-
Spoty wrocławskie
Lipa, zostały mi same 360v Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Bidzio jaki silnik Ci potrzeba? Mam kilka na stanie Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Dawno mnie tu nie było Od razu wjeżdżam z ogłoszeniem parafialnym KUPIĘ jakieś nie zbyt drogie wozidło z 1.9tdi. Jakaś ibiza, cordoba, golf, stare a3/a4 i każde pochodne mile widziane Pozdrawiam Panowie
-
Spoty wrocławskie
A lawetą widziałeś? Kuzyna 2lata temu lawetą wiozłem do ślubu A tak serio... mogę zorganizować CLS'a jak wam pasuje
-
Spoty wrocławskie
Ale puby otwarte
-
Spoty wrocławskie
A ja urlop odwołaby, zamówień masa :/ w tym roku bez opierdalanka
-
Spoty wrocławskie
Yhym
-
Spoty wrocławskie
...tu same bohatery
-
Spoty wrocławskie
Który bohater dzwonił do mnie przedwczoraj bodajże? bo mam numer podpisany jedynie "klub" i nie wiem kto to
-
Spoty wrocławskie
skodzilaka pogoniles w calosci? pare klamotow bym przygarnal W całości... poprzedni właściciel odkupił Znaczy sołtys do wachy się nie chciał dołożyć? [emoji2] Tapniete z HGW 2 Dorzucił dorzucił docelowo 745i e65 fl
-
Spoty wrocławskie
Nie ma co aktualizować... koło 16" trochę śmieszne przy 2t wagi no i na dniach idzie na sell Docelowo inna buda w planie
-
Spoty wrocławskie
Niestety... Ale to kwestia czasu
-
Spoty wrocławskie
Skodzilak już ma "nowego" Pana, Focus rozyebany a 7er bez OC
-
Spoty wrocławskie
Gdybym nie zapomniał wykupić OC to też bym wpadł :/
-
Spoty wrocławskie
Uwaga, ogłoszenie parafialne Podjąłem współpracę z fajną firmą i gdyby ktoś potrzebował pomocy przy likwidacji szkody powypadkowej, w uzysakaniu odszkodowania za zdrowie itd to się polecam. W przypadku likwidacji szkody w naszym centrum oferujemy również bezpłatnie samochody zastępcze