Treść opublikowana przez pitman
-
[B5] A4 1.8T avant nowe mody
Moje stare audi ,fajnie że cały czas na forum
-
[ALL B5] Audi S4
jak zawsze wygląda za***iście
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
jakie RS'y.......... dobra suka z niej będzie
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
8-8/5 et37-32
-
[ALL B6] Końcówki wydechu ulter
do B5 polecam N1-70RS wzór ten sam tylko mniejsza średnica
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Spoko, zrób jak będziesz przekładał. Jak pisałem wcześniej u mnie koła o takim rozmiarze jak Twoje wychodziły za obrys błotnika dla tego z chęcią zobaczę jak to wygląda u Ciebie. u mnie nie wystają poza obrys błotnika,są na równo może minimalnie schowany tył Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
jeszcze nie zmieniłem kół na letnie
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
u mnie wygląda to mniej więcej tak Uploaded with ImageShack.us
-
Lepiej wymienić całe zawieszenie czy poszczególne wahacze ?
ja tak zrobiłem według mnie najrozsądniej,chyba że ktoś ma wszystko do wymiany.
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
mam u siebie 235/40r18 felgi 8/5 et32 zawias -35 nic nie obciera.
-
[ALL B6] Końcówki wydechu ulter
nice
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
eibach zapewni lepszy komfort i wygląd
- Sprężyny
-
[ALL B5] Dobry zestaw na przód, czy to dobry wybór?
Wczoraj założyłem taki zestaw od tego sprzedawcy na razie mogę powiedzieć że klocki nie piszczą.Co do skuteczności to muszą się dotrzeć żeby coś więcej powiedzieć.
-
sprężyny weitec auo75va/093 kolor zielony ile obniżają
Veitec podaje -30 ale realne obniżenie jak podał Arek -35 są dość komfortowe i dobrej jakości.Czy warto dać 300 jeżeli są w bdb stanie to tak.
-
[ALL B5] Sprężyny eibach tył pochylony względem przodu
jeżeli już to kup tylne od avanta -30 bo jak kupisz serię to będzie tył stał znacznie wyżej niż przód.
-
[ALL B5] Sprężyny sportowe H&R 29451 VA (F) - warto ?
Obcięte masz przednie czy wszystkie? bo to jest sam przód.Jeżeli tył masz 1be to uzyskasz lekki klin.Cena jest dobra jak za HR w takim stanie.
-
Końcówki wydechu w Audi A4 B5 1.9 TDI
Ulter ma ładne N1-70RS
-
[B5 ADR] Dobre felgi?
Jak już kupiłeś to po ptakach.....ogólnie nie trafiają w mój gust
-
[ALL] Odwieczny problem obniżenie zawieszenia
W Twoim przypadku można się pokusić o wymianę samych przednich sprężyn na -30,bo tył siedzi ładnie.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
nie byłem pewny czy wszystko dobre kupiłem,chciałem się upewnić
-
[B5 ADR] Pomoc w wybraniu tłumika końcowego.
Ja bym celował na używanego dedykowanego Eisenmann'a ewentualnie Remus'a lub ABT. U siebie mam Remusa plus downpipe Supersprinta.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Kupiłem taki zestaw co o nim sądzicie? http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-vw-passat-97-audi-a4-a6-i2120188039.html http://moto.allegro.pl/tarcze-brembo-klocki-ferodo-audi-a4-1994-tyl-i2157889358.html http://allegro.pl/skf-lozysko-kola-tyl-audi-100-80-b4-a4-a6-vw-tylne-i2122511241.html http://allegro.pl/pierscien-czujnika-abs-tyl-audi-100-a4-a6-b3-b4-80-i2151756085.html http://allegro.pl/plyn-hamulcowy-1l-dot4-oryginal-skoda-audi-seat-vw-i2168341866.html
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
dzięki
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Odnośnie pierścienia ABS warto dopłacać do ori czy można stosować zamienniki np Febi?