Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd "Cisnienie gazu za wysokie"


mjw83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio centralka sygnalizuje dzwiek przerywany i przełancz ana BP , podpiołem kabelek i wyskakuje bład Cisnienia gazu za wysokie, srednio ok 3,2bar na biegu jałowym gdy dodaje gazu wraz z obrotami maleje tak do 2 barów, temperatura gazu ok 43 stopni, czy jest mozliwosc korekty czy wymiana mapsensora lub parownika? siedzi Magic Jet tłokowy był bym wdzieczny za porady lub wskazówki co mam zrobic w tej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz wężyk od pomiaru ciśnienia i zobacz co wtedy pokaże (oczywiście silnik powinien w tym czasie pracować na benzynie)

Wysłane z telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio centralka sygnalizuje dzwiek przerywany i przełancz ana BP , podpiołem kabelek i wyskakuje bład Cisnienia gazu za wysokie, srednio ok 3,2bar na biegu jałowym gdy dodaje gazu wraz z obrotami maleje tak do 2 barów, temperatura gazu ok 43 stopni, czy jest mozliwosc korekty czy wymiana mapsensora lub parownika? siedzi Magic Jet tłokowy był bym wdzieczny za porady lub wskazówki co mam zrobic w tej sytuacji

a regulacja śruba na parowniku? ile jest wkręcona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jutro sprawdzę, a czego i w jakiej sytuacji mam sie spodziewac, jaki odczyt bedzie negatywny a jaki pozytywny?

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

śruba do regulacji a która to? tam to nikt nie grzebał od nowasci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie padł reduktor skoro samym dodaniem gazu cisnienie spada z 3 bar na 2 bary.

rozumiem ze przezuca na PB podczas jazdy ?(przy depnięciu pedalu gazu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...