.Pablo.

Pasjonat
 • Zawartość

  1616
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

8

O .Pablo.

Informacje

 • Imię
  Paweł
 • Lokalizacja
  Czelsi

Auto

 • Model
  A4 B7
 • Nadwozie
  Avant
 • Rocznik
  2006
 • Silnik
  2.0 TDI
 • Napęd
  FWD
 • Skrzynia
  Manual
 • Paliwo
  ON

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. .Pablo.

  Dokładnie tak jak pisze d3jv to ograniczenie prędkości dla danych opon. Naklejkę naklejka diagnosta na przeglądzie w widocznym miejscu. Jeśli opony maja nizszy indeks prędkości niż max predkosc auta diagnosta wystawia negatyw ale jest odstępstwo dla opon zimowych wtedy trzeba nakleic naklejkę. W Niemczech to standard w Polsce tego nikt tego nie robi
 2. .Pablo.

  Jak chcesz ładować 7000 i autem jeździć tylko rok a potem sprzedać to trochę dziwny pomysł. Chyba ze chcesz go wziąść do Niemiec ze sobą.
 3. .Pablo.

  Żeby ściągnąć miskę trzeba odkręcić dwie problematyczne śruby koło kola zamachowego. Dostęp bardzo słaby. W przypadku normalnego sprzęgła czytaj dwunasy idzie zrobić to normalnie bo imbus wchodzi na styk. Pytanie jak wygląda sprawa z jednomasa może faktycznie koło blokuje dostęp do tych dwóch śrub miski. W takim przypadku trzeba by zrzucić skrzynie żeby zdjąć miske i dopiero wtedy będzie dostęp do modułu pompy.
 4. Stojąc z boku i przyglądając się sprawie jako laik to pierwsze co przychodzi do głowy to klientowi zaczęła stukać panewka wlał doktora i opchnął auto. Gdyby tylko nowemu właścicielowi zaczęła stukać panewka to ok pech, ale ten motodoktor w silniku źle wygląda. W dalszym ciągu nie wiadomo kto go wlał.
 5. No i tu jest problem bo do oleju mógł wlać to każdy nawet mechanik do którego odstawiono auto. Jak teraz udowodnić kto to wlal? Ciekawy jestem jak to się zakończy.
 6. .Pablo.

  Znajomy bawi się w wynajem mieszkań, ma ich 6. Kupuje mieszkania do remontu, odnawia i wynajmuje. Fakt mowi że lokatorzy są różni, z jednymi są problemy, z innymi nie. Ogólnie na swoje wychodzi ale żeby się z tego utrzymać to musial by mieć z 10. Dużo zależy od lokalizacji mieszkania i wysokości czynszu. Ogólnie jako dodatek do innego zarobku jak najbardziej.
 7. .Pablo.

  Ja mam dwójkę dzieci 8 i 2.5 roku. Foteliki duże więc trzecia osoba z tyłu już nie wejdzie ale zawsze tylko w 4 jeździmy więc nie ma problemu. Co do miejsca, hmmm jeździmy na Chorwacje z wózkiem, łóżeczkiem turystycznym, lodówka i kupa innych gratow i spokojnie dajemy radę. Fakt czasem muszę boxa zamontować bo zona poszaleje z pakowaniem ale cóż jedni pakuja 5 osób w plecak, drudzy w 8 toreb . Moja żona zalicza się do tych drugich.
 8. .Pablo.

  Ja na swojej platformie przeniosłem rowery w wzdłuż i w szerz kraju i spisywał się rewelacyjnie. Znaczy dajej się spisuje. W tym roku jedzie z nami w Pieniny
 9. .Pablo.

  Platformę na hak. Zdecydowanie najlepsza forma przewożenia roweru jak również najdroższa. Wszystko zależy od budżetu jaki chcesz przeznaczyć.
 10. .Pablo.

  3/4 ciężaru pójdzie na dyszel to niezbyt dobry pomysł. Zaczep spokojnie wytrzyma gorzej z dyszlem.
 11. .Pablo.

  http://allegro.pl/przyczepka-i7366046274.html masz przykład przyczepka prawie gotowa przerobić tylko pod siebie i za śmieszne pieniądze. A takie okazje się zdarzają
 12. .Pablo.

  Chłopaki dobrze mówili środek ciężkości ma być osadzony na belce tam gdzie są amorki. Swoją drogą to kupę zabawy będziesz miał bo trzeba dorobić dyszel, jakaś platformę pod zbiornik. Nie wiem czy nie taniej było by kupić przyczepke używana i tam wsadzić mauzera
 13. .Pablo.

  Ja mam 194cm wzrostu za mną jest fotelik dziecka w i dajemy radę . Z tyłu trochę więcej miejsca jest ale szału nie ma
 14. .Pablo.

  Ja przesiadlem się z b5 tdi na b7 2.0tdi. Powiem tak do b5 bym nie wrócił. Komfort jazdy, wyciszenie, wygląd itd wszystko na korzyść b7. Usterkowość b7 większa ale i elektroniki więcej.
 15. Pytanie co jeśli pod zderzakiem będą inne uszkodzenia? Koleś dołoży kasę?