-
Problem z odpalaniem na ciepłym A4 B5 1.6 ANA
U mnie wyszlo ze reduktor od gazu do wymiany byl. Wymienilem i jest juz dobrze. Membrany puszczaly juz gaz i go zalewało.
-
Zbuntowany9978 obserwuje zawartość Problem z odpalaniem na ciepłym A4 B5 1.6 ANA
-
Problem z odpalaniem na ciepłym A4 B5 1.6 ANA
Witam. Mam problem z odpalaniem auta. Po dlugim postoju kilka dnia pali od strzała, ale gdy auto jest rozgrzane po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu pali odrazu. Jednak gdy auto postoi juz 10 minut rozgrzane, to nagle pali ciężko. Kreci dlugo, czasami odpali i sie przy dusi po dodaniu gazu wskoczy na obroty i juz normalnie pracuję. Na drugi dzien auto też ciężko pali, ale jak postoi kilka dni to pali od strzała. Wymieniłem wczoraj czujnik polozenia walu i nie pomogło. Dodam ze instalacja gazu Stag. Co może byc przyczyną i co wymieniać?
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
- Ręczny słaby po wymianie tarcz i klockow
Ok dziękuję za odpowiedź!- Ręczny słaby po wymianie tarcz i klockow
Witam. Po wymianie tarcz i klocków zauważyłem że ręczny teraz bardzo lekko chodzi. Hamulce odpowietrzalem wszystkie koła. Czy zawsze się tak zdarza i trzeba robić regulację?- Nowe klocki i tarcze Sztywne
Znalazłem przyczynę. Moj wielki blad w tloczku pierscien segera nie byl dobrze docisniety z 5mm brakowało i dlatego sztywno było bo tloczka niby był wyciśnięty do końca ale seger to blokował jeszcze ten kawałeczek i jednak różnica jest. Tu wchodzą już milimetry. Dzięki za odpowiedzi!- Nowe klocki i tarcze Sztywne
Tak do samego końca, w drugim kole w tyle weszlo ciasno jest ciasno ale idzie ruszać A w drugim nie. Tloczka na maksa cofnalem. Tarcze febi A klocki trw. Możliwe żeby były klocki grubsze?- Nowe klocki i tarcze Sztywne
Witam. Dziś wymieniłem nowe klocki, lozyska i tarcze w a4 b5. Jest taki problem ze ledwo co wsadzilem zacisk hamulcowy tak sztywno wszystko jest. Ogólnie ręką nie mogę ruszyć tarcza. Zaciski też regenerowalem. Tyl cały robiłem. Czy to normalne że tak wszystko sztywne i podczas jazdy wytrze się i będzie normalnie?- A4 B5 1.6 ANA 2000r lift Zacisk tylny.
- A4 B5 1.6 ANA 2000r lift Zacisk tylny.
Witam. Mam otóż taki problem. Wczoraj zauważyłem że mam mokry zacisk, zdjalem koło A tam leci z odpowietrznika. Chce to dokrecic, bo myślę że pewnie nie zakręcony, ale on się obraca. Wykrecilem go, A tam zerwany gwint. Teraz Pytanie. Z lepki w bagażniku moge sprawdzić jaki to zacisk model konkretnie? I jeszcze jedno. Czy można samemu naprawić gwint? Kiedyś dawałem od golfa 4 do św.P. Tokarza bo taka sama sytuacja i zrobił mi redukcję, i na redukcje odpowietrznik i to już nigdy nie pusci mówił. Tylko jest problem miał 70lat i zmarł w tamtym roku, a naprawdę niezla Pan miał wiedzę i wszystko potrafił zrobić.- Sprężarka 230V do 1500zł
No jeśli 362l/60s to ładnie. To już mozna cos polakierowac taka wydajnością. Tym bardziej, że robisz sobie drugą butle 100l na ścianie od tego przewody puszczasz, i osuszacz i masz w tedy 200l powietrza. Polecam ten artykuł gościu dobrze hobbystycznie ogarnia temat. https://jaktozrobilemwgarazu.pl/instalacja-sprezonego-powietrza/- Sprężarka 230V do 1500zł
Dobry pomysł. Bardzo by mi to pomogło bo już naprawdę napalilem się na tą sprężarke!- Sprężarka 230V do 1500zł
To i możliwe że bączek da rade:)- Sprężarka 230V do 1500zł
Dzieki bardzo :) sprawdzałes jak chodzi na szlifierke olsycalyjna?- Sprężarka 230V do 1500zł
Witam. Chce zakupić sprężarke do domowego użytku czasami pomalować jakieś elementy w aucie. Porobić zaprawki czy poszlifowac na bączku drewienko. Jaka polecacie do 1500zl sprężarke na 230v??:) - Ręczny słaby po wymianie tarcz i klockow
Zbuntowany9978
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta