Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qbass84

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. qbass84 odpowiedział(a) na qbass84 temat w Audi A4 B5
    ok dzieki za odp
  2. qbass84 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam ! Mam problem w swoim Audi 2.8 Quattro US Wymienilem cale zawieszenie - amory, sprezyny i z felg 19 zalozylem zime 16. Jakos wczesniej nie sprawdzalem tego i nie zdawalem sobie sprawy. Ale po I nie pali sie kontrolka ABS jak sie odpala auto - w sumie nigdy sie nie palila. Robilem test zimowek tydz temu i jakie bylo moje zdziwienie kiedy auto sunelo po asfalcie z zablokowanymi kolami a pedal nawet nie odbijal, hm no moze minimalnie ale nie wiem czy to juz mi sie zdawalo czy po prostu opony dawaly takie odczucie. Pedal pompuje dobrze, robi sie twardy. Ktos mial taka sytuacje ? Prosze o pomoc
  3. No i stalo sie ! Po wielu namyslach - doroslem do decyzji. Moja Audiczka idzie na sprzedaz. Zmienily mi sie priorytety, wiecej jezdze naszymi drogami i nie mam czasu zajac sie autkiem. Spisuje sie rewalacyjnie i z ciezkim sercem ja odstapie. Mam nadzieje, ze trafi w dobre rece. Sprzedaje jak stoi na 19 ", przelotowym tlumiku i zawieszeniu sportowym. Wymienilem zarowki przod Philips, prawy wklad lusterka z martwym punktem, wycieraczki BOSCH Aero I zrobione cale kompletne zawieszenie z przodu ( 8 wahaczy) Dorzucam gratis 2 drazki i komplet 4 nowych sprezyn -35mm MTS, ktore mialy wjechac ale na razie nic nie robie. Pelna elektryka plus fotele elektryczne Naglosnienie audi concert plus subwoofer Nokia Skorzana tapicerka Niebieski srodek pod kolor nadwozia Drewno Oryginalna amerykanska wersja - mam nawet fakturke zakupu Cena 20 tys do negocjacji Info na priv Pozdro jak ktos ma jakies pytania chce uzyskac info chetnie zapraszam opowiem wszystko o autku ! http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-ID6y9z8Z.html Nikt nie jest zainteresowany ?! Jeszcze nie poszla, ale zainteresowanie dosc spore. Ktos z forum zainteresowany ? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-avant-us-ori-ID6y9z8Z.html Jakbym mogl prosic moderatora o przeniesnie tematu do dzialu sprzedam, gdyz ja nie mam takiej opcji :/ Autko Polecam !
  4. wiem wiem, ale sporo jezdze po drogach nazwijmy to "takich se" i jest mi ich po prostu szkoda jak i zawieszenia :/
  5. Zamienie felgi 19 " renomowanej firmy 3sdm model 0.01. Felga przod 8,5" szerokosci ET 40 Felga tyl 9,5" szerokosci ET 35 Z gumami 215/35/19. Na 18stki ew 17stki ale to juz musza byc kosy Plus doplata. Info na priv
  6. dzieki chlopaki
  7. 3SDM model 0.01 19 " dzieki pozdro
  8. Dzieki pozdro
  9. chce dodac filmik jak gada ale nie mam takiej opcji :/
  10. mam pytanko. Ja mam u siebie audi concert z bose. Z przodu od pasazera glosnik pierdzi :/. chce od razu 2 wymienic. czy tam tez sa 13 cm ? czy z bose sa juz 16 cm ? No i chce wywalic to radio i wsadzic jakies sony 4x55 W zeby wszystko lepiej gralo. Pozdro
  11. Takiego kupilem i taki mi sie widzi ew moze ciut go podniose z jakies 3-5 cm zeby cala oponke - a raczej jej skrawek bylo widac
  12. qbass84 odpowiedział(a) na qbass84 temat w Audi A4 B5
    Ok. Dzieki za info Pozdrawiam
  13. qbass84 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam ! Mam pytanko. Mam reflektor soczewkowy z dopietym HiDem. Chcialbym jednak wrocic do dobrej zarowki H7 bo to niestety swieci slabo. Prawy ksenon lapie slabo, po kilku wlaczeniach - pyt czy przepala sie czy przetwornica umiera. Koles ktory to ogladal mowi ze jego zdaniem przetwornica, ale jesli zarnik trzeba zwalic zderzak zeby wymienic. Dlatego zastanawiam sie czy mozna wrocic do standardu H7 ? Czy trzeba znowu cos przerabiac, ew zwalic zderzak, wyciagnac lampe i dopiero zobaczyc ? Ktos mial juz do czynienia z takim czyms ? Pozdro !
  14. Kilka zdjec robione telefonem. Nie mam aparatu. Jak cos wiecej bede mial to wrzuce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.