Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mjw83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mjw83

  1. Witajcie moje seryjne głosniki już się posypały, czas je zmienic myslę o tylnich i przednich bose jakie powinny isc do mojej A4 B5 i jaka tuba? czy podejdzie ta od avanta? z góry dziękuję za zainteresowanie i odp.
  2. a no tak sory
  3. Witajcie mam pytanko czy zamontuje tube z awanta do sedana jak ta w linku? czy potrzebuje cos innego? AUDI A4 1.9 TDI 97r SUBWOOFER TUBA GŁOŚNIK (2689516744) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  4. jak narazie zrobilem 6 tys i nie milkną trzeba jakos z tym zyc
  5. Nowe tarcze stare klocki szkoda było wyrzucac bo 20% zurzycia ale po załorzeniu troche sie podsmaliły z lewej strony za mało wkreciłem tłoczek i troche trzymały az dymek poszedł z koła teraz piszczą troche to denerwuje, da sie cos z tym zrobic czy tylko wymiana klocków? Pozdro
  6. mam małe krótkie pytanko czy przyczyna piszczenia przy hamowaniu moze byc przegzany przypalony klocek? ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- tarcza trw klocek MS
  7. Witam kolegów mam problem z klimą podczas jazdy wyłancza sie i nie chłodzi dmucha ciepłym, po czym załancza sie i chłodzi zimnym , myslałem ze moze trzeba nabic więc nabiłem i brakowalo troche ale nadal jest problem, jak chłodzi na LO max 14 stopni wentylator nie zawsze chodzi, jak chodzi to jest ok jedna rurka jezt zimna a dróga gorąca, co to moze byc co sprawdzic?
  8. mjw83 odpowiedział(a) na EmilAudi_LLE temat w Układ Jezdny
    moge to sprawdzic wagiem które to koło?
  9. mjw83 odpowiedział(a) na EmilAudi_LLE temat w Układ Jezdny
    Chłopaki po wymianie tarcz tylnych i przedniego zawieszenia tak po 140km/h zapala mi sie kontrolna ABS jak zgasze i odpale autko jest ok tarcze nowe pierscienie ABS tez co obstawiacie?
  10. A jednak moje A4 jest sterowane masą tylko ona zamykała i otwierała auto, wszystko hula jak nalezy moge sie cieszyc centralnym z pilota dzięki wielkie chlopaki
  11. Tu masz schemat mego sterownika http://images.forum-auto.com/mesimages/870780/Schema%20montage%20alarme%20JOM%207105-1.jpg byl bym wdzieczny za podpowiedzi bo juz trace wiare
  12. chlopaki mam problem podlanczam centralke zgodnie ze schematem mentosa podobna centralka i takie same piloty STEROWNIK DO KAŻDEGO AUTA DUŻO FUNKCJI PROMOCJA! (2425409493) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. awaryjne działają zamyka mi auto ale nie otwiera, i pytanko jak domyka sie szyby jakim przyciskiem? mam w aucie centralny z kluczyka i domykanie z kluczyka. A moze mam ktos chemat do podlaczenia pod pompke A4 koniec roku 97
  13. Koledzy a jakie łożyska polecacie na tyl do A4 B5? wymieniam tarcze, zrobie to sam czy potrzebuje prasy? moze ktos podac link do dzikiego bo szukalem i nie moglem znalesc Pozdrawiam
  14. chłopaki podłacze sie pod temat gdyz w drodze do niemiec głównie jazda na autostradzie przedkosc ok 140/150km przerwy na tankowanie co 300km temperatura dochodzila do ok 110/120 a tak w Polsce zawsze była na 90 czy to przez predkosci długi czas jazdy czy w takich warunkach to normalne?
  15. Kolego mam to samo ale z 4 od kąd kupiłem auto, 4 wchodzi ale z delikatnym zgrzytem, radzono mi sprawdzic stan oleju w skrzyni ale jakos nie moge sie za to zabrac, moze nie zaszkodzi sprawdzic u Ciebie, ja postaram sie wymienic na nowy jak bede miał więcej wolnego Pozdr.
  16. Nie szkodzi Chriss mamy dwa modele w jednym wątku
  17. Tak Chris podobny gdyż mój dotyczy B5 a podany przez Ciebie B6 w którym wystepują górne zatrzaski a w mojej B5 tylko 2 dolne, więc i cała procedura wygląda inaczej nic z góry nie podwarzamy
  18. nie ma sprawy jutro jak to zdemontuje dam foto na forum dzięki za podpowiedzi ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 13:03 ---------- Tu linki do fotek dla zainteresowanych http://www.fotosik.pl/u/mjw83f/zdjecie/1/album/1164307 ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- Moj sposob na ich zdjęcie : bierzemy je od dołu troche naciągamy ku tylowi nastepnie bierzemy z boku w ok srodka siatki tam gdzie sa zatrzaski i ciagniemy do siebie i plecy odskoczą. Natomiast aby załorzyc musimy wsadzic najpierw góre a pozniej wcisnąc zatrzaski udzerzając na wprost tych zatrzasków. Moze sie komus przyda
  19. mjw83 odpowiedział(a) na mjw83 temat w Układ Jezdny
    Dzięki Tomek na Ciebie zawsze mozna liczyc
  20. mjw83 odpowiedział(a) na mjw83 temat w Układ Jezdny
    Dzięki Marcin napewno przydadzą mi sie Twoje rady i podpowiedzi ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 10:58 ---------- Mam jeszcze małe pytanko jaki płyn chamulcowy do mojej A4 B5 97 ABS bez ESP bedzie dobry ATE DOT4 SL?
  21. mjw83 odpowiedział(a) na mjw83 temat w Układ Jezdny
    tak masz racje nie ma ABS Więc nie mam sie czym przejmowac wymiana plynu odpowietrzenie i bedzie git dzięki za odpowiedzi
  22. mjw83 odpowiedział(a) na mjw83 temat w Układ Jezdny
    Nie mam ESP ale chyba mam problem podczas wciskania hamulca słysze pssss gdzies nad pedalm gdy to psssss cichnie pedal jest twardy, jakas nieszczelnosc?
  23. Witam potrzebuje zdemontowac plastikowe plecy z przednich siedzeniach, jak to zrobic by nic nie uszkodzic?
  24. N75

    mjw83 odpowiedział(a) na mjw83 temat w Silnik i Układ Napędowy
    Zgadza sie tak chyba ma byc z nim działa prawidłowo Dziękuje i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.