Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

STASIU227

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez STASIU227

  1. stasiu wpadnij na spota jutro Taki był plan na niedziele a tu w sobote jade do sklepu i jebło cos w skrzyni i do wymianny pużniej nie mogłem do domu wrucić bo mi skrzynie zablokowało ale dzis już po wymianie skrzyni ,sprzęgła i docisku.A więc w niedziele sie melduje:naughty: ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- Jak co to ja tesz się pisze:whistling:
  2. Jak poznać po oznaczeniech który to z AHU ja mam taki <br /><br />
  3. Rany booskie:shock3: a mówią że Polska idzie w dobrym kierunku rozwoju:nabijasie::nabijasie:
  4. A w AFN jest jedna wtyczka? bo ja mam wtyczke jedną w 1Z
  5. Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours - I'll fly with you - YouTube http://www.youtube.com/watch? v=WbTuQ4S4jQc
  6. Poka jak wygląda to podświetlenie??
  7. Witam jakie wężyki podciśnieniowe kupić do silnika 1Z Przewód podciśnienia Przewód podciśnienia silikon TurboWorks 4mm 0,5m (2749194338) - motoAllegro Przewód podciśnienia silikon TurboWorks 5mm 0,5m (2749194347) - motoAllegro chyba że jakie inne???
  8. mam amorki 1BE polifty na tył i czy podejdą do przedlifta??
  9. Drażni mnie "futro" Chyba nie zrozumiałeś.... Chodziło mi żebyś ją zerżnął jak należy. Dosłownie :nabijasie:
  10. mi za wymiane przegubu skasował 50zł
  11. mój 1Z na baku 1100km w trasie
  12. Jak znajde opis to podeśle jak zakodować ecu z kluczykiem powinno pomuc ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- 25-immo 02-odczyt błędów 05-kasowanie błędów 10-adaptacja 000-kanał potwierdzasz i już Powinno pomóc
  13. U mnie zapala sie tak samo jak u kolegi
  14. ---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------
  15. EEE nie podawaj sie a o wtrysk sterujący pytaj na forum może kupisz taniej tesz czekam na diagnoze co ci powiedzą w tym serwisie a tu temat nastawnika http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/szarpanie-nieustepujace-wyczyszczeniu-nastawnika-228133/
  16. Podpinam sie pod temat narazie jezdże z uciętym kablem ale pasuje może z tym zrobić
  17. Rozgrzej motor do 90C, a następnie zrób logi dynamiczne (od 1500 do 4200 obr./min. pedał w podłodze) grup : 000, 001, 003, 004, 008, 010 i 011. Logi statyczne: 000, 001, 003, 004, 007, 010, 013, 014, 018, 023 oraz Basic Settings: 000, 003, 004. W dziale diagnostyki znajdziesz jak przerobić logi żeby móc je wrzucić na stronkę: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM OK spróbuje:thumbup1:
  18. Witam wszystkich mam problem mianowicie raz auto fajnie przyspiesz a raz jak by mi uciekło z 20km niby 90km to nie dużo ale czuć jak przyspiesaz co może być przyczyną ja wiem że to wróżenie z fusuf mam vaga ale nie wiem jak zrobić logi turbiny vag to VAG-COM Release 311-2 pełna wersja czy może przepływka do czyszczenia? wężyki podciśnienia sprawdze jutro
  19. Kolego prosił bym ci o foto i mały opis jak to podpiołeś bo ja zmieniałem na polifty z przedliftów to może bym to podpioł tak jak ty masz :naughty:
  20. Witam ja tesz dałem podkłatke pod nakrętke jak zakręcałem kier i dalej sie buja na boki a klasonu tesz nie miałem bo poprzekłace zgubiła sie masa sprubuj podać jej mase do klaksonu bo tesz myślałem że to wina taśmy
  21. Ja mam luzy na boki jest możliwe że zadaleko wbiłem tą obcietą redukcje bo wbiłem nachama do konca:whistling:
  22. Kolego ładnie to US:slina: wygląda życze bezawaryjności
  23. No to pewnie taki kupiłem coś kojarze aukcje że pisało redukcja audi i golf ale wysłałem mejla do gościa że chce do audi
  24. Ja tak miałem ale mi wystarczyło czujnik ABS głębiej wepchać ale jak wywala ci błąd to może podmień czujnik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.