Treść opublikowana przez mjw83
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
szukałem nieszczelnosci i odpiołem rurę od turbo i wkreciłem w gumę zaslepkę z łączką pod którą podłaczyłem sprezarkę i nabiłem powietrze w układ, wszystkie werze zrobiły sien twarde i usłyszałem syk z ok korektora nie mogłem dojsc z czego to spryskałem wszystko pianą i okazało sie ze bąbelkuje z gniazd gdzie siedzą 2 i 3 wtryskiwacz benzynowy wiem co widziałem, ten syk był najgłosniejszy dlatego nie zauwarzyłem innej nieszczelnosci co mogę na to poradzic?[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 19:34_________________________________________________ma ktos moze jakis schemat całego układu zeby wiedziec gdzie i jakie werzyki sprawdzac?
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
Dzis wpusciłem powietrze w przewody sprezasrką i zaczeło mi syczec pod 2 i 3 wtryskiwaczem pokropilem piana i okazalo sie ze tam jak sie za to zabrac jak tą nieszczelnosc naprawic? natomiast gdy wszystko zlozyłem i odpaliłem autko i dodawałem gazu czulem syczenie z okolic korektora ale bombelków tam nie bło
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
jezdzę ale nie dostaja sie one chyba tam ale ok zaufam Ci moze lepsza bedzie piana z szamponu do włosów, postaram sie to jutro sprawdzic i dac znac , moze to tez jest przyczymą słabo ladującej turbinki najpierw zlokalizuje dziure a pozniej zobacze co z resztą, dzięki za podpowiedzi [br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 19:15_________________________________________________mam jeszcze male pytanko w razie dmuchania sprezarką musze zaslepic rure przed przepustnicą czy nie?
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
samą pane nakładamy do przewodu na wyjscie turbo? , sprezarki nie mam ale mogę pozyczyc wolał bym bezpieczniejsze rozwiazanie nie chiał bym czegos zepsuc, nie zaszkodzi ta piana? więc mam szukac pary w jaki sposób ona powstanie to sprawdzony sposób?
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
rozumiem czy sposób ze sprezarką nadaje sie? czy masz inny sposób na sprawdzanie i szukanie tej nieszczelnosci?
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
czy sprawdze to nabijając w przewód wyjscia turbiny 1bar powietrza np sprezarką? zauwarzyłem ze przy pełnym otwarciu przepustnicy przewód robi sie ledwie twardy, z tą sprezarką to dobry pomysł gdzies czytałem o tym na forum
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
gdzie jej szykac odglos psss dochodzi jak by ze srodka korektora ssoncego
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
siemka ma ktos jakies rozwiązanie na te syczenie?
-
[B5 AEB] Czuję Turbo jak ładuje przy 4,5 tys obrotów co może być przyczyną?
Sęk w tym ze mam kabel który działa w tej serji programu, ale dzieki za wskazówkę [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 23:05_________________________________________________Czy vagiem 4.9 nie moge zrobic logów? musze szukac innego? dzis podpinałem kompa weszlem w silnik > logowanie i wpisalem np 011 i nie mogłem nic zdziałac czy robię cos nie tak?
-
[B5 AEB] Czuję Turbo jak ładuje przy 4,5 tys obrotów co może być przyczyną?
Ok zrobię logi i postaram się je wkleic, najpierw muszę sie podszkolic jak je zapisac i przedstawic na forum posiadam Vaga 4.9
-
[B5 AEB] Czuję Turbo jak ładuje przy 4,5 tys obrotów co może być przyczyną?
Tomik dv juz wymieniony z Twoja pomocą siedzi Properfekt orginalny był nieszczelny od tamtej pory byłem za granicą nie mialem jak się ząjc moja niunią, wróciłem i chcial bym doprowadzic ja do odpowiedniego stanu, dodam ze turbo laduje 04 bara przynajmiej wczesniej ale wtedy wogule nie bylo czuc turbo teraz czuc ale przy 4,5 tys, podepne znów monometr zobacze co teraz poakzuje co radzicie co sprawdzic?
-
[B5 AEB] Czuję Turbo jak ładuje przy 4,5 tys obrotów co może być przyczyną?
Tak sie składa ze kupilem ostatnio waga ale narazie raczkuje w tej dziedzinie, błedu nie ma ale zrobię logi, rozumiem mam zrobic pomiary od 1,5tys do odcinki na 3 biegu? postaram sie je zrobic i podac tu
-
[B5 AEB] Czuję Turbo jak ładuje przy 4,5 tys obrotów co może być przyczyną?
Witam mojej A4 cos dolega, mianowicie nie czuje turbo a jak czuje to dopiero przy 4,5 tys obr. ciągnie ładnie co moze byc tego przyczyną? Prosze o wyrozumiałosc i fachowe porady
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mam properfekta i nie narzekam dobrze sie sprawuje
-
[B5 AEB] Obniżone auto czas na wymiane amorków jakie by delikatnie podnieść
Tak ale nie moge sobie pozwolic na zakóp spręzyn i amorków musze wykorzystac to co mam, ma ktos jakies rozwiązane czy nie da się tak?
-
[B5 AEB] Obniżone auto czas na wymiane amorków jakie by delikatnie podnieść
Mi tez tak się wydawało nie chce stawiac ja na seryjne tylko troche podniesc to moze gwint na przód?
-
[B5 AEB] Obniżone auto czas na wymiane amorków jakie by delikatnie podnieść
Rozumiem tak się składa że posiadam seryjne zprężynki były w bagarzniku podczas zakupu więc bedzie lepiej jak kupię krutsze sportowe amorki i ten komplet załorze? co myslicie o tym MTS TECHNIK http://moto.allegro.pl/amortyzatory-sportowe-audi-a4-b5-95-00-od-mts-i1889355221.html Wiem ze amorki bilsteina to wysoka półka ale dla mnie to za dóży wydatek podobno opinnie technika sa nie zle dają 2 letnią gwarancję. Ma moze ktos jeszcze jakies doswiadczenia lub fotki jak to by wygladalo?
-
[B5 AEB] Obniżone auto czas na wymiane amorków jakie by delikatnie podnieść
Witam wszystkich odwiedzjących mój post. Sprawa jest taka, autko sprowadzone, obniżone przód opona sie delikatnie chowa a tyl równo z oponą 205/55/16 spreżyny czarne, czas na wymianę amorków. Jak rozpoznac obnizenie auta? jakie amorki musze kupic? sportowe czy moge załozyc normalne? na te sprezynki, nie ukrywam ze chiał bym podniesc o jakies 10-20mm bo lezaca puszka po piwie czepia podwozie, wygląda to fajnie ale juz raz wymieniałem miskę i mam delikatne przyszorowane podwozie co radzicie?
-
[B5 AEB] Pytanie o lusterko prawe małe do A4 B5 od jakich aut pasuje?
Witam potrzebuje kupic lusterko prawe małe do Audi A4 B5 razem z adapterem, czy bedzie pasowac z innych aut takich jak, Audi A3 czy A6 lub Passat?
-
[B5 AEB] Wymontowanie turbosprężarki w AEB porady, wslazówki krok po kroku
Sorki moze i pomyliłem zmyliło mnie Turbo w dziale dzieki za podpowiedzi troszke mi rozjasniliscie temat w razie jakich kolwiek problemów postaram sie odezwac ale oby nie
-
[B5 AEB] Wymontowanie turbosprężarki w AEB porady, wslazówki krok po kroku
Potrzebuję wyjąc turbo i katalizator w celu sprawdzenia tych czesci. Jakich kuczy potrzebuję, kture sruby najtrudniej odkręcic i jakim sposobem? czy musze spuszczac olej? mile widziane zdjęcia lub jakies obrazki gdyz szulałem i nic nie znalazłem a mam teraz troche wolnego czasu i chiał bym to zrobic
-
[B5 AEB] Jaka oponka z naciągiem na 17'' 7J sline
Dzieki bardzo to bedzie 205/50/17
-
[B5 AEB] Jaka oponka z naciągiem na 17'' 7J sline
no i o to mi chodzilo chialem sie upewnic bo znojomy mowil ze bedzie jakis naciąg jak zaloze taki rozmiar na 17 bo w standardzie mam 205/55/16 jest normalnie ale skoro nie bedzie to moze i lepiej dzieki za sugestje i podpowiedzi a co bardziej polecacie 205/50/17 czy 205/45/17 biorąc pod uwage stan naszych polskich dróg?
-
[B5 AEB] Jaka oponka z naciągiem na 17'' 7J sline
Koledzy ktos testował może felgę 17'' 7J z oponką 205/50 lub 45? Jak to wygląda ma może ktos fotki, jak jest z tą oponką w praktyce? Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Dziwne pulsowanie hamulców
tak przy okazji co bys polecil? moze to byc którys z najtanszych? np http://allegro.pl/interfejs-kkl-usb-kabel-vag-vw-seat-audi-passat-a3-i1732547159.html