-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
rury będą szpeciły przód jak będą wystawać, lepiej je schować
-
[S4 AGB] Avant Lift 2000
prawie tak ładna jak moja powodzenia w modach i wytrwałości
-
[B5 AGB] by Steri
W końcu eska została wystrojona Auto całkiem się zmieniło,wreszcie ładnie ciągnie na górze, różnicę czuć dość dużą także banan nie schodzi z japy ;d a tu wykresik
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
a 10j to nie będzie za szeroko? chyba, że wstawiasz ćwiartki z rsa
-
[B5 AGB] by Steri
właśnie nie ale mam zamiar kupić ori z rs4
-
[B5 AGB] by Steri
ale za to jaka zadowolona ;d
-
[B5 AGB] by Steri
Z cyklu Brazzers ;d
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Super wygląda zerknij w mój temat ;d identyczne
-
[B5 AGB] by Steri
Korzystając z chwili czasu pochwalę kilkoma nowymi giftami jakie dostała Ska Wraz z nowym kołem wpadł gwint Koni, zderzak został przerobiony na duże wloty i wszystkie kratki zostały zamienione na plaster miodu oraz założyłem dokładkę z LCR ]:> Auto nareszcie nabrało takiego wyglądu jakiego oczekiwałem a tu kilka fotek Co do planów to w najbliższym czasie chcę wybrać się na strojenie i cieszyć oby jak najdłuższą nie zawodnością
-
a4 2.8 quattro US
auto dokładnie obejrzane i obmacane, nie ma co zmieniać jest kozak!!!
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Eska prawie tak ładna jak moja na dniach będę taką siatkę zakładać u siebie no i dokładka lcr również czeka na montaż powodzenia w modach
-
[B5 AGB] by Steri
Mi akurat ten grill się podoba a co do kół to miałem oryginalne avusy jeśli o tych mówisz ale mi się znudziły a oz będą idealnie leżeć na tym aucie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B5 AGB] by Steri
tak 18, na pewno będzie lepiej wyglądać na mniejszym balonie i gwincie jako, że nowy sezon zbliża się wielkimi krokami a dawno nic się w temacie nie działo to przedstawiam nowe kapcie a tutaj do sprawy rozwodowej
-
S4 B5 2.7 Avant Quattro
spalanie pewnie jak wszedzie 13+