Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratuluje, super auto :slina:

Opublikowano

Nie wiem co wy chcecie od tych szyb? nie wyobrażam sobie tego auta bez sciemy szyb.

:good: moja szkoła :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ciemne szyby to dla mnie podstawa ze wzgledow bezpieczenstwa bo stracic szybe to nie problem w warszawie

Opublikowano

szyby to albo wszystkie bardzo delikatnie - tak ze 15-20% albo w ogóle :wink4: TYM BARDZIEJ w czarnym :decayed: ale to tylko moje zdanie :wink4:

Opublikowano

albo masz zj**.....y miernik do lakieru albo była cała malowana

0.280 to dwie powłoki

felgi nie sa głupie, mi sie podobaja

ogólnie autko czad !!!!!

Opublikowano

szyby to albo wszystkie bardzo delikatnie - tak ze 15-20% albo w ogóle :wink4: TYM BARDZIEJ w czarnym :decayed: ale to tylko moje zdanie :wink4:

Co ty michu opowiadasz, kupisz czarne auto zrozumiesz dlaczego szyby powinny być w nim czarne, dla mnie to plus :good: przednie zrobi, chrom zostawi i niezły kontrast będzie :good: ja bym nie ruszał tych lusterek, z tego co widać to obudowy in-pro wiec to lipą nie trąci :gwizdanie:

Jak bys carbony załadował to może był bym chętny na te szczotkowe alu :wink4:

Opublikowano

I ten carbonu to oryginalnego tez nie ma :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie zawsze jest węgiel..u Norbiego w Es..były takie same :wink4:[br]Dopisany: Październik 10, 2010, 12:34:06 _________________________________________________

Jutro następna przyleci do Wawy :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Kto kurna znowu ????? :blink:

Opublikowano

kowi - mieliśmy kilka czarnych aut :wink4:

ja ogólnie nie toleruję za bardzo czarnych szyb, jak już to tylko delikatnie :wink4:

Opublikowano

Kto kurna znowu ????? :blink:

ja :)

Opublikowano

myslałem ze juz masz nowa parówę :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Kto kurna znowu ????? :blink:

ja :)

TY to wiem..myślałem, że ktoś jeszcze :decayed:

Opublikowano

Gratuluje zakupu :kox:

Oby służyła jak najdłużej, oczywiście bezawaryjnie, no i czekamy na rozwój wydarzeń :evil:

Opublikowano

Piękna sztuka :good: Teraz na spoty warszawskie to z motorem poniżej 2L wstyd przyjeżdzać :decayed::wink4:

Opublikowano

Gratuluje zakupu :good:

Ja bym te lustra wywalił i wsadził w lakierze bo festyniarsko wyglądają i są za bardzo krzykliwe.

Relingi w chromie będą czaderskie!!!

Wolną chwilą zapodaj zdjęcia foteli.

Fis dobrze świeci?

Zmieniasz radio czy zostaje ori bo może bym sie skusił na ori bo wkurza mnie wyjmowanie i wkładanie panela.

Opublikowano

Mi akurat lusterka w chromie się podobają pasują do chromu przy szybach i na grillu :good:

Jedyne co bym zmienił to felgi i grill na S4

Opublikowano

fajna :kox:

tylko te felgi... takie se :tongue4:

Opublikowano

No no no :)

Fajna czarna sucz.

Felgi mi sie podobaja, lusterka bym zostawil do tego relingi srebrne i bedzie ładnie. Chyba ze chcesz isc całkiem w czern.

Gratulacje! :>

Opublikowano
  • Autor

albo masz zj**.....y miernik do lakieru albo była cała malowana

0.280 to dwie powłoki

felgi nie sa głupie, mi sie podobaja

ogólnie autko czad !!!!!

zgadza sie ze dwie powloki, wszystko jest w normie :wink4:

Opublikowano

gratuluje każdemu kto kupuje audi z quattro :good:

audi bez q to...zwykłe, przeciętne auto :decayed:

szkoda, że nie ma 4 kołek z tyłu...taki goły jakiś :disgust:

Opublikowano

........zapomniałem zmień antenę koniecznie bo jest :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.