Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steri

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steri

  1. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    w takim razie rs4 style
  2. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mały update Ska dostała pare giftów, wpadł grill z Rs4, wiercone tarcze zimmermana i klocki brembo. Pojawiło się trochę koloru pod maską kiera obszyta i lekko modelowana. Katy i precaty wycięte:naughty: nareszcie auto zaczeło ładnie mruczeć dp owinięte bandażem. Wpadł nowy olej Motula x-cess 8100 5w40, zostały wymienione uszczelki pod deklami, uszczelniacze wałków i ogólnie usunięte jakieś tam wycieki z grubsza chyba tyle, wrzucam jakieś tam poglądowe fotki ;]
  3. steri odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Zaj**isty projekt, felga jak i całe auto miażdży swojego czasu chorowałem na taką, lecz minusem są tam silniki i tak padło na Ske mam nadzieję, że zobaczymy się na jakimś spocie bo chętnie bym obejrzał auto z bliska swoją drogą felga z x3??
  4. a nie lepiej kupić s4 ? pięknie się prezentuje czemu nie ma nowych fotek?
  5. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a no pomyśli się :wink:narazie trzeba inne rzeczy ogarnąć
  6. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :naughty: tak jak mówiłem tak zrobiłem
  7. Jak dla mnie auto miażdży suty bardzo chciałbym doprowadzić swoją Ese do takiego stanu
  8. steri odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak tak kiera pójdzie do obszycia to tylko kwestia czasu :)a co do fmic to nie chciałbym ingerować w zderzak itd no chyba że ktoś wie jakiego rozmiaru zakładać żeby nic nie trzeba było przerabiać
  9. Siemka, a wiec po sprzedaży wcześniejszego auta jakim była ibiza 1.8T (200KM) szukałem czegoś pięcio drzwiowego, stosunkowo mocnego 4x4 z rozwojowym silnikiem i tak padło na Ske Model to S4 B5 Avant z seryjnym silnikiem 2.7bT :)Po oględzinach okazało się, że poprzedni właściciel jest użytkownikiem tego forum, niestety nicku nie znam Jak na 99' bardzo ładnie utrzymane i zadbane, środek czysty i nie wytarty z ciekawszego wyposażenia to skóra recaro i duża navi z tv, a poza tym to praktycznie wszystko co się da w prądzie W planach na pewno zmiana tarcz i klocków których praktycznie już nie ma.. coolery z rs4, wydech i jakiś program co by pokonać granicę 300 KM Kilka zdjęć po kupnie To chyba z grubsza tyle pozdro!
  10. Witam Wszystkich! Nazywam się Artur i od kilku tygodni jestem posiadaczem S4 B5 zakupionego od jednego z forumowiczów Pozdro!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.