Treść opublikowana przez mjw83
-
Wasze przebiegi benzynowców
1.8T AEB 97rok jak zjechałem w 2009r miała udokumentowane 214tys. teraz 299tys. od 4 lat na LPG
-
Nie pali na BP na gazie ok róznica napiecia na wtryskach proszę o szybką pomoc
Ostatnio moja A4 na 1/4 baka zaczeła długo krecic dopuki załapie, az do dzis gdzie hełta i nie odpaliła, awaryjnie na gazie i jazda do stacji by dolac bęnzyny nie pomoglo po przełączeniu na BP zaczyna sie dusic jak by chodziła na dwuch po przelączeniu na gaz wraca do normy Vag nic nie pokazal zas w grupie 16 napiecie na 1 i 2 w granicach 1.20v a na 3 i 4 0.60v chyba cos nie tak nie jest jednakowe, pompka podaje paliwo, luzując przewod przy listwie zauwazyłem ogromne cisnienie ktore ustalo po paru sek, czyz by wtryski przytarte lub zapieczone co w takiej sytuacji mam zrobic prosze o szybką odp w niedziele mam jechac nią do NL
-
Błąd "Cisnienie gazu za wysokie"
tak przeżuca na PB podczas jazdy ale nie koniecznie przy depnięciu, jaki reduktor polecacie do 1.8T i zeby nie było za duzo roboty z podnianką?
-
Błąd "Cisnienie gazu za wysokie"
ok jutro sprawdzę, a czego i w jakiej sytuacji mam sie spodziewac, jaki odczyt bedzie negatywny a jaki pozytywny? ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- śruba do regulacji a która to? tam to nikt nie grzebał od nowasci
-
Błąd "Cisnienie gazu za wysokie"
Posiadam reduktor Magic Jet i mapsensor PS-01 STAG, który przewód mam odłączyc? pierwszy od przewodów elektrycznych czy 2 S15 Mapsensor czujnik ciśnienia gazu AC STAG PS-01 PS01 stary typ JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg,
-
Błąd "Cisnienie gazu za wysokie"
Witam ostatnio centralka sygnalizuje dzwiek przerywany i przełancz ana BP , podpiołem kabelek i wyskakuje bład Cisnienia gazu za wysokie, srednio ok 3,2bar na biegu jałowym gdy dodaje gazu wraz z obrotami maleje tak do 2 barów, temperatura gazu ok 43 stopni, czy jest mozliwosc korekty czy wymiana mapsensora lub parownika? siedzi Magic Jet tłokowy był bym wdzieczny za porady lub wskazówki co mam zrobic w tej sytuacji
-
plastikowa zaslepka w chłodnicy Valeo
problem rozwiązany poprzez nacięcie zaslepki i wykręcenie jej płaskownikiem też nie było łatwo ale się udało
-
plastikowa zaslepka w chłodnicy Valeo
Witam jak w temacie, jak odkrecic plastikową zaslepke z chłodnicy valeo w miejscu czujnika temperatury? jest miejsce na imbys ale krecąc nie odkreca sie pomocy!
-
STAG 300-4 prozba o pomoc w ustawieniu kontrolek poziomu gazu
Dzieki Wojtek przyda mi sie ta lektura tymbardziej ze raczkuje w tym dziele, co do tematu masz racje najpierw autokalibracja a jak nie piechota zabawy bedzie ale czego sie nie robi dla satysfakcji poinformuje o wynikach jak sie z tym uporam ---------- Post dopisany 13-06-2013 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 00:00 ---------- Autamatyczna kalibracja poziomu gazu z poradnika załatwiła sprawę Dzięki chłopaki
-
STAG 300-4 prozba o pomoc w ustawieniu kontrolek poziomu gazu
no tak o tym pływaku juz kiedys słyszałem moze cos poprubuję jutro zobacze jak to tam wyglada a jak nie zobaczę sposobu kolegi Wojtka
-
Co polecacie na mikro rysy na lakierze
tak kolega chciał by to zrobic sam ale zanim zacznie i cos spie... lubie se oczytac i dowiedziec sie czym? jak? czy warto? za ile? i nie wazne czy 20 letnia czy parolatek po to tu chyba jestesmy by sobie pomagac dzielic sie wiedzą nabytą metodą prób i błędów
-
STAG 300-4 prozba o pomoc w ustawieniu kontrolek poziomu gazu
Siema mam problem diody na wskazniku nie spadają mi do czerwonej konczy sie na jednej zielonej i koniec gazu wczesniej zapalała sie czerwona na rezerwie jakies 30 km od pustki. A gdy zatankuje do pełna zamiast 4 zielonych palą sie 3. Jak to skorygowac posiadam kabel do tej instalki i program AcGasSynchro
-
jakie sprzęgło dwumas czy jednomas
Koledzy potrzebuje odpowiedzi jakie sprzęgło siedzi w A4 B5 1.9TDI 98r AHU VIN: WAUZZZ8DZXA035132 lub namiar na stronke gdzie to mogę sprawdzic po Vinie bo podobno były montowane i te i te
-
Co polecacie na mikro rysy na lakierze
aha to szkoda czasu i pieniędzy
-
Co polecacie na mikro rysy na lakierze
na ile taki zabieg zamaskuje te ryski biorac pod uwage ze myjnia karczer raz moze dwa razy w tygodniu ?
-
Wskaznik boost w kratce nawiewu centralnej
ok dzięki za podpowiedzi bedę cos kombinował
-
Wskaznik boost w kratce nawiewu centralnej
Koledzy gdzie moge kupic kratki nawiewu centralnego do A4 B5 z miejscem na wskaznik boost z góry dzieki szukam szukam i nie mogę znalesc
-
Zderzak przedni z polifta podejdzie do przedlifta
ok dzięki za wypowiedzi
-
Zderzak przedni z polifta podejdzie do przedlifta
A slizgi założe bez modów? co myslicie o takiej zamianie?
-
Zderzak przedni z polifta podejdzie do przedlifta
Witam czy zderzak przedni z polifta pasuje tip top do przelifta? i czy taka podmianka ma sens bo mam mieszane mysli
-
Co polecacie na mikro rysy na lakierze
ok dzieki popytam sie o takie na allegro lub w sklepach
-
Co polecacie na mikro rysy na lakierze
Wiec przyda sie do tego maszynka? a jaki krazek do tego z jakiego materiału?
-
Co polecacie na mikro rysy na lakierze
jaki polecasz? uniwersalny MEGUIARS Show Car Glaze - emulsja polerska (3177330423) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy do ciemnych lakierów? Poorboy's - Black Hole Show Glaze 946ml (3111407917) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i oststnie pytanie ile tego srodka na całe auto?
-
Co polecacie na mikro rysy na lakierze
nie wiem nie orjetuje sie w mojej okolicy za 200zł robią polerkę całego auta ale czy nie szkoda lakieru? ile trzeba wylozyc aby zrobic to dobrze a ile by tylko poprawic wygląd?
-
Co polecacie na mikro rysy na lakierze
Witajcie chciał bym odswierzyc lakier na aukie chodzi o mikro rysy widziane pod słoncem a ze kolor czarna perła to jest to dosyc widoczne, jaki srodek, jakie ceny, jak to wykonac?