Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Obniżenie zawieszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dołóż grosza i kup gwinta:whistling:

Opublikowano
http://allegro.pl/show_item.php?item=2252532550 a takie cudo się nada? Gościu twierdzi ze na seryjne amorki sie to wrzuca...
Opublikowano
sprężyny może i ok ale trza amorki o krótszym skoku

ja też mam sprężyny firmy KRZAK (hp czeska firma )

ale amorki mam już odpowiednie

fajnie koza siadła no i komfort też jest

no i na koniec zbieżność trza ustawić

:decayed::decayed:

Ustawianie zbieżności po obniżeniu zawieszenia? A co to ma wspólnego?

Jedni zakładają na standardowe amorki inni kupują amortyzatory do obniżonej zawiechy, ja bym wybrał drugą opcję żeby czasem nie było tak że seryjne się wyklepią to i tak będziesz musiał kupić a druga opcja że zawsze będziesz mógł wrócić na serię jak będziesz chciał.

Opublikowano

ja tez polecam polecam Gwint jak najbardziej.. na lato w dół a na zime do góry..jak masz odrobine checi to sam Sobie bedziesz to zmieniał z sezonu na sezon... ()ewentualnie 40 zł za jeden u mechanika) a jak wsadzisz bez regulacji , to na zime może być za nisko a na lato za wysoko i co wtedy?

Opublikowano
Ustawianie zbieżności po obniżeniu zawieszenia? A co to ma wspólnego?

jak zacznie Ci ścinać opony to dowiesz sie dlaczego jak juz bedziesz jeżdził na glebie

Opublikowano
Ustawianie zbieżności po obniżeniu zawieszenia? A co to ma wspólnego?

jak zacznie Ci ścinać opony to dowiesz sie dlaczego jak juz bedziesz jeżdził na glebie

dokładnie każde rozpięcie wahaczy po wino za kończyć się wizytą na stacji :decayed::decayed:

Opublikowano

Teraz będę wiedział, dzięki, człowiek jednak się uczy całe życie :wink:

Opublikowano
Teraz będę wiedział, dzięki, człowiek jednak się uczy całe życie :wink:

:thumbup1:

Opublikowano

mam zamiar kupić springi firmy HR albo WEITEC -35mm dużo sie traci na konforcie jazdy? czy jest to nieoczówalne?

Opublikowano
mam zamiar kupić springi firmy HR albo WEITEC -35mm dużo sie traci na konforcie jazdy? czy jest to nieoczówalne?

trochę będzie sztywniejsze, komfort może ucierpi 20%:wink:

Opublikowano

zauważyłem że najlepiej było by kupić gwinty,tak wielu radzi bo to tak jakby 2 w 1 ale niestety są one droższe(mowa o dobrych firmach jak Eibach) nie wiem jak inne, dużo w rozsądnej cenie na allegro jest z firmy TA Technix ale z tego co widzę jest zwykle zakres od -35,rozumie że ktoś kto ma cos takiego może sobie na zimę ustawiać właśnie na -35 i tu moje pytanie... jak sobie radzi zawiecha na -35 w zimie? bo jak spoko to można na stałe zamontować właśnie taką(nie gwint)Kowi87 masz piękne auto(pewnie jeszcze niżej zglebione) i polecasz -35(zakładam że masz z takim zawieszeniem doświadczenie)mógłbyś napisać jak daje radę -35 w zimowych warunkach?Z góry dzięki za odpowiedź wszystkim:)

Ps.przy kołach 205/55/16

Opublikowano

bierz śmiało -35 jak nie chcesz gwintu, w zime nie ma tragedii, tymbardziej ze te zimy u nas ta coraz bardziej angielskie sie robią:facepalm:

Opublikowano

to teraz spytam co najlepiej z -35 wybrać?z tego co wyczytałem na allegro wynika że Eibach to porządna firma przy której komfort jazdy nie ucierpi czy może jakieś inne proponujecie? na razie w moim avancie jak ostatnio sprawdzałem na naklejce jest 1 BA i od samego poczatku a auto mam 2 lata wydaje mi się jakieś za wysokie i tej przestrzeni pomiędzy oponą a nadkolem tyle że nie tylko rękę by wsadził chyba

Opublikowano

H&R polecam... w B6 jest bardziej komfortowo niz na ORI S-line a siedzi z 15 mm nizej. sprawdzone na spotach i porownane na 3 autach

Opublikowano

Eibach z załozenia ma -30, mam u siebie aktualnie te sprężyny, zdjecia sa przy 16", 17" i 18" w każdej opcji szpara na 2 palce, ale przy 18tce to juz jak koza wyglada

Opublikowano

gdzie masz te zdjecia?bo chetnie bym zobaczył:)

Opublikowano

Zaraz cos wkleje:wink:

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

-30 dla 15" 16" 17" i 18"

felgi.jpg

Przy 16tce i 18tce nie ma zapasu, z zapasem ładnie sie zawiecha równała wzgledem osi:wink:

Opublikowano

dzięki za foty,fajnie można porównać i widzę że chyba -30 spokojnie wystarcza Wink na 18 to jest jednak wygląd robiący wrażenie:) bardzo spada na komforcie przy takich kołach?

Opublikowano

Jeśli twoje uzytkowanie auta nie odbywa sie w 80% p odziurach to zdecydowanie najlepszy wybór 18ka, fajnie sztywno na zakrętach

Opublikowano

Jeśli ktoś z was by chciał springi H&R -50 przód i -40 tył to mogę je popchnąć dalej, do TDI. Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.