Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dlugopis-88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dlugopis-88 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. ok dobiore sie do niej w najblizszym czasie i napisze czy to pompka czy przewody
  3. moze to bedzie istotne: wymienialem zamek tylnej klapy bo sie zepsuł,kiedy sciagnalem ten przewod i chcialem zobaczyc czy pompuje powietrze to pompowalo tylko ze caly czas tak jak by sie pompka zaciela podlonczylem go z powrotem to juz nie bylo slychac ze pompuje moze to jednak wina pompki ze daje caly czas cisnienie i nie przestaje tylko ze tego juz wtedy nie slychac
  4. czasmi mialem problem z tym wczesniej ze nie chialy sie otwierac ale po kilku dniach wszystko wracalo do normy myslalem ze teraz tez tak bedzie ale juz dluzszy czas nie chca sie otwierac.
  5. wedlug mnie to normalnie
  6. Problem jest taki ze normalnie auto zamyka sie na pilot,kluczykiem tez tylko ze jak chce otworzyc np pilotem to slychac jak pompka pompuje tylko ze auto sie nie otwiera a jak otwieram kluczykiem to tylko jedne drzwi otwieraja sie np od strony kierowcy:/
  7. byly wymieniane łozyska
  8. podczas chamowania czuc dziwne pulsowanie tak jak by abs sie wlanczal dzieje sie tak za kazdym razem gdy chamuje przewaznie przed samym zatrzymaniem,co to moze byc?? * prosze o stosowanie wlasciwego prefixu [Musashi]
  9. wielkie dzieki za pomoc ))) juz wiem wszystko
  10. a mam jeszcze jedno pytanko: jesli bedzie go malo to jaki olej dolac??
  11. w ktorym miejscu na skrzyni mona sprawdzic ten olej??
  12. a moze byc takie cos ze jest malo oleju w skrzyni????
  13. ciezko wchodza mi biegi w autku,nie wiem czy to moze byc przez to ze nie ma oleju w skrzyni czy moze jest jakas inna przyczyna,co to moze byc prosze o pomoc * pamietaj prosze o prefixie [Musashi]
  14. problem wyglada tak ze przy przedkosci okolo 110 km/h turbina przestaje dzialac auto staje sie mulowate.prosze o pomoc
  15. kontrolka od immo mi nie miga
  16. mianowicie tak; w moim autku od paru tygodni migala kontrolka od swiec zarowych i w czasie jazdy nagle przestala migac i auto zgaslo bez zadnego szarpania po chwili postoju uruchomilem silnik ponownie i znowu sie zapalila na chwile tak jak zwykle przy odpalaniu. jechalem dalej kontrolka migala tak jak ostatnio i po przejechaniu paru kilometrow znowu przestala migac i auto zgaslo. zanim przejechalem jakies 50 km zdazylo mi sie to chyba 5 razy prosze o pomoc * stosuj prosze wlasciwy prefix dla silnika oraz nadwozia pojazdu o ktory pytasz w watku (prefix uzupełniony) [Musashi]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.