Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

STASIU227

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez STASIU227

  1. Hej jak coś potrzebujecie cała na części zawieszenie sprężyny AP-4cm to piszcie na pw. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Wieczorkiem wrzuce foty:wink: ---------- Post dopisany 14-07-2013 at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 08:26 ---------- Narazie takie foty.. czekam na gwint i się zrobi sesje
  3. Ja mam do wymiany amory tylne a trafił sie gwint w dobrych pieniądzach i ma przejechane tylko 500km, jak by kto chiał bendą na handel sprężyny AP -40mm. ja też nie mam zamiaru z chodzić niżej jak te sprężyny miałem.
  4. Zacnie to wygląda:banan: zobaczymy jak wyjdą moje, mam do kupienia gwint taki jak ma wolantt ino czekam bo podobno były jakieś problemy przy ustawianiu tak pisał w swoim wątku
  5. wolantt wyśli nr. tel na pw. mam sprawe. Cris dzieki za namiar na gościa od plast dipa felgi idą w biel:banan:
  6. Vag inwazja: 1. Loko 2. Mike 3. Wolantt 4. Stasiu227
  7. :wink:
  8. i znowu a4 klub bedzie najliczniejszy?:grin: no to robimy ekipę Ja jestem za:kox:
  9. Kolego z czego bierzesz to podświetlenie klamek?
  10. Urwało mi jaja za***iste :naughty: ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- miałeś dodać pioruny:grin:
  11. Zrobicie dla mnie jakie miejsce na jaką kiełbaskę jutro
  12. Mnie niestety nie bęndzie nie skończyłem z wymianą podsufitki ale lato już założone
  13. A masz ze szybrem?
  14. Livesports.pl a z czego ci tak śmieszno:facepalm:
  15. macie jaką stronę żeby popatrzeć na mecz w necie
  16. Ja mam taki kabel i program VAG-COM Release 311-2 i wszystko chodzi dobrze
  17. Nie nówki, jakieś używki w dobrym stanie
  18. Witam wszystkich dziś mnie nie bendzie ale już na następnego zawitam Audi wysycha po malowaniu felgi czekają na opony, potrzeba mi 4 szt.opon o rozmiarze 225/45/17 przy glebie -40 jakoś powinno wyglądać, wiem że ktoś mi pisał ale usuwałem skrzynkę i poszło się jeb....Pozdrawiam
  19. Jak cena za przyciemnienia B5 przód i tył.
  20. Może temu że mieszkam kolo rzeczki raba, ale pstrągi przywędrowały bo jak patrzyłem to cosik się pojawiło:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.