Treść opublikowana przez steri
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
rury będą szpeciły przód jak będą wystawać, lepiej je schować
-
[S4 AGB] Avant Lift 2000
prawie tak ładna jak moja powodzenia w modach i wytrwałości
-
[B5 AGB] by Steri
W końcu eska została wystrojona Auto całkiem się zmieniło,wreszcie ładnie ciągnie na górze, różnicę czuć dość dużą także banan nie schodzi z japy ;d a tu wykresik
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
a 10j to nie będzie za szeroko? chyba, że wstawiasz ćwiartki z rsa
-
[B5 AGB] by Steri
właśnie nie ale mam zamiar kupić ori z rs4
-
[B5 AGB] by Steri
ale za to jaka zadowolona ;d
-
[B5 AGB] by Steri
Z cyklu Brazzers ;d
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Super wygląda zerknij w mój temat ;d identyczne
-
[B5 AGB] by Steri
Korzystając z chwili czasu pochwalę kilkoma nowymi giftami jakie dostała Ska Wraz z nowym kołem wpadł gwint Koni, zderzak został przerobiony na duże wloty i wszystkie kratki zostały zamienione na plaster miodu oraz założyłem dokładkę z LCR ]:> Auto nareszcie nabrało takiego wyglądu jakiego oczekiwałem a tu kilka fotek Co do planów to w najbliższym czasie chcę wybrać się na strojenie i cieszyć oby jak najdłuższą nie zawodnością
-
a4 2.8 quattro US
auto dokładnie obejrzane i obmacane, nie ma co zmieniać jest kozak!!!
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Eska prawie tak ładna jak moja na dniach będę taką siatkę zakładać u siebie no i dokładka lcr również czeka na montaż powodzenia w modach
-
[B5 AGB] by Steri
Mi akurat ten grill się podoba a co do kół to miałem oryginalne avusy jeśli o tych mówisz ale mi się znudziły a oz będą idealnie leżeć na tym aucie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B5 AGB] by Steri
tak 18, na pewno będzie lepiej wyglądać na mniejszym balonie i gwincie jako, że nowy sezon zbliża się wielkimi krokami a dawno nic się w temacie nie działo to przedstawiam nowe kapcie a tutaj do sprawy rozwodowej
-
S4 B5 2.7 Avant Quattro
spalanie pewnie jak wszedzie 13+
-
[B5 AGB] by Steri
przebiegu ponad 280 tys u mnie polerka dopiero będzie na wiosnę ---------- Post dopisany 06-04-2014 at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 14:47 ---------- żeby nie było że się nic nie dzieje, eska dostała nowy wydech przelotowy, ogólnie przez zimę nazbierałem trochę gratów więc powoli będę uzupełniać wątek:decayed: było tak a jest tak ---------- Post dopisany 07-07-2014 at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 22:36 ---------- Jako, że dawno do wątku nic nie było dodawane a w zasadzie sporo rzeczy się pozmieniało to trochę opiszę a więc zacznę od tego że, po małym incydencie z sarną trzeba było kupić zderzak, maskę, lampy oraz chłodnice:facepalm: jako, że auto było już trochę rozgrzebane postanowiliśmy zająć się silnikiem i tak wpadło kilka nowych części:wink: - kompletny rozrząd - świece rs4 - icki z rs4 - duża chłodnica oleju - cała kupa uszczelek i simeringów - olej Motul 300V 15w50 Pewnie o kilku rzeczach jeszcze zapomniałem ale najważniejsze jest to, że nic już cieknie i wszędzie jest suchutko w między czasie została zrobiona korekta i polerka lakieru oraz wpadły felgi z x5 styling 177 także przy najbliższym przypływie gotówki planuję zrobić soft a na przyszły sezon kupić gwint i czerpać radość z braku awaryjności A tu kilka fotek
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
miażdży system:kox:
-
[B5 AGB] by Steri
tak puszki zostały, były rozcięte na pół i potem pospawane i nie wpada w rezonans? nieee, wszystko jest git ---------- Post dopisany 26-12-2013 at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 18:58 ---------- Zimowo A tu już na spocie S/RS
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
robią robotę
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
niestety nie
-
[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4
bardzo fajne autko, czekam na rozwój
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Armi ma racje, Michał robi profi robote sam mam taki dylemat co Ty Buba, bo nie wiem w jaki kolor malować Avusy myślałem o jakiejś czerwieni albo pomarańczy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jeśli zdecydujesz się wysłać do regeneracji to mogę pożyczyć soczewki na H7 na ten czas dzięki wielkie ale zamówiłem już odbłyśniki od Gwerty'ego, jak będą dalej świecić słabo to wtedy wyślę stare do regeneracji
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
orientuję się ktoś czy w okolicach lublina znajduję się zakład regenerujący odbłyśniki xenonowe?? bo przeszukałem cały internet:decayed: i wychodzi na to, że u nas takiego zakładu nie ma
-
[B5 AGB] by Steri
tak puszki zostały, były rozcięte na pół i potem pospawane