Spawa sie podobno dobrze bo ten sam material niby send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
A na wroblewskiego od maratonskiej tez przypadkiem nie ma jakiegos miejsca gdzie przyciemniaja? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Gdzie Tu się To Polubuje heheh Ja polubialem send by GT-I9505
-
Wachania temperatury płynu chłodzącego w AJM
Ciezko jest z wymiana? send by GT-I9505
-
Wachania temperatury płynu chłodzącego w AJM
Witam. Ostatnio zaobserwowałem wahania temperatury płynu chłodzącego. Auto podczas trasy normalnie rozgrzewa się tak jak powinno a po jakimś czasie spada i faluje w zależności od stylu jazdy. Termostat miałem wymieniany razem z całym osprzętem do rozrządu 22.08. Co powodować te wahania temperatury?
-
Spociki Łódzkie
send by GT-I9505
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
A ja sie pokusze o stwierdzenie ze jest tak grubo ze az siostry Grycan mowia ze pora na diete jak juz wczesniej pisalem send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Jak na razie mam ori xenon i zarniki bosha chyba 4300 i jakos takiego wow nie ma. Bix juz takiego lansu na wsi i forum chyba nie robi a chyba lepiej swieci niz xenon z 2000 roku send by GT-I9505