Treść opublikowana przez mjw83
-
[B5 AEB] Zawias 1BE różnica międzi Bilstein a Kayaba?
Tomek a moze dlatego poszedł ze nowe amorki wsadziłes? Pytam gdyz chiał bym zachowac wzgłedna wysokosc, wedlóg katalogu to Bilstein dedykuje na przód sportowe a na tył seryjne amorki, ale czy na takim zestawie bedzie dobrze sie jezdzic i bedzie to dobrze wyglądac? szukałem i zanlazłem Sachs dedykowane do sportowego zawieszenia co sądzicie o tej firmie? a jesli Kayaby to jakie macie u siebie?
-
[B5 AEB] Zawias 1BE różnica międzi Bilstein a Kayaba?
Chcial bym byscie podzielili sie na własnym przykładzie na temat zawiasu 1BE i amorkiach bilstein i kayaby na przedzie, czy jest jakas roznica w wysokosci na jednej i drugiej marce, z góry dzieki. pytam gdyz wacham sie miedzy jedną a drogą firmą Pozdrawiam
-
[B5 ARG] Pytanie do posiadaczy silników 1.8 5v / 1.8 5v Turbo
Mój wedle zegarów i navi 4 km/h zawyża
-
[B5 ARG] Pytanie do posiadaczy silników 1.8 5v / 1.8 5v Turbo
5 bieg 2000-79km/h 2500-99km/h 3000-119km/h opony 205/55/16
-
[B5 AEB] Czy gwint z A6 będzie pasował do A4?
Dzieki chłopaki macie racje tyl nie pasuje a szkoda bo miał bym w rozsądnej cenie Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
stałem nad tym samym problemel az znalazłem to, moze komus na przyszłosc sie przyda zamienniki na tył: http://czescionline.pl/czesci/product/531381 i http://najczesci.pl/czesci/product/390384 tu przód http://autowak.com.pl/Start.asp?WCU=~TUpWTkUtNDU3Nw== i to, warto luknąc co na serje co na sport http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=bne2920&source=web&cd=10&ved=0CGEQFjAJ&url=http%3A%2F%2Fwww.quadrantsuspensions.com.au%2Fpdf%2FBilstein%2520B4.pdf&ei=3MAeT6ijLsii-gac9cjLDw&usg=AFQjCNFh18x5kQ0NHDPaTRCsS498vwocGg
-
[B5 AEB] Obniżone auto czas na wymiane amorków jakie by delikatnie podnieść
i chyba tu jest rozwiązanie http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=bne2920&source=web&cd=10&ved=0CGEQFjAJ&url=http%3A%2F%2Fwww.quadrantsuspensions.com.au%2Fpdf%2FBilstein%2520B4.pdf&ei=3MAeT6ijLsii-gac9cjLDw&usg=AFQjCNFh18x5kQ0NHDPaTRCsS498vwocGg
-
[B5 AEB] Obniżone auto czas na wymiane amorków jakie by delikatnie podnieść
Dlatego własnie załorzylem ten temat obecnie mam flegi 16/55/205, przod 61cm od podłrza do natkola a tył 59,5. che ja podniesc o jakies 2 -3cm mysle ze to bedzie umiarkowanie gdyz posiadam w garzau speazyne 1BE i chial bym za waszą pomocą odpowiednie amorki zeby nie stała jak ta przyałowiowa koza. Soobolek widze ze jestes z mego regionu mosze sie stykniemy i opowiesz mi o całej operacji tymbardziej ze na lato chcę ja obuc w 17/50/205 sline [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 21:06_________________________________________________No to namieszaliscie mi lepiej jak kupie sportowe czy zwykłe bilstejny?
-
[B5 AEB] Obniżone auto czas na wymiane amorków jakie by delikatnie podnieść
Czyli sportowe te ktore były przy tych sprezynach w koncu to jest seyjne sportowe zawieszenie do A4 a co z tyłem co polecacie by zachowac wygląd? obecnie mam przod nirzej a tył wyrzej wygląda to agresywnie ale che to połączyc z konfortem jazdy, jakie amorki na tył?
-
[B5 AEB] Obniżone auto czas na wymiane amorków jakie by delikatnie podnieść
Dzięki chłopaki to bedą bilsteiny juz znalazlem i zamawiam [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 14:02_________________________________________________Ale jest pewien problem Panowie sa 2 rodzaje BILSTEIN jeden BILSTEIN VNE-4577 do zawieszenia niby sportowego o numerze orginału 8D0 413 031AE a takowe zurzyte BOGE posiadam z tymi sprezynami 1BE. Aukcje do zglądu. http://allegro.pl/bilstein-amortyzator-przod-a4-a6-passat-b5-sport-i2047954778.html http://allegro.pl/amort-przod-audi-a4-a6-vw-passat-bilstein-gliwice-i2034381675.html I BILSTEIN PNE-3116 http://allegro.pl/amort-przod-audi-a4-a6-vw-passat-bilstein-gliwice-i2033798188.html które wybrac ? PNE-3116 mogę kupic w promocyjnej cenie sporo zaoszczędzę ale czy warto? wolał bym kupic odpowiednie
-
[B5 AEB] Czy gwint z A6 będzie pasował do A4?
dłaczego w czym jest róznica? to zawias z A6 2.5TDI
-
[B5 AEB] Obniżone auto czas na wymiane amorków jakie by delikatnie podnieść
reguluje powiadasz ale chyba tylko sam tył? przodu nie podniosę a o to głównie mi chodzi[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 10:22_________________________________________________Witam chiał bym wznowic temat gdyż okazalo sie ze sprerzynjki ktore były w bagarzniku przy zakupie autka i lerzą w garazu to chyba 1BE tył 2 białe i 1 szara kropka a przód róz i zielona, jakie amorki polecacie do nich? jaką wysokosc uzyskam na tych sprerzynkach?
-
[B5 AEB] Czy gwint z A6 będzie pasował do A4?
Witam mam pytanko czy gwint z A6 z 2003 roku będzie pasował do mojej A4 z 1997roku bo na oko amorki sa takie same
-
[B5 AEB] Brak sprezyny przy klockach prosze o numer czesci i fachową nazwe
dzieki bardzo mam nadzieje ze jazda bez nich nie jest niebezpieczna Pozdrawiam [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 19:49_________________________________________________postaram sie jak najszybciej kupic i zamontowac
-
[B5 AEB] Brak sprezyny przy klockach prosze o numer czesci i fachową nazwe
Witam zauwarzyłem że nie mam tego powiginanego drutu przy klockach chamulcowych z przodu, chyba wypadły i trzeba by je tam włorzyc, zna ktos nr czesci lub fachowa nazwę? gdyz chcę je kupic Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Zawieszenie -30 i -40 jaki odstęp od koła do błotnika?
Udąstepni może ktos foty jak wyglada auto na takim zawiasie?
-
[B5 AEB] Spadek Mocy po przeczyszczeniu przepustnicy i usunięciu błędów!
Bo powinno po czyszczeniu może nie zrobiles adaptacji ale ciesze sie ze jesy ok
-
[B5 AEB] Regeneracja turbo, można samemu?
Miał bym Ci wysłac sam srodek z wirnikiem plus czesci czy tez da sie załatwic, ile za ta przyjemnosc?
-
[B5 AEB] Regeneracja turbo, można samemu?
Witajcie z tego co wiem turbina w 1.8T AEB nie jest tak rozbudowana jak w TDI, rozbieralem juz taką i mam pytanko, czy po wymianie łozyska i uszczelniaczy trzeba to wywarzac? czy mozna składac i zakładac do auta?
-
[B5 AEB] Zawieszenie -30 i -40 jaki odstęp od koła do błotnika?
A-rek dobrze napisałej jakies 10 cm miedzy kołem a błotnikiem myslałem ze -30 obnizają
-
[B5 AEB] Zawieszenie -30 i -40 jaki odstęp od koła do błotnika?
Witam jaki będzie odstęp po między kołem a błotnikiem przy obnizeniu -30 lub -40 orjętuje się ktoś, a może znajdzie się ktoś co ma i podzieli się wiedzą, nie bedzie za nisko koła zima 16 lato 17"
-
[B5 ADR] Dziwny dźwięk
nagraj ten odgłos i zapodaj tu moze ktos cos podpowie
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
Dzieki bardzo to o wiele łatwiejszy sposób na sprawdzenie szczelnosci, napewno go wykozystam a z odną se daruje puki co nie ma niebieskiego i niech tak pozostanie [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 21:22_________________________________________________Jestem juz po wymianie oryngów wtryskiwaczy dzis przejzałem werzyki i zmieniłem zaciski na przewodach z orginalnych na nowe i odkryłem ze mam pekniety prewód odpowietrzający silnik odme, czy to moze byc to? co radzicie nową orginalną czy zamiennik w dobrej cenie? http://allegro.pl/nowa-odma-audi-b5-a4-a6-quattro-1-8t-058103213-i1902379351.html http://allegro.pl/nowa-odma-audi-b5-a4-a6-quattro-1-8t-promocja-wroc-i1913688387.html
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
ciekawa metoda a zastanawialem sie jak sprawdzic te werze od filtra dolot dzieki za podpowiedz nastepnym razem sprawdze tym sposobem a zawór recyk. to ten przewód co idzie obok filtra powierza tam nalezy wpuscic powuatrze?
-
[B5 AEB] Szybkie pytanko AEB(syczenie)
dzieki za ostrzezenie ale juz po zabiegu kolego ja wpuszczałem powietrze w wyjscie turbiny przewód prowadzący do interculera czy tym mogłem uszkodzic? przewody zasysające powietrze od filtra razem z zaworem n72 wyjołem na zewnątrz by ułatwic sobie dojscie