Treść opublikowana przez mjw83
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
Witajcie moje seryjne głosniki już się posypały, czas je zmienic myslę o tylnich i przednich bose jakie powinny isc do mojej A4 B5 i jaka tuba? czy podejdzie ta od avanta? z góry dziękuję za zainteresowanie i odp.
-
[ALL B8] Tuba Basowa
a no tak sory
-
[ALL B8] Tuba Basowa
Witajcie mam pytanko czy zamontuje tube z awanta do sedana jak ta w linku? czy potrzebuje cos innego? AUDI A4 1.9 TDI 97r SUBWOOFER TUBA GŁOŚNIK (2689516744) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Nowek klocki piszczą + huk przy predkosci 30-70km/h
jak narazie zrobilem 6 tys i nie milkną trzeba jakos z tym zyc
-
Nowek klocki piszczą + huk przy predkosci 30-70km/h
Nowe tarcze stare klocki szkoda było wyrzucac bo 20% zurzycia ale po załorzeniu troche sie podsmaliły z lewej strony za mało wkreciłem tłoczek i troche trzymały az dymek poszedł z koła teraz piszczą troche to denerwuje, da sie cos z tym zrobic czy tylko wymiana klocków? Pozdro
-
Nowek klocki piszczą + huk przy predkosci 30-70km/h
mam małe krótkie pytanko czy przyczyna piszczenia przy hamowaniu moze byc przegzany przypalony klocek? ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- tarcza trw klocek MS
-
Klimatronik raz chłodzi raz nie
Witam kolegów mam problem z klimą podczas jazdy wyłancza sie i nie chłodzi dmucha ciepłym, po czym załancza sie i chłodzi zimnym , myslałem ze moze trzeba nabic więc nabiłem i brakowalo troche ale nadal jest problem, jak chłodzi na LO max 14 stopni wentylator nie zawsze chodzi, jak chodzi to jest ok jedna rurka jezt zimna a dróga gorąca, co to moze byc co sprawdzic?
-
Czujniki ABS
moge to sprawdzic wagiem które to koło?
-
Czujniki ABS
Chłopaki po wymianie tarcz tylnych i przedniego zawieszenia tak po 140km/h zapala mi sie kontrolna ABS jak zgasze i odpale autko jest ok tarcze nowe pierscienie ABS tez co obstawiacie?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
A jednak moje A4 jest sterowane masą tylko ona zamykała i otwierała auto, wszystko hula jak nalezy moge sie cieszyc centralnym z pilota dzięki wielkie chlopaki
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Tu masz schemat mego sterownika http://images.forum-auto.com/mesimages/870780/Schema%20montage%20alarme%20JOM%207105-1.jpg byl bym wdzieczny za podpowiedzi bo juz trace wiare
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
chlopaki mam problem podlanczam centralke zgodnie ze schematem mentosa podobna centralka i takie same piloty STEROWNIK DO KAŻDEGO AUTA DUŻO FUNKCJI PROMOCJA! (2425409493) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. awaryjne działają zamyka mi auto ale nie otwiera, i pytanko jak domyka sie szyby jakim przyciskiem? mam w aucie centralny z kluczyka i domykanie z kluczyka. A moze mam ktos chemat do podlaczenia pod pompke A4 koniec roku 97
-
Huczące łożysko tylnego koła
Koledzy a jakie łożyska polecacie na tyl do A4 B5? wymieniam tarcze, zrobie to sam czy potrzebuje prasy? moze ktos podac link do dzikiego bo szukalem i nie moglem znalesc Pozdrawiam
-
Temperatura oleju
chłopaki podłacze sie pod temat gdyz w drodze do niemiec głównie jazda na autostradzie przedkosc ok 140/150km przerwy na tankowanie co 300km temperatura dochodzila do ok 110/120 a tak w Polsce zawsze była na 90 czy to przez predkosci długi czas jazdy czy w takich warunkach to normalne?
-
Zgrzyt przy zmianie biegów.
Kolego mam to samo ale z 4 od kąd kupiłem auto, 4 wchodzi ale z delikatnym zgrzytem, radzono mi sprawdzic stan oleju w skrzyni ale jakos nie moge sie za to zabrac, moze nie zaszkodzi sprawdzic u Ciebie, ja postaram sie wymienic na nowy jak bede miał więcej wolnego Pozdr.
-
Jak zdjąc plecy (plastiki z siadką) z przednich siedzen
Nie szkodzi Chriss mamy dwa modele w jednym wątku
-
Jak zdjąc plecy (plastiki z siadką) z przednich siedzen
Tak Chris podobny gdyż mój dotyczy B5 a podany przez Ciebie B6 w którym wystepują górne zatrzaski a w mojej B5 tylko 2 dolne, więc i cała procedura wygląda inaczej nic z góry nie podwarzamy
-
Jak zdjąc plecy (plastiki z siadką) z przednich siedzen
nie ma sprawy jutro jak to zdemontuje dam foto na forum dzięki za podpowiedzi ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 13:03 ---------- Tu linki do fotek dla zainteresowanych http://www.fotosik.pl/u/mjw83f/zdjecie/1/album/1164307 ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- Moj sposob na ich zdjęcie : bierzemy je od dołu troche naciągamy ku tylowi nastepnie bierzemy z boku w ok srodka siatki tam gdzie sa zatrzaski i ciagniemy do siebie i plecy odskoczą. Natomiast aby załorzyc musimy wsadzic najpierw góre a pozniej wcisnąc zatrzaski udzerzając na wprost tych zatrzasków. Moze sie komus przyda
-
Mięki pedał hamulca
Dzięki Tomek na Ciebie zawsze mozna liczyc
-
Mięki pedał hamulca
Dzięki Marcin napewno przydadzą mi sie Twoje rady i podpowiedzi ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 10:58 ---------- Mam jeszcze małe pytanko jaki płyn chamulcowy do mojej A4 B5 97 ABS bez ESP bedzie dobry ATE DOT4 SL?
-
Mięki pedał hamulca
tak masz racje nie ma ABS Więc nie mam sie czym przejmowac wymiana plynu odpowietrzenie i bedzie git dzięki za odpowiedzi
-
Mięki pedał hamulca
Nie mam ESP ale chyba mam problem podczas wciskania hamulca słysze pssss gdzies nad pedalm gdy to psssss cichnie pedal jest twardy, jakas nieszczelnosc?
-
Jak zdjąc plecy (plastiki z siadką) z przednich siedzen
Witam potrzebuje zdemontowac plastikowe plecy z przednich siedzeniach, jak to zrobic by nic nie uszkodzic?
-
Mięki pedał hamulca
- N75
Zgadza sie tak chyba ma byc z nim działa prawidłowo Dziękuje i pozdrawiam - N75