Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andrewsc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Różnica jest taka ze do avanta tylne sa wzmacniane, do sedana nie. Istotne jest czy auto było z klimą i np automatem.
  2. Zapewne sa to na maxa wybite wahacze banany, kumpel tak miał po wymianie ale mu sie śruby na tych wahaczach odkręciły. Stukało przy gwałtownym ruszaniu i hamowaniu. Może być zużyte łożysko ale to byś czuł gruchotanie na zakrętach przedewszystkim
  3. andrewsc odpowiedział(a) na grucha1 temat w Układ Jezdny
    co za wahacze miałeś że Ci padły po 5 tysiącach km ?
  4. zaje**** precyzyjnie skonstruowane pytanie ;] opisz dokładnie co, gdzie, daj foto jak nie wiesz jak nazwać rzeczy. Jak nie ogarniesz sam to podjedź na trzepaki jakies na stacji kontroli pojazdów to ogarną wszystko i wytłumaczą
  5. jedź do aso i kup ori jak chcesz mieć porządne za dobre welurowe na allegro musisz dać 100zł. Gumowe kupiłem zamienniki w intercarsie za 65zł i jest zadowolony, tylko nie mają tych mocować ori
  6. tak nawiasem kod żółtka to LY1B brilliant gelb, mam identyczny zielony za***isty. Piękne są takie kolory na zadbanych furach tego typu
  7. na allegro masz nówki szkła
  8. na90% zapieczona zmienna geometria. Turbo może być w przyzwoitym stanie, nie puszczać oleju itp ale będzie Ci włączać tryb awaryjny. Zrób logi i sie okaże na 100%. Możesz rozruszać sztangę turbiny żeby troche ruszyć łopatki ze zmiennej geometrii ale to jak branie witaminy C podczas grypy
  9. wątpię żeby były podróbki takich łożysk, fag i skl są najlepsze z normalnych firm na rynku
  10. to samo u siebie zrobiłem i nie mogłem dojść o co cho miałem jeszcze mocniejsze przeładowanie;p
  11. w 1z często pada zawór podciśnienia n75 poszukaj o tym na forum
  12. Kto kupuje diesla żeby nim robić ok 10-15 tysi rocznie w Niemczech? Ori książka kosztuje 100-150zł na alledrogo. Wpis w ASO flaszke, czasem 50zł Jak słysze ludzi ze 250tkm to dużo to az mi sie śmiać chce. Widziałem nie jedną eske lub bmw 7 z przebiegiem + - 400tkm, auto nie miało nawet kierownicy wytartej, było jak nówka
  13. Ja bym nie kupił używki. Co z tego jak założysz turbo bez luzów itp. wydawało by sie ze w dobrym stanie a zaraz sie okaże że do bani jest w nim zmienna geometria i będzie przeładowywać? Po 200tkm Turbo jest pełne sadzy i wyżłobień, rowków od zmiennej geometrii. Regeneracja sie chyba w tej chwili najbardziej opłaca. W wielu firmach od razu dają Ci za starą turbawkę, drugą zregenerowaną. Pewnie wymiana na inny model też wchodzi w grę.
  14. łukasz13 może miałeś wypaloną soczewkę ja sie bawie drugim zestawem hidów i oba żarniki świecą tak samo.
  15. mi wymienili koło sprężarki za 200zł musiałem tylko sprężarkę wymontowaną przywieźć i potem nabić klime ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- koło w sprężarce ma też łożysko które jest istotne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.