Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawdopodobnie ten silnik bede skladal od zera tylko musze doł znalezc w sensownych pieniadzach

Sprawdze co w glowicach siedzi i wroci na swoje miejsce na nowych gratach

:gwizdanie:

bardzo mądra decyzja , z czasem sobie poskładasz pewniaka w razie "W" :good:

tez bym tak chciał

Opublikowano

no i kolejny posiadacz 1.8t robi przesiadke na 2.7bit

Gratuluje aut :good:a obys ogarnoł auto do perfekji

Opublikowano
:naughty: że ja nie widziałem tego tematu, gratuluję
Opublikowano
  • Autor

:naughty: że ja nie widziałem tego tematu, gratuluję

jak ty tylko tematow o d*pach szukasz to co sie dziwisz :polew:

Opublikowano

:embarrassed:

sory sory

i fajny sprzęcik, gratuluję :good::naughty:

Opublikowano

Totalnie nic nie da ci zmiana kolektora. Osraj to nie kombinuj :no:

Opublikowano

Totalnie nic nie da ci zmiana kolektora. Osraj to nie kombinuj :no:

mysle, ze nie osra... on ma tak jak ja :decayed:

Opublikowano

Czyli poprawianie ktore nic nie pomoze a predzej zaszkodzi ? :naughty:

Opublikowano

Totalnie nic nie da ci zmiana kolektora. Osraj to nie kombinuj :no:

mysle, ze nie osra... on ma tak jak ja :decayed:

Tylko on to zrobi swoimi ręcyma :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Michal tez : panie to mi nie pasuje ( pokazuje palcem ) napraw pan! :D

Opublikowano

Michal tez : panie to mi nie pasuje ( pokazuje palcem ) napraw pan! :D

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jakbym mial czas i warunki to tez bym sie bawil.

ale az takim hardcorem nie jestem zeby np. wymienaic wahacze pod blokiem :decayed:

Opublikowano

ale az takim hardcorem nie jestem zeby np. wymienaic wahacze pod blokiem :decayed:

a widzisz , ja nawet amory wymieniałem pod blokiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja jestem zbyt wygodny :wink4:

Opublikowano

ale az takim hardcorem nie jestem zeby np. wymienaic wahacze pod blokiem :decayed:

a widzisz , ja nawet amory wymieniałem pod blokiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak masz garaz POD BLOKIEM :naughty:

Opublikowano

ale az takim hardcorem nie jestem zeby np. wymienaic wahacze pod blokiem :decayed:

a widzisz , ja nawet amory wymieniałem pod blokiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak masz garaz POD BLOKIEM :naughty:

nie garaz tylko miejsce parkingowe , ale nie pod blokiem tylko w zasadzie obok bloku :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mój brader jest takim hardcorem że wachacze wymienia młotkiem :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kolektor narazie zostaje, kombinuje jak sie dostac do turbin :evil:

Myslalem ze 1.8T byly skladane przez male chinskie raczki ale 2.7biT to skladaly wietnamskie dziewczynki :wallbash:

Ale najpierw silnik idzie do mycia zeby sprawdzic gdzie wycieki sa...[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 09:22_________________________________________________AAAAA i najwazniejsze, wczoraj gadalem z kolesiem ktory mi powiedzial jak naprawic FIS opalarką :kox:

Opublikowano

AAAAA i najwazniejsze, wczoraj gadalem z kolesiem ktory mi powiedzial jak naprawic FIS opalarką :kox:

dajesz :cool1:

albo naprawisz alo opalisz :polew:

Opublikowano
  • Autor

to jest schemat z A3 ale zasada dzialania jest ta sama :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.