Treść opublikowana przez OficeR
-
Spociki Łódzkie
A po co robic skoro inni kupuja a ja moge pomacac
-
Spociki Łódzkie
Chetnie pomacam kazde nowe autko a tym bardziej RS4
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Drogi taki zestawik? Możesz wysłać namiary i koszta na PW?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Zenek to bóg i bez niego nie tańcze urwa!
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Do tego Zenek z Akcentu!
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Jak się wy***iesz to pewnie i ds rade nawet główką poszurac:good: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Bede chcial poszurac ale w pokoju
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Posada Sołtysa w Ostrowie mnie nie interesuje
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Tylko alkohol i alkohol a poszurac nozka to bedzie tam mozna?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Do Łódzi i tak jade bo kobiete zabieram
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
ja jade i zaliczylem 3 zloty, co do drogo to nie wiem jak chcecie jechac mnie to wisi moge leciec autostrada ale robimy wtedy 50km wiecej bo mozemy leciec na sieradz i ostrow ale wybor nalezy do Was czy chcecie konwojem jechac tak jak np w tym roku do BT czy w 3-4 auta Sorry, nie skojarzyłem Nie wiem jak tam zawsze jechaliście, jeszcze jest czas na ustalenia.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Z tego co wiem to z łódzkiego jedzą osoby które nigdy wcześniej nie jechały na zlot klubowy. Chyba że Cymek będzie naszym koordynatorem wycieczki
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Sądzę że młody skład z łódzkiego będzie jednak zadowalający i nie będziecie tak tęsknić za klyskiem
-
[B5 AGB] by Steri
Nie jest tak zle ladnie to kolo lezy. To 18"?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Marcina to sadze bedziemy doganiac tylko na stacjach benzynowych jak mu sie wir w baku włączy To bede sie staral nie zwrocic chociaz zabieram alkomat ze soba w postaci kobiety wiec az tak do zwracania nie powinienem byc chętny
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ty będziesz reprezentował Łódź nie zrób popeliny To kto w końcu jedzie z Uckiego? Jak by co to popeliny nie będzie, wszystko honorowo zwrócę
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Oj tam ja na 16 wjeżdżam i się nie boje a z radia puszcze to:
-
Spociki Łódzkie
to jak bedziesz mial 25 to mozesz smialo malzonce powiedziex ze jakbys zabil w dniu slubu, to dzis bys wychodzil Gratuluje wytrwalosci [emoji106]1:
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
pięknie to wygląda, możesz jeszcze pomalować dokładki w kolor i lusterko od angola wrzucić i sądzę że będzie
-
Spociki Łódzkie
Wazne ze ciepla
-
Spociki Łódzkie
To zeby wszystko idealnie pasowalo to masz jeszcze laske dla poprawienia humoru przy pracy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
A co jest fajniejszego niz gole baby i slodkie kotki w internecie? Chyba tylko gole baby z kotkami
- Spociki Łódzkie
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Powiem tak: to C7 podnieca mnie bardziej niż nie jedna lalka z pocieracza fura marzenie mam nadzieje że rzeczywiście za +- 7 lat będzie w cenach B7
-
Spociki Łódzkie
Ktos z lodzkiego handluje oponkami? Szukam zimowek R16, najlepiej nowki sztuki jakby byly