Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sprężyny sportowe H&R 29451 VA (F) - warto ?


kajserr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Już ponad rok temu stałem się posiadaczem A4. Okazało się, że jakiś 'mądry' tuningowiec zamiast obniżyć odpowiednimi sprężynami po prostu obciął jeden zwój (mowa tu o którymś z poprzednich właścicieli).

Interesuje mnie co za sprężynki można by wsadzić zamiast tych, które mam.

Znalazłem na allegro coś takiego;

http://moto.allegro.pl/sprezyny-sportowe-hr-4cm-audi-a4-b5-95-2000r-i2166279732.html

co to w ogóle jest, jak się będzie na tym jeździć, itp, itd. ? Cena jest całkiem dobra, więc gdyby był to jakiś dobry towar to bym się nie zastanawiał (tym bardziej że auto niedługo idzie na warsztat bo padły 2 wahacze ;[ ).

Poratujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktos foty jak to wyglada na aucie, mam 1BE ale przód siedzi wyżej gdybym wsadził -4, był by niżej i agresywniej a też mogę kupic w dobrej cenie, jaka jest twardosc tych sprerzyn nie są za twarde? co sądzicie o takim połaczeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę, że kolega patrzy te same co i ja, a mianowicie sprawdziłem w katalogu nr z tych sprężyn i są one od sedana 2.5 Tdi. Także ja odpuszczam, gdyż mam avanta 1.8.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie w połączeniu z tyłem ori 1be. Chcesz to Ci zapodam foto. Wymieniam wszystko na -30 eibacha. Dla mnie H&R bardzo twarde i za niskie. Mogę odsprzedać jak wymienię :P

Ja bym poprosił o foto przed i po wymianie gdyz interesuje mnie ten temat a propo sprezyn tez na nie lukałem heheh jaki ten swiat mały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...