Treść opublikowana przez OficeR
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Z tego co pamietam to w ostatni weekend marca cos bedzie kombinowane zobaczymy czy najdzie ja wena. Co najwyzej moze z kims sie zabierzemy latwiem te zwloki potem odliczyc send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
No moze i lepiej ze pojechalem ze swoja Panna bo inaczej zniszczyl bym sie strasznie, poza tym musze ja na prawko wyslac to lepiej mi bedzie sie bawic na takim zlocie bo tak to hamulec mialem wlaczony drugiego dnia send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
Jakoś daje radę tylko nie mogę sie do tego metalu przyzwyczaić Co go mam na palcu Nawet na poprawiny Władi przyjechał Poznalem czlowieka na OEMie panne chcial mi zabrac ale bardzo sympatyczny send by GT-I9505 Władi pierwszy jebaka na Pomorzu Jakiegos wrazenia na mojej Lubej nie zrobil tam same zbocznce byly i dewianci. Podoba mi sie bardzo i chce jechac na nastepny zlot send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
Jakoś daje radę tylko nie mogę sie do tego metalu przyzwyczaić Co go mam na palcu Nawet na poprawiny Władi przyjechał Poznalem czlowieka na OEMie panne chcial mi zabrac ale bardzo sympatyczny send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
Klysiu, jak tam sie zyje jako czlowiek z GPSem? send by GT-I9505- A4 Diesel
Podobno ktos tu mial pokazac nowe rolki send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
enrike gość z Kruszowa ale czy on kiedykolwiek cos pomalowal to nie wiem znam go troche czasu pierwsze slysze ze sie za malowanie wzial, pogadaj z Miskiem ze Zgierza wiem ze tez szuka jakiegos czarodzieja moze cos podpowie Kiedys sam na spocie poznalem enrike i mowil ze sam sobie ogarnial lakier i calkiem ladnie to wygladalo tyle ze to bylo przed wakacjami send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
Da Vinci byl dobry ale kopnal w kalendarz ostatnio :/ send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
Enrike chyba troche sie bawil w lakiernika send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
Siema murzynie Co knujecie smoluchy? send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
send by GT-I9505- [B5 AVG] Żaba quattro <3
Skad zamawiałeś? Podrzuć link jak możesz- [B5 AVG] Żaba quattro <3
Postaraj się o przeróbke na bixa Gwerty się tym zajmuję, ewentualnie kiedyś mi migneło że ktoś przerabiał na soczewki z a6 c7 które podobno wypalaja trawę A jeśli już upierasz się przy żarniku to weź tak do 5000K. U siebie zmieniłem na BOSHa i jakoś dają radę ale rewelacji nie ma.- [B5 AFN] Green Kaktus
Piknie Krzysiu, piknie- Spociki Łódzkie
Ze niby mlody DJ? send by GT-I9505- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Zespawany polift robi piekna robote sam u siebie to planuje i podobnie z PDC. Normalnie auto idol send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
Czy dzis jest dzien upamietniajacy otworzenie KFC ze tak go trzeba uczcic? a dasz mi swoja furmanke to CI nawet wjade prosto do KFC Lakiernika juz powinienes dobrego znac to bedziemy mogli sie dogadac- Spociki Łódzkie
Czy dzis jest dzien upamietniajacy otworzenie KFC ze tak go trzeba uczcic?- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Dzieki, choc duzo tu jeszcze nie ma z tego co bym widzial ale mi sie nigdzie nie spieszy, bedzie czas i fundusze to sie bedzie cos probowac. Byc moze za niedlugi czas wpadna koncowki wydechu i chyba dam tapicerke drzwi do obszycia czarna skora z biala nitka. A o tej kopalni pierwsze slysze. Nigdy sie nie napalalem na jakies szybkie szukanie gratow do B5. Gdzie to dokladnie jest? send by GT-I9505- Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Flat Five z A8- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
:kox: pieknie wyszedl ten szeroki polift, calosc powala na kolana- Spociki Łódzkie
Możemy pomontowac flaszke ooooo ja proponuje zmontowac jakas flaszke a jedna Ci wystarczy?- Spociki Łódzkie
Sie wszyscy wyrywaja do rozmowy ostatnio ze szok normalnie gdzie w Lodzi szukac sklepu z koncowkami wydechu? send by GT-I9505- Spociki Łódzkie
send by GT-I9505 - Spociki Łódzkie