Treść opublikowana przez STASIU227
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
stasiu wpadnij na spota jutro Taki był plan na niedziele a tu w sobote jade do sklepu i jebło cos w skrzyni i do wymianny pużniej nie mogłem do domu wrucić bo mi skrzynie zablokowało ale dzis już po wymianie skrzyni ,sprzęgła i docisku.A więc w niedziele sie melduje:naughty: ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- Jak co to ja tesz się pisze:whistling:
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Jak poznać po oznaczeniech który to z AHU ja mam taki <br /><br />
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Rany booskie:shock3: a mówią że Polska idzie w dobrym kierunku rozwoju:nabijasie::nabijasie:
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
A w AFN jest jedna wtyczka? bo ja mam wtyczke jedną w 1Z
-
Muzyka w naszych autkach
Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours - I'll fly with you - YouTube http://www.youtube.com/watch? v=WbTuQ4S4jQc
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
Poka jak wygląda to podświetlenie??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam jakie wężyki podciśnieniowe kupić do silnika 1Z Przewód podciśnienia Przewód podciśnienia silikon TurboWorks 4mm 0,5m (2749194338) - motoAllegro Przewód podciśnienia silikon TurboWorks 5mm 0,5m (2749194347) - motoAllegro chyba że jakie inne???
-
Wymiana amortyzatorów - tył. <foto>
mam amorki 1BE polifty na tył i czy podejdą do przedlifta??
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Drażni mnie "futro" Chyba nie zrozumiałeś.... Chodziło mi żebyś ją zerżnął jak należy. Dosłownie :nabijasie:
-
[ALL B5] Przeguby wymiana?
mi za wymiane przegubu skasował 50zł
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mój 1Z na baku 1100km w trasie
-
problem z imobilaizerem
Jak znajde opis to podeśle jak zakodować ecu z kluczykiem powinno pomuc ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- 25-immo 02-odczyt błędów 05-kasowanie błędów 10-adaptacja 000-kanał potwierdzasz i już Powinno pomóc
-
instalacja elektryczna co z nia zrobic
Jaka cena może na pw.
-
Pytanko o swiatlo w kabinie
U mnie zapala sie tak samo jak u kolegi
-
Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------
-
Po czyszczeniu nastawnika dalej szrpie
EEE nie podawaj sie a o wtrysk sterujący pytaj na forum może kupisz taniej tesz czekam na diagnoze co ci powiedzą w tym serwisie a tu temat nastawnika http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/szarpanie-nieustepujace-wyczyszczeniu-nastawnika-228133/
-
Po czyszczeniu nastawnika dalej szrpie
Podpinam sie pod temat narazie jezdże z uciętym kablem ale pasuje może z tym zrobić
-
Brak mocy
Rozgrzej motor do 90C, a następnie zrób logi dynamiczne (od 1500 do 4200 obr./min. pedał w podłodze) grup : 000, 001, 003, 004, 008, 010 i 011. Logi statyczne: 000, 001, 003, 004, 007, 010, 013, 014, 018, 023 oraz Basic Settings: 000, 003, 004. W dziale diagnostyki znajdziesz jak przerobić logi żeby móc je wrzucić na stronkę: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM OK spróbuje:thumbup1:
-
Brak mocy
Witam wszystkich mam problem mianowicie raz auto fajnie przyspiesz a raz jak by mi uciekło z 20km niby 90km to nie dużo ale czuć jak przyspiesaz co może być przyczyną ja wiem że to wróżenie z fusuf mam vaga ale nie wiem jak zrobić logi turbiny vag to VAG-COM Release 311-2 pełna wersja czy może przepływka do czyszczenia? wężyki podciśnienia sprawdze jutro
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Kolego prosił bym ci o foto i mały opis jak to podpiołeś bo ja zmieniałem na polifty z przedliftów to może bym to podpioł tak jak ty masz :naughty:
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Witam ja tesz dałem podkłatke pod nakrętke jak zakręcałem kier i dalej sie buja na boki a klasonu tesz nie miałem bo poprzekłace zgubiła sie masa sprubuj podać jej mase do klaksonu bo tesz myślałem że to wina taśmy
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Ja mam luzy na boki jest możliwe że zadaleko wbiłem tą obcietą redukcje bo wbiłem nachama do konca:whistling:
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Kolego ładnie to US:slina: wygląda życze bezawaryjności
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
No to pewnie taki kupiłem coś kojarze aukcje że pisało redukcja audi i golf ale wysłałem mejla do gościa że chce do audi
-
Kontrolka ABS Audi A4 B5 96r
Ja tak miałem ale mi wystarczyło czujnik ABS głębiej wepchać ale jak wywala ci błąd to może podmień czujnik