Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Obniżenie zawieszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam audice taka jak w temacie gdy ja kupilem byla po wymianie calej zawiechy a ze miala jezdzic po wroclawiu to mechanicy zalozyli niby podniesione zawieszenia na kiepskie drogi moze i sie sprawdza ale strasznie wyglada amorki sa nowe wiedz szkoda mi ich wywalac myslalem o obnizeniu za pomoca sprezyn czy da sie cos z tego zrobic? dodam ze mam zamiar jezdzic na 16' max 17' zaraz dodam foty i oznaczenia sprezyn. prosze o opinie i jakies ciekawe podpowiedzi zbliza sie wiosna i moze na zime ta zawiecha sie spisala ale nie na lato :) pozdrawiam i z gory dziekuje :):a4fan:

---------- Post added at 16:47 ---------- Previous post was at 16:30 ----------

p><p><img src=[/img]p><p><img src=[/img]

img]<img src=[/img]

Opublikowano

Wrzuc springi od 1be albo inne -20 -30 i bedzie lepiej

Opublikowano
  • Autor

a jakies konkretne masz na mysli ? jakie oznaczenia kolorystyczne bo mam kolesia ktory trochr takich ma ale sa tylko kolory bo opakowan do nich nie posiada

---------- Post added at 01:48 ---------- Previous post was at 01:31 ----------

albo jakis link do sklepu online allegro lub cos takiego z gory dziekuje

Opublikowano

Jaki masz silnik?

Opublikowano
  • Autor

1.9 tdi afn

Opublikowano

Z przodu różowa i zielona kropka

z tyłu 2 białe i szara

takie oznaczenie ma zawieszenie 1BE seryjnie obniżone

takie ja mam do 1,9 AVG sedan na seryjnych amortyzatorach

:hi:

Opublikowano
  • Autor

super dzieki wielki a masz jakies foto jak to wyglada na aucie ? jaka masz fele?

Opublikowano

Kurde, a ja myślałem, że u mnie stoi wysoko :decayed:

Jak chcesz niżej, tak zauważalnie, to pakuj jakieś H&Ry, bo inaczej nie zobaczysz różnicy...

Opublikowano
  • Autor

myslalem juz nad seryja zawiecha 1be i feli 16' tylko jaki najlepiej opony dobrac bo czesto jezdze po kiepskich drogach cos myslalem nad 205/45/16

---------- Post added at 16:46 ---------- Previous post was at 16:19 ----------

*205/50/16

Opublikowano

Standard 205/55, przy 1be chyba najlepsze rozwiazanie. Gdyby bylo nizej, to mozna kombinowac 205/45 czy jeszcze nizej i weziej.

Opublikowano
Gdyby bylo nizej, to mozna kombinowac 205/45 czy jeszcze nizej i weziej.

po co?

Opublikowano

Witam podczepię się pod temat a zna ktoś z was zawieszenie firmy HP (dodam że to czeska firma )

ale chodzi o to czy da się na tym śmigać z góry dzięki

pozdrawiam

Opublikowano
zdjcia0236g.jpgNA 17" feldze
Opublikowano

Kupuj MTSy albo inne przynajmniej -30, 1BE to nie gleba, ale z amorami od niej mozesz sie rozejrzec ale pamietaj od silników 4 cylindrowych

Opublikowano

Kowi,

powiem Tobie, że względem serii jaką miałem siadło mi 30mm tak więc nie ma tragedii w wyglądzie, a prowadzenie to BAJKA

Opublikowano
  • Autor

a moze ma ktos zawias 1be lub 1bd do sprzedania jakis w miare dobry co? zawt w bagajerze na tej naklejce jest napisane ze powinna byc zawiecha 1be :) a jak ktos chce to moge moja opylic jest prawie nowa ma po ok 83% sprawnosci amorow tak bylo jak ta sprawdzalem na stacji przy kupnie jakies 3tygnie temu. dzieki wam za podpowiedzi! BO W JEDNOSCI TKWI SILA oooo

---------- Post added at 11:21 ---------- Previous post was at 11:11 ----------

vdm!!! jak Ci sie lata na tej 17' jakie masz opony ;)

Opublikowano

jest bajka, nawet na naszych pięknych drogach :kox:

oponki mam 225/45/17"

Opublikowano
Witam podczepię się pod temat a zna ktoś z was zawieszenie firmy HP (dodam że to czeska firma )

ale chodzi o to czy da się na tym śmigać z góry dzięki

pozdrawiam

zna ktoś

Opublikowano

nie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.