-
Wahacz,orginał
Witam mam mały dylemat znalazłem na Allegro odpowiednie wahacze i tu jest mały problem bo słyszałem ze bardzo często można trafić na podróbe .A za komplet nie sa to małe ceny więc moze pomożecie mi jak odróznic orginał od podróby są jakieś znaki szczególne ?
-
Łozysko FAG
witam kupiłem dzisiaj łożyska FAG i mam mały dylemat ponieważ na wcześniejszych łozyskach miałem napisane made in Germany i takie tam a na tych zakupionych dzisiaj mam tylko napisane FAG i numer czy to mogą byc podróbki ? chodzi mi o napisa na samym łozysku
-
Łożyska /zawieszenie
witam mam dylemat możecie mi polecic jakieś dobre łożyska cena nie gra roli i jakieś dobre zawieszenie moze ktos z was wymieniał i moze polecić prosze o pomoc z góry dziekuje
-
[B5 AFN] Numer czujnika temperatury
wielkie dzięki
-
[B5 AFN] Numer czujnika temperatury
Witam wszystkich mam mały problem mianowicie musze wymienic CZUJNIK TEMPERATURY CIECZY.mój mechanik napisał mi jaki to ma być czujnik i niby wszystko ładnie znalazłem ten czujnik tylko on jeszcze dopisał ,że maja być jakieś 4 piny i tu jest problem bo nie mam z nim kontaktu a musze jeszcze dzisiaj zamówic ten czujnik morze wy wiećie o jakie piny chodzi są to jakieś oznaczenia ? za odpowiedz z góry dziękuje
-
[B5 AFN] Czy ten olej może być?
przysłali mi 5v40 8100
-
[B5 AFN] Czy ten olej może być?
witam mam taki mały problem ponieważ zamówiłem olej który zawsze wlewałem czyli <motul SAE 10V40 pół syntetyk > a przysłali mi motul 5v40 100% syntetyk .Mam dosyć duży przebieg bo ponad 27 tyś. i nie wiem czy moge wlać 100% syntetyk . z góry dziękuje za odpowiedz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
{Gołdap} Witam wszystkich :>
elofelo20
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta