Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A po co robic skoro inni kupuja a ja moge pomacac
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chetnie pomacam kazde nowe autko a tym bardziej RS4
  3. Drogi taki zestawik? Możesz wysłać namiary i koszta na PW?
  4. Zenek to bóg i bez niego nie tańcze urwa!
  5. Jak się wy***iesz to pewnie i ds rade nawet główką poszurac:good: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Bede chcial poszurac ale w pokoju
  6. Posada Sołtysa w Ostrowie mnie nie interesuje
  7. Tylko alkohol i alkohol a poszurac nozka to bedzie tam mozna?
  8. ja jade i zaliczylem 3 zloty, co do drogo to nie wiem jak chcecie jechac mnie to wisi moge leciec autostrada ale robimy wtedy 50km wiecej bo mozemy leciec na sieradz i ostrow ale wybor nalezy do Was czy chcecie konwojem jechac tak jak np w tym roku do BT czy w 3-4 auta Sorry, nie skojarzyłem Nie wiem jak tam zawsze jechaliście, jeszcze jest czas na ustalenia.
  9. Z tego co wiem to z łódzkiego jedzą osoby które nigdy wcześniej nie jechały na zlot klubowy. Chyba że Cymek będzie naszym koordynatorem wycieczki
  10. Sądzę że młody skład z łódzkiego będzie jednak zadowalający i nie będziecie tak tęsknić za klyskiem
  11. Nie jest tak zle ladnie to kolo lezy. To 18"?
  12. Marcina to sadze bedziemy doganiac tylko na stacjach benzynowych jak mu sie wir w baku włączy To bede sie staral nie zwrocic chociaz zabieram alkomat ze soba w postaci kobiety wiec az tak do zwracania nie powinienem byc chętny
  13. Ty będziesz reprezentował Łódź nie zrób popeliny To kto w końcu jedzie z Uckiego? Jak by co to popeliny nie będzie, wszystko honorowo zwrócę
  14. Oj tam ja na 16 wjeżdżam i się nie boje a z radia puszcze to:
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to jak bedziesz mial 25 to mozesz smialo malzonce powiedziex ze jakbys zabil w dniu slubu, to dzis bys wychodzil Gratuluje wytrwalosci [emoji106]1:
  16. pięknie to wygląda, możesz jeszcze pomalować dokładki w kolor i lusterko od angola wrzucić i sądzę że będzie
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wazne ze ciepla
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To zeby wszystko idealnie pasowalo to masz jeszcze laske dla poprawienia humoru przy pracy
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Teraz juz masz
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A co jest fajniejszego niz gole baby i slodkie kotki w internecie? Chyba tylko gole baby z kotkami
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    +1
  22. Powiem tak: to C7 podnieca mnie bardziej niż nie jedna lalka z pocieracza fura marzenie mam nadzieje że rzeczywiście za +- 7 lat będzie w cenach B7
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ktos z lodzkiego handluje oponkami? Szukam zimowek R16, najlepiej nowki sztuki jakby byly

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.