-
dlugopis-88 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
[ALL B5] Dziwny problem z centralnym zamkiem
ok dobiore sie do niej w najblizszym czasie i napisze czy to pompka czy przewody
-
[ALL B5] Dziwny problem z centralnym zamkiem
moze to bedzie istotne: wymienialem zamek tylnej klapy bo sie zepsuł,kiedy sciagnalem ten przewod i chcialem zobaczyc czy pompuje powietrze to pompowalo tylko ze caly czas tak jak by sie pompka zaciela podlonczylem go z powrotem to juz nie bylo slychac ze pompuje moze to jednak wina pompki ze daje caly czas cisnienie i nie przestaje tylko ze tego juz wtedy nie slychac
-
[ALL B5] Dziwny problem z centralnym zamkiem
czasmi mialem problem z tym wczesniej ze nie chialy sie otwierac ale po kilku dniach wszystko wracalo do normy myslalem ze teraz tez tak bedzie ale juz dluzszy czas nie chca sie otwierac.
-
[ALL B5] Dziwny problem z centralnym zamkiem
wedlug mnie to normalnie
-
[ALL B5] Dziwny problem z centralnym zamkiem
Problem jest taki ze normalnie auto zamyka sie na pilot,kluczykiem tez tylko ze jak chce otworzyc np pilotem to slychac jak pompka pompuje tylko ze auto sie nie otwiera a jak otwieram kluczykiem to tylko jedne drzwi otwieraja sie np od strony kierowcy:/
-
[B5 AHU] Dziwne pulsowanie hamulców
byly wymieniane łozyska
-
[B5 AHU] Dziwne pulsowanie hamulców
podczas chamowania czuc dziwne pulsowanie tak jak by abs sie wlanczal dzieje sie tak za kazdym razem gdy chamuje przewaznie przed samym zatrzymaniem,co to moze byc?? * prosze o stosowanie wlasciwego prefixu [Musashi]
-
[B5 AVG] Biegi ciężko wchodzą
wielkie dzieki za pomoc ))) juz wiem wszystko
-
[B5 AVG] Biegi ciężko wchodzą
a mam jeszcze jedno pytanko: jesli bedzie go malo to jaki olej dolac??
-
[B5 AVG] Biegi ciężko wchodzą
w ktorym miejscu na skrzyni mona sprawdzic ten olej??
-
[B5 AVG] Biegi ciężko wchodzą
a moze byc takie cos ze jest malo oleju w skrzyni????
-
[B5 AVG] Biegi ciężko wchodzą
ciezko wchodza mi biegi w autku,nie wiem czy to moze byc przez to ze nie ma oleju w skrzyni czy moze jest jakas inna przyczyna,co to moze byc prosze o pomoc * pamietaj prosze o prefixie [Musashi]
-
problem z turbem prosze o pomoc!!!
problem wyglada tak ze przy przedkosci okolo 110 km/h turbina przestaje dzialac auto staje sie mulowate.prosze o pomoc
-
[B5 AVG] Auto gaśnie w czasie jazdy - proszę o pomoc
kontrolka od immo mi nie miga
-
[B5 AVG] Auto gaśnie w czasie jazdy - proszę o pomoc
mianowicie tak; w moim autku od paru tygodni migala kontrolka od swiec zarowych i w czasie jazdy nagle przestala migac i auto zgaslo bez zadnego szarpania po chwili postoju uruchomilem silnik ponownie i znowu sie zapalila na chwile tak jak zwykle przy odpalaniu. jechalem dalej kontrolka migala tak jak ostatnio i po przejechaniu paru kilometrow znowu przestala migac i auto zgaslo. zanim przejechalem jakies 50 km zdazylo mi sie to chyba 5 razy prosze o pomoc * stosuj prosze wlasciwy prefix dla silnika oraz nadwozia pojazdu o ktory pytasz w watku (prefix uzupełniony) [Musashi]