Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas na kupno tego co trzeba. Szukalem, szukałem i szukałem aż w końcu udało sie trafić idealnie.

Audi S4

Silnik AGB

Rok 2000

Przelatane ma 260k km. Wydaje sie realny bo ostatni wpis w ksiażce servisowej jest sprzed 2 lat i miala 240k km.

Z wyposażenia jest wypas. Głośniki BOSE ze zmieniarka. Piękne czarne RECARO z grzanymi d*pami. Jedynie siedzisko zmeczone. Boczki twarde, bez jakichkolwiek uszkodzen. Szyberdach. Kolkov stwierdzil że ma cos zwanego AMBIENTE. Znalazł jakies diody swiecące z gory na konsole srodkową :decayed: Brak węgla i navi ale cos za cos niestety. Wsadzony jest gwint KW. Jaki to nie wiem bo jeszcze nie mialem czasu sie dobrac do niej i dokladnie wszystko obejrzec co i jak a poprzedni wlasciciel nie wiedzial jaki konkretnie model. Prowadzi sie rewelacyjnie. Ale jak dla mnie za nisko. Teraz jest chyba -60. Albo pojdzie do gory na -30, -40 albo bede sprzedawal. Tego jeszcze nie wiem. Felgi wiem ze tragiczne. Takie byly. Ida na sprzedaz. Jak komus sie podobaja chetnie oddam.

Buda jest calkiem przyjemna. Miernik nie pokazal wiecej jak 260 - 280 na kazdym elemencie. Wiem ze zderzak byl malowany, lewy blotnik i maska ale zrobine calkiem niezle bo tam grubosc lakieru nie przekroczyla 320.

Z planow na przyszlosc to doprowadzenie do stanu laleczki. Ogarniecie silnika i hebli. Silnik bede sam skladal jak mi sie uda bo dostalem drugi kompletny :kox: Jak ten sie rozleci albo zacznie swirowac to bede mial gotowy do wsadzenia. Ten pracuje ladnie ale w kilku miejscach sie poci. Jedna glowa troche glosniej chodzi i jakies tam rzeczy. Skrzynia i sprzegło perfect, zadnego zgrzytu przy zmianie, sprzegło łapie od samego dołu.

Fotki mam narazie tylko takie. Jak bede mial czas to ogarne jakaś fajna sesyjke

Enjoy :)

p1040989v.jpg

p1040990r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1040990r.jpg

p1040994e.jpg

p1050001.jpg

p1050005s.jpg

p1050016k.jpg

p1050007z.jpg

p1050582.jpg

p1050583v.jpg

p1050586b.jpg

Regeneracja, sprawdzenie i wymiana hebli z tylu. Bezpieczeństwo przede wszystkim :wink4:

dsc0298d.th.jpg

Uszczelki pod deklami tez wymienione

dsc0300ax.th.jpg

Wczorajsza nierówna walka zakończyła się sukcesem. Wywalone pre-caty. 6 godzin z rękoma w górze ale naprawdę warto. Teraz słychać piękny dźwięk V6TT i świst turbin jak w ikarusie :kox:

20110327201.th.jpg

20110327202.th.jpg

20110327203.th.jpg

Katy również out, a co :kox:

20110211148.th.jpg

20110211149.th.jpg

20110211150.th.jpg

20110211151.th.jpg

Takie tam zabawy z nudów:

DSC0458_hnrapar.JPG

DSC0457_hnrahhh.JPG

DSC0454_hnrahxp.JPG

New DV

20110430222.th.jpg

Już nie BOSCH...

Finalny kolorek rurek

dsc0458q.th.jpg

I zacisków

dsc0460p.th.jpg

dsc0461c.th.jpg

Cold start :kox:

i banan na gębie od samego rana :rolleyes:

gwizd ikarusa

FMIC

20110723015.th.jpg

20110723019.th.jpg

:evil:

Przestał hamować więc trzeba było coś z tym zrobić

20110902074.th.jpg

Pan w Biedronce powiedział że do gazu będą najlepsze więc przy okazji zakupów świec na groby kupiłem i takie coś

20111031112.th.jpg

20111031112.th.jpg

Wydeszek:

20111124131.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

teraz tylko ładnie ją dopracować i będzie szał :kox:

ale nie masz carbonów ;([br]Dopisany: 09 Październik 2010, 23:22_________________________________________________i daj relingi w chrom to bedzie miazga :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

teraz tylko ładnie ją dopracować i będzie szał :kox:

ale nie masz carbonów ;([br]Dopisany: 09 Październik 2010, 23:22_________________________________________________i daj relingi w chrom to bedzie miazga :slina:

za duzo chromu to tez niesmaczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

teraz tylko ładnie ją dopracować i będzie szał :kox:

ale nie masz carbonów ;([br]Dopisany: 09 Październik 2010, 23:22_________________________________________________i daj relingi w chrom to bedzie miazga :slina:

za duzo chromu to tez niesmaczne

Zgadzam sie :good:

wywal te lustra i wsadz relingi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda fajnie :decayed:

jak to eski, ale te czarne szyby :thumbdown:

a reszte to sam umiesz ocenić.

ale relingi by się satynowe przydały :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te czarne szyby :thumbdown:

ale te czarne szyby :thumbdown:

pozostaje tylko obkleić przednie i bedzie git :good:

albom nie dowidzę albo nie masz ori grila z eSy :decayed:

no nie ma i juz chyba wiem skąd bedzie miał :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Buba gratuluje zakupu , bardzo ładny kolor , można zrobić blackmaderfakera , oby służyła :good:

Długo mi nie pozazdrościłeś , od razu przeszedłeś do kontrataku :polew: :polew: :polew:

Jutro następna przyleci do Wawy :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 1.8t sprzedałeś?

jeszcze nie ale zostaje w klubie prawdopodobnie.

Nie wiem co wy chcecie od tych szyb? nie wyobrażam sobie tego auta bez sciemy szyb.

carbony zawsze mozna kupic

priorytetem jest zeby ten samochod, tak jak poprzedni, zostal w klubie a nie wyladowal na allegro jako szrot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...