Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steri

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steri

  1. rury będą szpeciły przód jak będą wystawać, lepiej je schować
  2. prawie tak ładna jak moja powodzenia w modach i wytrwałości
  3. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    W końcu eska została wystrojona Auto całkiem się zmieniło,wreszcie ładnie ciągnie na górze, różnicę czuć dość dużą także banan nie schodzi z japy ;d a tu wykresik
  4. a 10j to nie będzie za szeroko? chyba, że wstawiasz ćwiartki z rsa
  5. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    właśnie nie ale mam zamiar kupić ori z rs4
  6. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ale za to jaka zadowolona ;d
  7. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Z cyklu Brazzers ;d
  8. Super wygląda zerknij w mój temat ;d identyczne
  9. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Korzystając z chwili czasu pochwalę kilkoma nowymi giftami jakie dostała Ska Wraz z nowym kołem wpadł gwint Koni, zderzak został przerobiony na duże wloty i wszystkie kratki zostały zamienione na plaster miodu oraz założyłem dokładkę z LCR ]:> Auto nareszcie nabrało takiego wyglądu jakiego oczekiwałem a tu kilka fotek Co do planów to w najbliższym czasie chcę wybrać się na strojenie i cieszyć oby jak najdłuższą nie zawodnością
  10. auto dokładnie obejrzane i obmacane, nie ma co zmieniać jest kozak!!!
  11. Eska prawie tak ładna jak moja na dniach będę taką siatkę zakładać u siebie no i dokładka lcr również czeka na montaż powodzenia w modach
  12. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mi akurat ten grill się podoba a co do kół to miałem oryginalne avusy jeśli o tych mówisz ale mi się znudziły a oz będą idealnie leżeć na tym aucie
  13. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak 18, na pewno będzie lepiej wyglądać na mniejszym balonie i gwincie jako, że nowy sezon zbliża się wielkimi krokami a dawno nic się w temacie nie działo to przedstawiam nowe kapcie a tutaj do sprawy rozwodowej
  14. spalanie pewnie jak wszedzie 13+
  15. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    przebiegu ponad 280 tys u mnie polerka dopiero będzie na wiosnę ---------- Post dopisany 06-04-2014 at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 14:47 ---------- żeby nie było że się nic nie dzieje, eska dostała nowy wydech przelotowy, ogólnie przez zimę nazbierałem trochę gratów więc powoli będę uzupełniać wątek:decayed: było tak a jest tak ---------- Post dopisany 07-07-2014 at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 22:36 ---------- Jako, że dawno do wątku nic nie było dodawane a w zasadzie sporo rzeczy się pozmieniało to trochę opiszę a więc zacznę od tego że, po małym incydencie z sarną trzeba było kupić zderzak, maskę, lampy oraz chłodnice:facepalm: jako, że auto było już trochę rozgrzebane postanowiliśmy zająć się silnikiem i tak wpadło kilka nowych części:wink: - kompletny rozrząd - świece rs4 - icki z rs4 - duża chłodnica oleju - cała kupa uszczelek i simeringów - olej Motul 300V 15w50 Pewnie o kilku rzeczach jeszcze zapomniałem ale najważniejsze jest to, że nic już cieknie i wszędzie jest suchutko w między czasie została zrobiona korekta i polerka lakieru oraz wpadły felgi z x5 styling 177 także przy najbliższym przypływie gotówki planuję zrobić soft a na przyszły sezon kupić gwint i czerpać radość z braku awaryjności A tu kilka fotek
  16. miażdży system:kox:
  17. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak puszki zostały, były rozcięte na pół i potem pospawane i nie wpada w rezonans? nieee, wszystko jest git ---------- Post dopisany 26-12-2013 at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 18:58 ---------- Zimowo A tu już na spocie S/RS
  18. robią robotę
  19. bardzo fajne autko, czekam na rozwój
  20. Armi ma racje, Michał robi profi robote sam mam taki dylemat co Ty Buba, bo nie wiem w jaki kolor malować Avusy myślałem o jakiejś czerwieni albo pomarańczy
  21. Jeśli zdecydujesz się wysłać do regeneracji to mogę pożyczyć soczewki na H7 na ten czas dzięki wielkie ale zamówiłem już odbłyśniki od Gwerty'ego, jak będą dalej świecić słabo to wtedy wyślę stare do regeneracji
  22. orientuję się ktoś czy w okolicach lublina znajduję się zakład regenerujący odbłyśniki xenonowe?? bo przeszukałem cały internet:decayed: i wychodzi na to, że u nas takiego zakładu nie ma
  23. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak puszki zostały, były rozcięte na pół i potem pospawane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.