Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Zawieszenie -30 i -40 jaki odstęp od koła do błotnika?


mjw83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaki będzie odstęp po między kołem a błotnikiem przy obnizeniu -30 lub -40 orjętuje się ktoś, a może znajdzie się ktoś co ma i podzieli się wiedzą, nie bedzie za nisko koła zima 16 lato 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na -30 odległość od ziemi do błotnika mam chyba 67 cm czyli od koła do błotnika będzie jakieś 10 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wersja gwintowana, raz a dobrze (pomijając jakość MTS-a)

ale na jakiś czas starczy. :good:

czyli cena wliczona jest w jakość :decayed:

a jezdzi ktos z Was na amorach 1be i sprezynach -40 MTS? bo taka kompilacja chodzi mi po glowie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjw83 z tą odległością między kołem a błotnikiem musisz jeszcze brać pod uwagę kto na jakich amorach ma te sprężyny. Przy założeniu że zakładasz tą samą sprężynę na inne amortyzatory odległość o której mowa będzie inna w zależności od amortyzatora 1BA i 1BE nie mówiąc o sportowych amorach np MTS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy -35 szpara na dwa palce :)

Kowi, a powiedzmi co siedzi u Ciebie? jaki amor, jaka spreżyna? Temat z Twoim autkiem ogladalem, ladnie siedzi, cos takiego wlasnie chcialbym osiagnac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzi eibach/betatec -30, ale na pomiary wychodzi -35 obnizenie, na 17kach daje rade takie zestawienie, na niektórych progach mozna przytrzeć, amorki seryjne 1BA, 2 rok je użytkuje, przód jest OK, ale tył ostatnio zmieniałem na również używane 1BA i narazie jest dobrze, ale jak masz kase to bierz cos z amorkami, albo chociaż 1BE ale nowe, bo uzywka to taki sam kondon co 1BA :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie z kasa to tak srednio jest :decayed:. Dzis zrobilem przymiarke letnich 17" na zawiasie 1be i jednak prosi sie nizej :rolleyes: do wiosny jeszcze troche czasu jest. Wzialbym same springi MTS, ale boje sie ich jakosci :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie z kasa to tak srednio jest :decayed:. Dzis zrobilem przymiarke letnich 17" na zawiasie 1be i jednak prosi sie nizej :rolleyes: do wiosny jeszcze troche czasu jest. Wzialbym same springi MTS, ale boje sie ich jakosci :wallbash:

bierz nie są złe :good: i tak co byś nie kupił póxniej bedziesz myślał o gwincie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pewnie zrobie. Gwint tez mi chodzi po glowie, ale to nast. sezon - jak dorzyjemy. Dzieki za pomoc i opinie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...